9 rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie

Już jedno spojrzenie wystarczy, by ocenił, czy mu się podobasz. Na co patrzy dokładnie?
9 rzeczy, na które każdy facet zwraca uwagę, przyglądając się kobiecie
Fot. Unsplash
05.10.2019

Idziesz ulicą i wydaje ci się, że nikt nie zwraca na ciebie uwagi? Tańczysz na środku zatłoczonego klubu i czujesz się niewidzialna? Wcale tak nie jest. Mężczyźni, którzy stoją obok, bacznie cię obserwują. Tak naprawdę wystarczy im jedno ukradkowe spojrzenie, by ocenić Twoją atrakcyjność.

Na co dokładnie zwracają uwagę? Oto lista 9 takich drobiazgów. Powinnaś być ich świadoma, by… wypaść w męskich oczach jak lepiej.

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: Jak SMS-ować z facetem?

Włosy

Zazwyczaj mężczyzna, patrząc na kobietę, najpierw zerka na jej twarz. Co jednak w momencie, kiedy dziewczyna stoi do niego tyłem? Wielu facetów ocenia wówczas kobiecą atrakcyjność na podstawie… włosów. Zwracają uwagę na to, czy są umyte, zdrowe, zadbane i korzystnie obcięte. Oczywiście najbardziej podobają im się długie kosmyki!

Usta

Facet zerka na twoje usta, ale nie po to, by ocenić ich rozmiar i to, czy dobrze całują. On sprawdza, jakie robisz miny. Jeśli zobaczy, że jesteś kapryśna i nadąsana (a widać to właśnie po ułożeniu twoich warg), od razu zrezygnuje z podrywu. Jeżeli natomiast zauważy, że ciągle się uśmiechasz, odczyta to jako zielone światło do zawarcia z tobą bliższej znajomości.

Chód

Mężczyźni oceniają również to, w jaki sposób chodzisz. Jeśli twój krok jest szybki i zdecydowany, odbierają cię jako bardzo pewną siebie osobę. Jeśli powolny i niezbyt zdecydowany – jako nieśmiałą dziewczynę.

Nastawienie

Możesz wyglądać jak Miss Świata, ale jeśli facet zauważy w twoich gestach, że na wszystko jesteś nastawiona „na nie”, nawet nie spróbuje bliżej cię poznać.

Uśmiech

Wspominałyśmy o tym już nieraz, ale warto to powtórzyć. Pamiętaj, że największe powodzenie u płci przeciwnej mają dziewczyny, które się uśmiechają. Dlaczego? Bo wydają się milsze i bardziej przystępne. Facet nie obawia się podejść i zagadać do takiej kobiety, bo wie, że nie zostanie przez nią wyśmiany i obrażony.

Szpilki

Nie musisz nosić butów na obcasie codziennie, ale miej świadomość, że dziewczyna na szpilkach natychmiast przykuwa męski wzrok. Faceci uwielbiają patrzeć, jak kobieta kołysze biodrami, idąc w takich butach. Obuwie na obcasie wydaje im się bardzo, bardzo seksowne.

Postawa

Zawsze staraj się być wyprostowana. Faceci mocno zwracają na to uwagę! Ich zdaniem kobieta bardzo traci na atrakcyjności, kiedy się garbi. Gdy jesteś wyprostowana, wydajesz się wyższa i smuklejsza.

Twoja torba

Zawartość twojej torebki może zdradzić na twój temat bardzo wiele. Dlatego faceci przyglądają się uważnie temu, jak wygląda: czy jest duża i przeładowana różnymi gadżetami (np. kosmetykami), czy mała i poręczna. Jeśli zobaczą, że nosisz w niej książkę – odbiorą cię jako inteligentną osobę, z którą można na pewno porozmawiać na wiele ciekawych tematów. Jeśli przed oczami błyśnie im twój złoty case na telefon, uznają cię za modnisię, której w głowie tylko głupoty. Przykłady można mnożyć.

Twoje koleżanki

Zdziwiona? Tymczasem facet, patrząc na ciebie, przy okazji zerka również na twoje koleżanki. Jeśli są hałaśliwe, wulgarne bądź niemiłe, na pewno odpuści sobie flirt z tobą. Uzna, że masz identyczny charakter, jak twoje znajome.

Zobacz również: Gdy kochasz i nienawidzisz jednocześnie: 7 oznak, że jesteś w karmicznym związku

Polecane wideo

MIŁOSNY horoskop na październik
MIŁOSNY horoskop na październik - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2019 09:47
Biust
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2019 15:07
Wiadome
odpowiedz

Polecane dla Ciebie