5 rzeczy, których kobiety w sobie nie lubią (a facetów to strasznie kręci!)

Ty odbierasz to jako własną wadę, oni wręcz przeciwnie – jako Twoją zaletę. O co chodzi?
5 rzeczy, których kobiety w sobie nie lubią (a facetów to strasznie kręci!)
Fot. Unsplash
24.12.2019

Ona, rozmawiając z koleżanką przez godzinę, okupuje telefon. On, łowiąc ryby z przyjacielem, potrafi nie odezwać się ani słowem. Ona ma problem ze znalezieniem drogi na mapie. On, jeśli się zgubi, nigdy się do tego nie przyzna. Czy mężczyźni naprawdę są z Marsa, a kobiety z Wenus? Wszystko wskazuje na to, że owszem.

Za tą tezą przemawia również fakt, że zazwyczaj to, co kobiety uważają za swoją wadę, dla przedstawicieli płci męskiej jest atutem. I to takim, który nęci, kręci i podnieca!

O czym mowa? Oto lista 5 takich rzeczy!

Zobacz również:Te znaki zodiaku zawsze źle lokują uczucia i dają się zranić

Szerokie biodra i krągła pupa

Prawdopodobnie dwoisz się i troisz, żeby zmniejszyć obwód bioder, a tymczasem faceci, którzy na ciebie patrzą, myślą: „WOW, co za figura!”. Prawda jest bowiem taka, że oni ubóstwiają kobiece krągłości. Lubią patrzeć na pokaźne pupy i ich dotykać. To dla nich czysta przyjemność!
ideał kobiety

Potargane włosy

Budzisz się z samego rana i jest ci wstyd, że wyglądasz jak rozczochraniec. Tymczasem dla twojego mężczyzny to najsłodszy widok na świecie. On uwielbia, kiedy jesteś „w nieładzie”. Być może cię to zdziwi, ale od twoich potarganych włosów do porannego seksu tylko krok! ;)

Brak makijażu

Ty czujesz się bez make-up`u niepewnie, z kolei faceci są przekonani w stu procentach, że im bardziej naturalnie wyglądasz, tym jesteś seksowniejsza. Bez tych wszystkich szminek, ciężkich cieni do powiek, bronzerów i podkładów prezentujesz się według nich bardzo apetycznie!
ideał kobiety

Pot

Regularnie chodzisz na siłownię i denerwuje cię, gdy za mocno się spocisz? Niepotrzebnie. Taki widok nakręca płeć przeciwną. Faceci wyobrażają sobie wtedy, jak mokre jest twoje ciało, gdy bawisz się w sypialni...

Mięśnie na brzuchu

Jeśli obawiasz się, że kaloryfer może dobrze wyglądać jedynie na męskim brzuchu, natychmiast przestań się zadręczać. Faceci bardzo lubią, gdy ich dziewczyna jest wysportowana i ma delikatnie zarysowane mięśnie. Ruszaj na siłownię!

Zobacz również: On odszedł i złamał ci serce, a potem nagle znów pojawił się w twoim życiu? Wiemy, dlaczego!

Polecane wideo

Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany?
Rok 2020 wywróci życie do góry nogami tym 5 znakom zodiaku. Jesteś gotowa na zmiany? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.12.2019 09:07
Z mięśniami na brzuchu to gruba nieprawda, na wielu działają odpychająco. Owszem, płaski jest fajny, ale bez przesady. Lepiej, gdy tu i ówdzie jest trochę kochanego ciałka. ;)
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 24.12.2019 07:34
To strasznie, czy kręci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie