7 obietnic, które usłyszysz od faceta (ale on ich niestety nie dotrzyma)

Lepiej przestań się łudzić.
7 obietnic, które usłyszysz od faceta (ale on ich niestety nie dotrzyma)
Fot. Unsplash
08.09.2019

W czym faceci są naprawdę świetni? Odpowiedź jest prosta: w składaniu obietnic… bez pokrycia. Zwłaszcza na początku znajomości przyrzekają, że będą idealnymi partnerami i że tym razem nie powielą błędów z poprzednich związków. Niestety, życie weryfikuje te plany.

W jakich kwestiach nie powinnaś zatem się łudzić? Oto lista 7 obietnic, które usłyszysz od chłopaka, ale miej świadomość, że on ich nie dotrzyma.

Polecamy także: 10 nietypowych cech, których powinnaś szukać w facecie

#1 „Nigdy nie obejrzę się za żadną inną dziewczyną”

Na początku związku facet faktycznie nie będzie widział poza tobą świata. Będziesz go fascynować i zaprzątać wszystkie jego myśli. Po kilku tygodniach lub miesiącach zacznie jednak dostrzegać ludzi wokół. W tym oczywiście atrakcyjne dziewczyny. Nie miej mu jednak tego za złe. Niech pierwsza rzuci kamieniem ta z nas, która nigdy nie zerkała się na nieznajomego przystojniaka.

#2 „Nie będę myślał już o mojej eks”

To nie jest nawet obietnica. To ewidentne kłamstwo. Każdy z nas od czasu do czasu wspomina swoich byłych partnerów, nawet jeśli robimy to mimowolnie.

#3 „Nie będę miał przed tobą sekretów”

Być może mówiąc to, faktycznie będzie o tym przekonany. Z czasem pojawią się jednak sytuacje, które będzie chciał przemilczeć. Nie dlatego, że będzie miał coś na sumieniu. Po prostu nie będzie chciał prowokować niepotrzebnej kłótni, bo uzna, że całą historię zrozumiesz opacznie.

#4 „Nie mam koleżanek”

Ma, i to sporo, ale nie będzie o nich wspominał, żebyś nie była zazdrosna i nie podejrzewała go o zdradę.

#5 „Nie obejrzę bez ciebie nowego odcinka naszego ulubionego serialu”

Niestety, zrobi to w pierwszej wolnej chwili, ale w ogóle się do tego nie przyzna. Przyznaj, że robisz za jego plecami dokładnie to samo!

#6 „Zmienię się dla ciebie”

Stare nawyki niestety bardzo trudno jest zmienić. To wymaga czasu i chęci. Być może będziesz dla chłopaka motywacją, by zmienił w swoim życiu kilka rzeczy, ale nie oczekuj, że facet zrobi wszystko, czego będziesz od niego oczekiwać.

#7 „Zawsze będę cię kochał”

Na początku znajomości facet mówi takie słowa i szczerze w nie wierzy. Jest zauroczony nową partnerką i ma nadzieję, że będzie się między nimi doskonale układało przez długie lata. Niestety, z czasem przychodzi proza życia, pojawiają się codzienne problemy i kłótnie. Wtedy uczucie może się wypalić. Na początku związku nie wierz zatem w zapewnienia o miłości do grobowej deski. O głębokości i prawdziwej sile uczuć każda para przekonuje się dopiero po dłuższym czasie. Przypomnij sobie, ilu byłych chłopaków obiecywało ci, że będą cię kochać już zawsze. Niemal wszyscy, prawda?

Polecamy także: Psychotest dla singli: Wybierz jedną z par i sprawdź, czy wreszcie się zakochasz

Polecane wideo

Miłosny HOROSKOP na wrzesień 2019
Miłosny HOROSKOP na wrzesień 2019 - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2019 19:23
Jak się dba to się ma
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2019 18:12
Których obietnic dotrzyma kobieta? Żadnej.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 08.09.2019 11:19
W ostatnim punkcie przeczycie sami sobie. Tytuł jest, że facet tego nie dotrzyma, a z treści akapitu wynika, że może dotrzymać, tylko że można przekonać się o tym po czasie a nie od razu. Tak więc tytuł to bzura, gdyby tak było, nie istniałyby żadne długoletnie, szczęśliwe małżeństwa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2019 09:08
Ja nigdy nie oglądam się za przystojniakami na ulicy, bo nie mam takiej potrzeby, wystarczy mi mój chłopak
odpowiedz

Polecane dla Ciebie