Mężczyzna Cię pragnie, kiedy... 6 kobiecych zachowań, które zmiękczą każdego!

Nie zgadniesz, co tak naprawdę ich kręci.
Mężczyzna Cię pragnie, kiedy... 6 kobiecych zachowań, które zmiękczą każdego!
Fot. Unsplash
29.11.2019

Mężczyźni kochają w kobietach ich wdzięk, urodę, pewność siebie, seksapil i uśmiech. Oprócz tego zwracają uwagę na inne aspekty, które nigdy nie przyszłyby im do głowy. Gdyby spytać mężczyznę, co najbardziej kocha w swojej partnerce, a potem ją, jaka była jego odpowiedź, prawdopodobnie wyszłyby na jaw duże rozbieżności.

Faceci uwielbiają swoje dziewczyny w zwyczajnym wydaniu, czyli kapciach, codziennym ubraniu i bez makijażu. Nie znaczy to, że nie lubią, kiedy za pomocą kosmetyków i stroju zamieniają się w modelki i gwiazdy filmowe. Większość mężczyzn woli jednak, gdy robią to na wyjątkowe okazje. Jak się okazuje, codzienność i naturalność ma dla nich więcej uroku.

Jakie aspekty zachowania najbardziej kochają mężczyźni u kobiet w codziennym życiu? Na to pytanie próbował odpowiedzieć Philip Levinson na portalu huffingtonpost.com. Dziennikarz przytacza wiele wypowiedzi facetów.

Zobacz także:  Szokujący list zdradzonej żony do jego kochanki: „W pewnym sensie jestem ci wdzięczna…”

Jej śmiech

Wypowiadający się mężczyźni przyznali, że śmiech ich partenerek jest jednym z najbardziej uroczych zjawisk na świecie. Możemy m.in. przeczytać: `Sposób, w jaki ona śmieje się z moich głupich żartów, zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy`. Faceci często mówią, że lubią, kiedy dziewczyny chichoczą. Ich zdaniem przypominają wtedy małe dziewczynki. Radość, którą wtedy emanują, jest zaraźliwa.

Jej sposób patrzenia

Kiedy mężczyźni są zajęci swoimi sprawami, kobiety czasami spoglądają na nich z uczuciem. Jeżeli do tej pory kryłaś się z tym, możesz przestać. Wielu facetów, którzy przyłapują na `miłosnym wzroku` swoje dziewczyny, uważa, że to najpiękniejszy widok na świecie. Okazywanie uczuć facetowi powinno być regułą. Chociaż na forach internetowych czy w książkowych poradnikach można przeczytać, że mężczyźni lubią niedostepność i nieafiszowanie się z uczuciami, nie zawsze jest to prawdą. Poza tym nie można przesadzać – faceci, tak jak kobiety, potrzebują od czasu do czasu zapewnień o miłości.

Zobacz także:  21 stuprocentowych oznak, że ON CIĘ KOCHA!

Jej zakłopotanie i nieśmiałość

Czy wady mogą okazać się zaletami? Wszystko wskazuje na to, że tak. Jeden z mężczyn opowiedział, że najbardziej atrakcyjny i uroczy w ukochanej jest jej sposób popadania w zakłopotanie i sposób, w jaki się rumieni. Kolejny wspomniał, że kocha, kiedy dziewczyna nosi jego koszulki. Są na nią o wiele za duże i wygląda, jakby miała na sobie sukienkę. Jeden z mężczyzn posunął się nawet do stwierdzenia, że lubi, gdy ukochana kicha. Odgłosy, które wtedy wydaje, sprawiają, że przypomina małego kotka.

Jej popadanie w agresję, gryzienie ust i inicjowanie stosunku

Są mężczyźni, którzy lubią, jak ich dziewczyny stają się agresywne. `Uwielbiam, kiedy ona zaskakuje mnie mocnym uściskiem od tyłu` - zwierza się jeden z facetów. Wielu z nich zaskoczyło wyznaniami, że lubią odrobinę brutalności podczas kontaktów intymnych. Mężczyźni preferują zwłaszcza pocałunki, podczas których dziewczyna przygryza ich wargi oraz szyję.

Jej sposób dotykania moich włosów oraz pleców

Mężczyźni postrzegają dotykanie ich włosów jako bardzo zmysłowe. Faceci wolą taki rodzaj zachowania niż przechodzenie od razu do konkretów. Są również tacy, którzy uwielbiają masaże, głaskanie pleców oraz ramion. Jeżeli chodzi o sferę erotyczną, zdecydowanie bardziej cenią subtelność. Z tym zdaniem zgodziła się większość mężczyzn.

Jej zapał do przytulania

Pośród wielu kobiet krąży opinia, że faceci nie lubią się przytulać. Mężczyźni zdecydowanie temu zaprzeczyli. `Uwielbiam, kiedy ona słodkim głosem prosi mnie, żebym przytulił ją przed snem` - zwierza się jeden z facetów. Drugi dodaje: `Moją ulubioną rzeczą w jej zachowaniu jest, kiedy kładzie się na mojej klatce piersiowej i wtula, żeby być tak blisko mnie, jak to jest możliwe`. Chociaż kobiety są uważane za tę bardziej uczuciową płeć, faceci uwielbiają, gdy to okazują.

Zobacz także: Jak randkować, jeśli jesteś nadwrażliwa? 

Polecane wideo

Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera
Tak trzeba wyglądać, żeby dobrze wyjść za mąż. Ona została żoną milionera - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2019 15:18
Mnie moj facet nigdy nie pragnie choc jestem zgrabna i zadbana
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie