One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”

Ich zdaniem niżsi mężczyźni są zakompleksieni i beznadziejni w łóżku.
One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”
fot. Pixabay
11.07.2019

Różni ludzie, różne potrzeby. Każdy z nas ma prawo kierować się własnym gustem i to bez względu na okoliczności. Kupując ubrania, słuchając muzyki, a także wybierając partnera. Trudno stworzyć związek z kimś, kto wizualnie nam się nie podoba. Chociaż miłość to coś więcej, niż tylko cielesność ukochanego - ta ma ogromne znaczenie.

Zobacz również: Czy Twój facet mieści się w normie? Oto wzrost, waga i inne wymiary typowego mężczyzny

Czasami tak duże, że przekreśla wszystkie ewentualne zalety - przekonują rozmówczynie portalu thesun.co.uk. Redakcja serwisu dotarła do kobiet, które mówią otwarcie: centymetry są najważniejsze. One nigdy nie zdecydowałyby się na związek z facetem, który jest dla nich zbyt niski. Granicą nie do przeskoczenia jest 180 cm wzrostu.

Dlaczego? To nie tylko kwestia wizualnych upodobań. Ich zdaniem tacy mężczyźni do niczego się nie nadają i nie mogą być wsparciem dla żadnej przedstawicielki płci pięknej.

Nigdy nie spodobał mi się żaden mężczyzna poniżej 180 cm wzrostu. Kobiety podświadomie szukają wysokiego partnera, który zapewni nam bezpieczeństwo. Przy kimś takim nie mogłabym nosić szpilek. Jako krągła dziewczyna wyglądałabym na jeszcze większą. Z wysokim życie intymne wygląda lepiej. Uwielbiam, gdy facet musi się schylać, żeby mnie pocałować

- przekonuje Nikki.

Raz byłam w związku z niskim i brakowało mu odwagi. W sytuacjach intymnych to ja okazywałam się bardziej stanowcza od niego. Wysoki wzrost to większa męskość i siła, a także brak kompleksów charakterystycznych dla niewyrośniętych kolesi. Przy kimś takim czuję się bezpieczniejsza

- dodaje Emma.

Zobacz również: Dokładnie taki wzrost gwarantuje powodzenie. Zmierzyli to co do centymetra

Wydaje się, że to bardzo indywidualna sprawa i wzrost nie gra aż takiej roli dla wszystkich kobiet. Co innego mówią na ten temat badania. Z raportu opublikowanego jakiś czas temu przez indonezyjskich naukowców wynika, że najszczęśliwsze związki to takie, w których różnica jest jak największa. Oczywiście na korzyść znacznie wyższego partnera.

Eksperyment udowodnił, że w ramionach wysokiego faceta czujemy się bezpieczniejsze. Swoje robi również biologiczna potrzeba przedłużenia gatunku. Wyrośnięty mężczyzna wydaje się wystarczająco silny, by dać nam dziecko i później się nami zaopiekować.

Inne badania wykazały, że wyżsi panowie postrzegani są jako bardziej godni zaufania, odpowiedzialni i zabawni. Lepiej radzą sobie także zawodowo.

Co mają do zarzucenia bohaterki reportażu mężczyznom poniżej 180 cm? Najlepiej podsumowują to słowa jednej z nich.

Nigdy nie umówię się z żadnym kolesiem, który jest niższy. Tacy faceci są chorobliwie zakompleksieni, beznadziejni w łóżku i zupełnie bezużyteczni w domu.

Ten bezlitosny komentarz sporo mówi o naszym nastawieniu do sprawy. Okazuje się, że o ile centymetry w łóżku nie muszą mieć znaczenia, tak w życiu mają ogromne.

Ty też tak sądzisz?

Zobacz również: Podrywa mnie chłopak, który ma 177 cm wzrostu. To nie mężczyzna, ale dziecko

Polecane wideo

Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego
Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego - zdjęcie 1
Komentarze (96)
Ocena: 4.02 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2020 21:36
ja mam 17 lat i 177cm mam jeszcze szanse na 180
odpowiedz
Tomasz7914 (Ocena: 5) 04.10.2020 14:50
Ja mam ok 182cm wiec idealnie.
odpowiedz
Facet (Ocena: 2) 18.08.2020 11:37
Kobiety to egoistki, narcyzy i manipulantki. Tylko od mężczyzny zależy czy da się urobić, czy urobi ją.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2020 14:10
Ja też zawsze powtarzałam, że wygląd nie ma znaczenia. Tak więc zwracałam uwagę na charakter. Spodobał mi się chłopak bardzo miły, inteligentny, pomocny, ale niezbyt atrakcyjny, ani z twarzy, ani z sylwetki plus do tego niski (169 cm), ale no był bardzo dobry z charakteru. No i niestety sparzyłam się. Z wyglądu mi na prawdę mało można złego zarzucić, bo dbam bardzo o siebie, nie mam zbyt kompleksów, jeśli chodzi o wygląd, ale wiele razy mi wypominał, że jestem chuda, że powinnam przytyć i to sporo itp. a co najlepsze nie jestem chuda. Ćwiczę regularnie, mam mięśnie i jestem szczupła, a do chudości mi sporo brakuje. Po prostu jestem wysportowana. To samo z charakterem: nieważnie, że się uśmiechałam, byłam pozytywnie nastawiona, lubiłam pomagać innym, byłam ciekawa świata. On i tak znajdował te najgorsze cechy i mi wypominał. Np. raz na grupie, gdzie jestem ja, on i 2 nasze wspólne koleżanki powiedział, że jestem roztrzepana i przewidywalna. Co prawda dziewczyny od razu go zaczęły doprowadzać do pionu, on się sprostował, ze chodziło mu o to, że jestem bardziej roztrzepana niż on. A prawda jest taka, że drugą osobę przecież trzeba akceptować taką, jaka jest, bo nikt nie jest w 100% idealny. Takich ludzi nie ma. A ja teraz przez niego mam wrażenie, że trzeba być idealnym, żeby znaleźć faceta, a to nieprawda. Dlatego mi niscy i nieatrakcyjni faceci teraz kojarzą się po prostu źle. Od wysokich i przystojnych facetów słyszałam komplementy. Tak więc o ile jeszcze 3 lata temu bym się z tym artykułem nie zgodziła, to moje własne doświadczenie mi mówi coś innego. Oczywiście wierzę, że są miły i wartościowi niscy faceci, ale mnie taki właśnie miły zranił i już mam nawet niesmak do takich ludzi
odpowiedz
rom25 (Ocena: 5) 09.04.2020 11:15
nie załamuj sie tylko rób kasę Kasa doda ci wzrostu , męskości i przykryje inne niedoskonałości a potem używaj a zużyte wyrzucaj bo na to zasługują
odpowiedz

Polecane dla Ciebie