7 jednoznacznych sygnałów, które odczyta każdy facet. Pomyśli, że chcesz czegoś więcej

Podobno robimy to, gdy chcemy przeciągnąć randkę aż do śniadania.
7 jednoznacznych sygnałów, które odczyta każdy facet. Pomyśli, że chcesz czegoś więcej
Fot. iStock
21.12.2019

Rozmowa z mężczyzną, który nam się podoba, to dla wielu z nas bardzo stresujące doświadczenie. Chcemy dobrze wypaść, ale równocześnie nie okazać swojej desperacji. Często udajemy przesadnie niedostępne, żeby nie stracić szacunku w jego oczach, choć bywa i tak, że osiągamy zupełnie odwrotny efekt.

Zobacz również: Po tym poznasz, że on naprawdę oszalał na Twoim punkcie. Inaczej by tego nie robił

Liczą się nie tylko słowa, ale także wysyłane przez nas komunikaty niewerbalne. A te, wbrew naszym intencjom, bywają bardzo jednoznaczne - przekonuje Nadia Bokody. Blogerka specjalizująca się w relacjach damsko-męskich zwraca uwagę na niektóre gesty, które wykonujemy podświadomie, gdy mamy ochotę na bliższą znajomość.

Mówiąc wprost - właśnie po tym facet poznaje, że chcesz pójść z nim do łóżka.

#1 Ciągle się poprawiasz

Dla nas to zwyczajny odruch, ale wielu mężczyzn postrzega to jako ewidentny sygnał. Przeglądanie się w lusterku, a także poprawianie fryzury czy ubrań podobno zdradza nasze rzeczywiste zamiary.

#2 Doceniasz jego poczucie humoru

Czasami mężczyzna jest tak zabawny, że w czasie rozmowy uśmiech nie schodzi z naszych ust. Jeśli jednak nie chcesz, aby wieczorna randka zakończyła się wspólnym śniadaniem - lepiej zachować powściągliwość i umiar.

Zobacz również: 3 sposoby na zdobycie wartościowego faceta. Sam zacznie się o Ciebie starać

#3 Patrzysz w wymowny sposób

Ekspertka przekonuje, że panowie szybko wychwytują chochliki w naszych oczach. Kiedy uważnie się przyglądamy, a nasze spojrzenie jest nieco rozmazane, wtedy już wiedzą, do czego to prowadzi. Nawet jeśli wcale nie mamy takich intencji.

#4 Szukasz okazji, by go dotknąć

Często robimy to podświadomie i nie mając niczego zdrożnego na myśli. Dla wielu mężczyzn nawet przypadkowe muśnięcie okazuje się jednoznacznym komunikatem: chcę cię tu i teraz. Jeśli wolisz jeszcze zaczekać, lepiej trzymać ręce przy sobie.

#5 Zwracasz na siebie uwagę

Metoda nie jest tak naprawdę istotna. Wystarczy zarzucić włosami, głośno się roześmiać albo na siłę podtrzymywać rozmowę. W ten sposób podobno konkurujemy z innymi potencjalnymi partnerkami. Chcemy być głośniejsze i bardziej widoczne od nich.

#6 Rzucasz komplementami

Zawsze warto docenić drugiego człowieka, ale to nie może być jedyna treść rozmowy. Ciągłe podkreślanie, jaki jest przystojny, zabawny, kulturalny i mądry może dać mu do zrozumienia, że desperacko próbujesz go zdobyć.

#7 Zasypujesz go wiadomościami

SMS od czasu do czasu jeszcze nikomu nie zaszkodził. Kiedy jednak każda okazja wydaje ci się odpowiednia, by do niego napisać - wiadomo, jak on to odczyta.

Okazuje się, że trzeba bardzo uważać. Niemal każdy gest i słowo mogą zdradzić nasze sprośne myśli.

Zobacz również: Jeśli nie robisz tych 10 rzeczy ze swoim chłopakiem, powinnaś natychmiast zacząć

Polecane wideo

Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera
Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie