Typy kobiet, z którymi faceci nie tworzą związków. Od razu tracą zainteresowanie

Są skreślone w męskich oczach.
Typy kobiet, z którymi faceci nie tworzą związków. Od razu tracą zainteresowanie
fot. Unsplash
30.09.2019

Wbrew pozorom, nie tak łatwo wzbudzić męskie zainteresowanie. Liczy się nie tylko wygląd, ale także słynne „to coś”. Fakt, że wpadłaś mu w oko, to dopiero połowa sukcesu. Teraz trzeba jeszcze się postarać, by znajomość nie wypaliła się szybciej, niż się zaczęła. A ryzyko jest naprawdę spore, bo przeciętnego faceta naprawdę łatwo do siebie zrazić.

Zobacz również: 7 niepozornych szczegółów wyglądu, przez które stajesz się niewidzialna dla mężczyzn

Wystarczy jeden nieostrożny gest lub słowo, by przedstawiciel płci brzydszej nie chciał nas już znać - ostrzega fabiosa.com. Portal wylicza 7 sytuacji, które nieuchronnie prowadzą do katastrofy. Czytaj: byłaś dla niego materiałem na żonę, a teraz nawet nie chce na ciebie spojrzeć. To naprawdę szybko się zmienia.

Nigdy tego nie rób, jeśli chcesz go przy sobie zatrzymać. Wbrew pozorom, faceci są jednak bardzo wrażliwi.

#1 Krytykujesz inne kobiety

Nie musisz być przyjaciółką wszystkich kobiet na świecie, ale nie powinnaś ich bez powodu mieszać z błotem. Mężczyźni postrzegają to jako brak damskiej solidarności, co kiepsko o nas świadczy. Możesz kogoś nie lubić albo się nie zgadzać, ale różnić też trzeba się z klasą. Rzucanie epitetami i obgadywanie za plecami raczej nie kojarzy się z wrażliwością oraz delikatnością.

#2 Porównujesz go do innych

Panowie są na tym punkcie wyjątkowo przewrażliwieni. Bywają bardzo zakompleksieni, a każda taka wzmianka jeszcze bardziej podkopuje ich pewność siebie. Nigdy nie odnoś się do swojego byłego partnera. Nawet niewinne wspomnienie o koledze lub bracie może okazać się gwoździem do trumny. On musi czuć, że jest wyjątkowy i żaden koleś nie jest dla niego konkurencją.

Zobacz również: Wystarczyły 2 zdjęcia, by chłopak jej się oświadczył. Dostała wymarzony pierścionek

#3 Łatwo się irytujesz

Miewamy wahania nastroju i chyba czas się do tego przyznać. To nie tylko kwestia szalejących hormonów, ale także osobowości. Szukamy dziury w całym i denerwujemy się dla sportu. Sporo możemy na tym stracić, bo mężczyzna oczekuje, że w związku będzie miał wreszcie święty spokój. Wymarzona partnerka ma być wsparciem i opoką, a nie wiecznie tykającą bombą.

#4 Masz obsesję na punkcie wagi

Kiedy ostatnio żaliłaś się chłopakowi, że przytyłaś? Jak często pytasz go, czy zauważył twoje dodatkowe kilogramy? No właśnie. Czy się do tego otwarcie przyznajemy, czy nie - życie większości z nas kręci się wokół tego, jak powinnyśmy wyglądać, ale dziwnym trafem nam się to nie udaje. Poruszenie tematu wagi to zapowiedź kłopotów, bo wreszcie wybuchnie awantura i ktoś się na kogoś obrazi.

#5 Często przeklinasz

Faceci zdają sobie sprawę, że współczesne kobiety nie są już tak niewinne. Wciąż jednak kojarzą płeć piękną z delikatnością, a rzucanie mięsem na lewo i prawo raczej kłóci się z tym wizerunkiem. Tak naprawdę większość z nich jest zdania, że w ogóle nie powinnyśmy używać brzydkich słów. Nie dlatego, że chcą nas ograniczać. Po prostu wciąż wierzą w to, że jesteśmy lepsze od nich.

#6 Krytykujesz jego matkę

Jeśli mleko się już rozlało - najprawdopodobniej już nigdy nie odbudujecie tej relacji. Dla każdego faceta, nawet największego macho, mama to absolutny wzór kobiecości. Miewa wady, ale w obecności innych będzie bronił jej dobrego imienia do ostatniej kropli krwi. Na krytykę nie może sobie pozwolić nikt - także ukochana partnerka. Z mamusią zawsze przegrasz, więc czas się z tym pogodzić.

#7 Wyglądasz wulgarnie

Pomiędzy wulgarnością a sensualnością biegnie cienka granica. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jak mężczyzna zareaguje na widok krótkiej spódniczki, głębokiego dekoltu czy bardzo mocnego makijażu. Dlatego lepiej nie przesadzać, zwłaszcza jeśli macie się ku sobie. Faceci tracą zainteresowanie kobietami, które obnażają się przed wszystkimi. To powinno być zarezerwowane na chwile we dwoje.

Zobacz również: 17 części damskiej garderoby, których żaden facet nie jest w stanie zignorować

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.09.2019 19:06
Chyba trochę źle ta myśl została sformułowana ale prawda jest taka, że rodziców a zwłaszcza matki partnera nie powinno się zbyt otwarcie krytykować. Zresztą nie ma znaczenia czy chodzi o rodziców kobiety czy faceta w związku. Można mieć inne zdanie, wady rodziciela mogą być widoczne gołym okiem ale jawna krytyka czy wręcz obrażanie jest zwyczajnie nie na miejscu. Byłam kiedyś świadkiem sytuacji jak w towarzystwie dziewczyna powiedziała o przyszłej teściowej "twoja matka jest wstrętna, to istny potwór" - może była to i prawda :) ale zrobiło się niezręcznie. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż bezpośrednio krytykował czy złośliwie komentował publicznie zachowanie moich rodziców (bądź co bądź, może nie są idealni, ale byli ze mną od zawsze a on jest dopiero od kilku lat) ja zresztą też się staram tego nie robić (chociaż się z teściami niezbyt lubimy i mamy inne poglądy na życie). Można się starać pewne rzeczy załatwiać delikatnie zamiast słów "twoja matka jest szalona i nadopiekuńcza" użyć "wiesz trochę dziwnie się czuję i jest mi przykro, kiedy twoja mama ciągle pyta co jadłeś, insynuuje, że schudłeś a na koniec pakuje pudło kotlecików żebyś miał co jeść biedny syneczku przy tej wege coś tam". Powinno się mieć szacunek do partnera a z tym wiąże się również szacunek do osób mu najbliższych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2019 12:17
Z mamusią zawsze przegrasz? To co, matka ważniejsza dla faceta niż dziewczyna i przyszła żona? Co za bzdury... Jeśli będzie obrażać, krytykować, wyśmiewać dziewczynę syna to ta ma siedzieć cicho i nic nie mówić? Xddd
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie