Kobiece zachowania, które niezwykle imponują facetom. Marzą o takiej partnerce

Sprawdź, co znalazło się na liście!
Kobiece zachowania, które niezwykle imponują facetom. Marzą o takiej partnerce
fot. unsplash
19.09.2019

Nic w tym dziwnego, że chcemy zaimponować facetowi, który nam się podoba. Mężczyźni są jednak dość skrytymi istotami, a zrozumienie ich potrzeb jest nie lada wyzwaniem. Wbrew pozorom faceci nie są jedynie wzrokowcami, a wygląd coraz częściej schodzi na dalszy plan. Co zatem najbardziej imponuje przedstawicielom płci męskiej w kobietach i jak powinna zachowywać się wybranka ich życia? Oto kilka podpowiedzi!

Zobacz też: Czy kochasz go… za bardzo?

Kobiece zachowania, które najbardziej imponują facetom

fot. unsplash

1. Opanowanie

Kobiety uwielbiają dramatyzować, a faceci trzymają się od takich zachowań z daleka. Robienie dramatu z każdej, nawet mało istotnej sprawy, to coś co ich skutecznie zniechęca. Opanowanie się w kryzysowej sytuacji bardzo im imponuje.

2. Naturalność

Strojenie się godzinami przed randką, długie siedzenie w łazience i perfekcyjny, czasami wręcz nieodpowiedni outfit to coś, na co faceci mają uczulenie. Oni naprawdę stawiają na naturalność, a to, że potrafisz pokazać się bez makijażu i z lekkim nieładem na głowie, bardzo im imponuje. 

3. Poczucie humoru

Mężczyźni kochają poczucie humoru! Uwielbiają, kiedy kobieta potrafi ich rozśmieszyć, kiedy jest zabawna, wesoła i niezbyt sztywna. fot. unsplash

4. Inteligencja

Dlaczego facetów kręcą okularnice? Bo wyglądają na bardziej inteligentne! Mężczyźni doceniają mądre i bystre kobiety, imponuje im to, że mogą porozmawiać z nimi na wiele tematów lub czegoś się od nich nauczyć. 

5. Zalotność

Delikatna, niewymuszona i pozbawiona wulgarności kobieca zalotność jest czymś, co zwala ich z nóg. Faceci uwielbiają czuć się wyjątkowi i ważni, a niewinny flirt bardzo ich nakręca.

6. Pamięć o tym, co lubią

Zapamiętywanie szczegółów oraz rzeczy za którymi szczególnie przepada facet, z którym się spotykasz to sztuczka, która robi na nim ogromne wrażenie. Rozmawialiście o pizzy, a Ty na drugi dzień przygotowujesz specjalnie dla niego domową wersję smakołyku? Facet jest Twój!fot. unsplash

7. Spontaniczność

Spontaniczny wypad za miasto czy szybkie podejmowanie decyzji to coś, co faceci doceniają w kobietach. Trzymają się z daleka od nudnych dziewczyn. Bądź czasami spontaniczna, a zobaczysz, że on zechce z Tobą zdobywać świat!

Zobacz też: Jak wygląda kobieta, której faceci nie potrafią się oprzeć?

Polecane wideo

Kolor włosów zdradza, czy jesteście sobie pisani
Kolor włosów zdradza, czy jesteście sobie pisani - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.09.2019 10:20
Ze spontanicznością zależy. Dla ekstrawertyków szukających doznań może rzeczywiście być imponująca. Domatora czy introwertyka będzie doprowadzała do białej gorączki i zaburzała jego ustabilizowany porządek dnia/tygodnia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2019 07:38
Z moich obserwacji wynika, że chłopcy (podkreślam, chłopcy) uwielbiają jak dziewczyna zrobi dramę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie