Jak dać mu do zrozumienia, że jesteś singielką?

Kilka subtelnych sposobów, by facet wiedział, że jesteś wolna.
Jak dać mu do zrozumienia, że jesteś singielką?
Fot. iStock
05.12.2019

Wpadł ci w oko pewien facet, ale masz wrażenie, że on nie robi pierwszego kroku, ponieważ nie wie, czy jesteś wolna? Istnieje kilka subtelnych sposobów, by dać mu zielone światło do działania. Oto one!

Zobacz także: „Wyglądasz uroczo, kiedy się złościsz”, czyli dlaczego faceci kochają zadziorne dziewczyny

Post na Instagramie

Zacznij obserwować go na Instagramie, a on prawdopodobnie zrobi to samo. Wtedy wrzuć na swój profil imprezowe zdjęcie z przyjaciółkami i podpisz je: „Singielki się bawią!”. Trudno o klarowniejszy komunikat.

Status na Facebooku

Warto zaprosić również faceta do znajomych na Facebooku. Wtedy będziesz miała 100% pewność, że przejrzy twój profil. Upewnij się, że wyciągnie właściwe wnioski. Jeśli nie chcesz podawać swojego statusu związku na Facebooku, postaraj się, by ten komunikat wybrzmiał np. z opisów zdjęć lub z komentarzy.

Żarty o byciu singielką

Jeśli zdarza się wam ze sobą rozmawiać, zażartuj kiedyś sama z siebie i powiedz: „Właśnie dlatego jestem singielką!”. Niby jest to komunikat wprost, ale zaserwowany w uroczy sposób.

Zapytaj go, czy kogoś ma

W czasie rozmowy z facetem możesz powiedzieć mu dyskretny komplement, a przy okazji zacząć temat bycia w związku. Przykład? „Świetna koszula. Masz taki dobry gust, czy wybierała ją twoja dziewczyna?”. Gdy chłopak powie, że jest singlem, mówisz wówczas, że ty również nikogo nie masz. Teraz piłeczka jest po jego stronie.

Poproś o pomoc przyjaciółkę

Jeśli wstydzisz się sama powiedzieć chłopakowi, że jesteś wolna, być może pomocna okaże się tutaj twoja przyjaciółka. W czasie rozmowy z nim mogłaby np. wtrącić takie zdanie: „Nie wierzę, że Asia jest singielką. To taka fajna dziewczyna!”.

Zaproś go na randkę

Ten sposób nie spodoba się wszystkim dziewczynom, ponieważ wymaga sporo odwagi. Jeśli jednak czujesz, że facet również do ciebie wzdycha i w dodatku masz pewność, że z nikim akurat się nie spotyka, zaproponuj mu randkę. Powodzenia!

Zobacz także: Jak wyglądają (i co robią) kobiety, które kręcą mężczyzn? 5 cech fizycznych, które uwielbia KAŻDY facet

Polecane wideo

Ta dziewczyna będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss World 2019. Ładna?
Ta dziewczyna będzie reprezentować Polskę na wyborach Miss World 2019. Ładna? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Robert (Ocena: 5) 05.12.2019 11:19
To tak jakby doradzać dziewczynie co ma robić, żeby dostała okres albo co ma robić żeby zgłodnieć itp. Po prostu trzeba poczekać, bo wokół dziewczyn zawsze kręci się mnóstwo mężczyzn. A jak jakiś konkretny Cię nie obmacuje, nie obejmuje, nie flirtuje i nie zaprasza na spotkanie, to albo gej, albo po prostu nie jesteś w jego typie. I ilekroć byś nie rozłożyła kusząco ud, nie przeczesała palcami włosów i nie oblizała językiem warg, to i tak na nic się to zda.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.12.2019 09:19
Normalnie. Powiedz mu o tym.
odpowiedz
analna królowa (Ocena: 5) 05.12.2019 04:17
bo chcą obciągać kûtasy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2019 00:53
Te wasze rady są dla jakichś desperadek, których jedynym celem w życiu jest posiadanie faceta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie