Zrobił uroczy gest wobec przyjaciółki swojej dziewczyny. Internauci dopatrzyli się w tym czegoś ohydnego

Mają rację?
Zrobił uroczy gest wobec przyjaciółki swojej dziewczyny. Internauci dopatrzyli się w tym czegoś ohydnego
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/abii_gibson)/Instagram.com (https://www.instagram.com/maxkupfer4/)
14.11.2019

Chyba każdemu zależy na tym, żeby najważniejsze osoby w jego życiu dogadywały się ze sobą i darzyły się nawzajem szacunkiem oraz sympatią. Dotyczy to chociażby relacji między ukochanym chłopakiem a najlepszą przyjaciółką. Spędzanie czasu we trójkę lub w większym gronie jest z reguły nieuniknione, a wzajemna sympatia może tylko sprawić, że wspólne chwile będą naprawdę miłe. 

Zobacz również: „Mój mąż ma bliską przyjaciółkę. Boję się, że zdrada to tylko kwestia czasu”

Z drugiej strony wiele kobiet wychodzi z założenia, że nie będzie przedstawiać swojego chłopaka koleżankom z obawy, by ich koleżeńska relacja nie przerodziła się w romans za jej plecami. Jednak Abi Gibson nie zalicza się do tej grupy. 21-letnia Abi spotyka się z Maxem, a jej najlepsza przyjaciółka, Stephanie, jest dobrą koleżanką chłopaka. Ostatnio Stephanie przeżywała bardzo trudne chwile. Dowiedziała się, że facet, z którym się spotykała ją zdradza, więc potrzebowała pocieszenia ze strony koleżanek. Wobec tego Abi zorganizowała dziewczyński wieczór, podczas którego Stephanie mogła się wyżalić i wypłakać, by potem dzięki pomocy przyjaciółek zapomnieć o niewiernym chłopaku, który tak bardzo ją skrzywdził. Okazało się, że na Stephanie czekała jeszcze jedna niespodzianka, o czym Abi napisała na Twitterze. 

Moja najlepsza przyjaciółka została zdradzona przez faceta i MÓJ chłopak przyniósł jej kwiaty, żeby pokazać jej, że zasługuje na kogoś lepszego niż zdradzający facet. On wie, że jeśli spotyka się ze mną, spotyka się też z moimi przyjaciółkami. 

Abi opowiedziała szerzej o całej sytuacji w rozmowie z mediami. 

We wtorek moja najlepsza przyjaciółka dowiedziała się, że chłopak ją zdradza. Przez cały dzień była bardzo smutna. Podczas dziewczyńskiego wieczorku mój chłopak napisał do mnie: “Myślisz, że to będzie dziwne, jeśli przyniosę jej kwiaty?”. Uznałam, że to wcale nie jest dziwne, więc powiedziałam, że może to zrobić. Chłopak przyjechał i miał kwiaty dla nas obu – mi kupił róże, a dla Stephanie stokrotki.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Abi Gibson (@abii.gibson) on

Przyjaciółka Abi była tak zaskoczona tym miłym gestem, że aż rozpłakała się ze wzruszenia 

Rozkleiła się i zaczęła tulić Maxa, mojego chłopaka, który powtarzał: “Zasługujesz na kogoś o wiele lepszego i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę”. Ja siedziałam obok i myślałam: “O mój Boże, to takie słodkie, moja przyjaciółka, która prawdopodobnie będzie moją świadkową na ślubie i mój chłopak tak świetnie dogadują się ze sobą, co tak bardzo mnie cieszy. Nie mogłam prosić o więcej zarówno jeśli chodzi o związek, jak i o przyjaźń”.  

Uroczy gest i urocza historia, prawda? Niestety, internauci uznali zupełnie inaczej. Pod postem Abi na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które stwierdziły, że Max i Stephanie najprawdopodobniej... mają się ku sobie i zdrada jest tylko kwestią czasu (o ile już do niej nie doszło).  

Twój chłopak zadaje się z twoją przyjaciółką za twoimi plecami, a ty nawet o tym nie wiesz. 

To słodkie, ale kto kupi kwiaty tobie, kiedy oni zaczną ze sobą sypiać? 

Czy będziesz miała coś przeciwko, kiedy ona odwiedzi go, żeby się wygadać albo zaprosi go na rozmowę przy butelce wina? 

Abi była zszokowana czytając te negatywne komentarze sugerujące, że jest oszukiwana zarówno przez swoją przyjaciółkę, jak i przez chłopaka. 

To było bardzo trudne, czułam się przytłoczona taką liczbą negatywnych komentarzy i na początku pomyślałam: “Może to naprawdę dziwne, może nie powinnam była tego napisać, może powinnam to skasować”.  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Abi Gibson (@abii.gibson) on

Jednak po rozmowie ze Stephanie, która przypomniała jej, że komentujący to tylko obce osoby, które zupełnie jej nie znająAbi zdecydowała nie kasować wpisu. Następnego dnia okazało się, że jej post stał się viralem. 

Obudziłam się, a w skrzynce miałam tony wiadomości od osób, które pisały, że ta historia jest wspaniała. Po tym pozytywnym odzewie pomyślałam: “Okej, może jednak dobrze się stało, może zaczęłam zbytnio to analizować”. 

Zamiast przejmować się wpisami sugerującymi, że może mieć do czynienia ze zdradą, Abi skupia się na Stephanie i na tym, żeby pomóc jej odzyskać pogodę ducha. Wygląda na to, że dzięki pozytywnym reakcjom na ich historię wszystko jest na dobrej drodze, a jak mówi sama Abi: “Świadomość, że moja najlepsza przyjaciółka i mój chłopak są ze sobą tak blisko i że możemy wszyscy się spotykać bardzo mnie uspokaja. Wiem, że nigdy nie będę musiała wybierać między nimi 

A wy co uważacie o geście chłopaka Abi wobec jej przyjaciółki? Miałybyście jakieś zastrzeżenia, gdyby w podobny sposób zachował się wasz chłopak? 

Zobacz również: Czy facet w związku może mieć przyjaciółkę? Moja dziewczyna twierdzi, że nie

Polecane wideo

Internautki rozczarowane nowym Misterem Polski 2019: „Nic specjalnego”
Internautki rozczarowane nowym Misterem Polski 2019: „Nic specjalnego” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 14.11.2019 07:53
Ludzie poświrowali na punkcie miłości ! Każdą damsko-męską relacje widzą jak potencjalny romans.... A czy wy lecicie na każdą osobę przeciwnej płci którą darzycie sympatią? Kobiety i faceci potrafią się kumplować bez podtekstów. To TYLKO kwiaty! I weźmy to na logikę: Gdyby mieli romans to dziewczyna by o tych kwiatach nie wiedziała
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie