One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”

Ich zdaniem niżsi mężczyźni są zakompleksieni i beznadziejni w łóżku.
One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”
fot. Pixabay
11.07.2019

Różni ludzie, różne potrzeby. Każdy z nas ma prawo kierować się własnym gustem i to bez względu na okoliczności. Kupując ubrania, słuchając muzyki, a także wybierając partnera. Trudno stworzyć związek z kimś, kto wizualnie nam się nie podoba. Chociaż miłość to coś więcej, niż tylko cielesność ukochanego - ta ma ogromne znaczenie.

Zobacz również: Czy Twój facet mieści się w normie? Oto wzrost, waga i inne wymiary typowego mężczyzny

Czasami tak duże, że przekreśla wszystkie ewentualne zalety - przekonują rozmówczynie portalu thesun.co.uk. Redakcja serwisu dotarła do kobiet, które mówią otwarcie: centymetry są najważniejsze. One nigdy nie zdecydowałyby się na związek z facetem, który jest dla nich zbyt niski. Granicą nie do przeskoczenia jest 180 cm wzrostu.

Dlaczego? To nie tylko kwestia wizualnych upodobań. Ich zdaniem tacy mężczyźni do niczego się nie nadają i nie mogą być wsparciem dla żadnej przedstawicielki płci pięknej.

Nigdy nie spodobał mi się żaden mężczyzna poniżej 180 cm wzrostu. Kobiety podświadomie szukają wysokiego partnera, który zapewni nam bezpieczeństwo. Przy kimś takim nie mogłabym nosić szpilek. Jako krągła dziewczyna wyglądałabym na jeszcze większą. Z wysokim życie intymne wygląda lepiej. Uwielbiam, gdy facet musi się schylać, żeby mnie pocałować

- przekonuje Nikki.

Raz byłam w związku z niskim i brakowało mu odwagi. W sytuacjach intymnych to ja okazywałam się bardziej stanowcza od niego. Wysoki wzrost to większa męskość i siła, a także brak kompleksów charakterystycznych dla niewyrośniętych kolesi. Przy kimś takim czuję się bezpieczniejsza

- dodaje Emma.

Zobacz również: Dokładnie taki wzrost gwarantuje powodzenie. Zmierzyli to co do centymetra

Wydaje się, że to bardzo indywidualna sprawa i wzrost nie gra aż takiej roli dla wszystkich kobiet. Co innego mówią na ten temat badania. Z raportu opublikowanego jakiś czas temu przez indonezyjskich naukowców wynika, że najszczęśliwsze związki to takie, w których różnica jest jak największa. Oczywiście na korzyść znacznie wyższego partnera.

Eksperyment udowodnił, że w ramionach wysokiego faceta czujemy się bezpieczniejsze. Swoje robi również biologiczna potrzeba przedłużenia gatunku. Wyrośnięty mężczyzna wydaje się wystarczająco silny, by dać nam dziecko i później się nami zaopiekować.

Inne badania wykazały, że wyżsi panowie postrzegani są jako bardziej godni zaufania, odpowiedzialni i zabawni. Lepiej radzą sobie także zawodowo.

Co mają do zarzucenia bohaterki reportażu mężczyznom poniżej 180 cm? Najlepiej podsumowują to słowa jednej z nich.

Nigdy nie umówię się z żadnym kolesiem, który jest niższy. Tacy faceci są chorobliwie zakompleksieni, beznadziejni w łóżku i zupełnie bezużyteczni w domu.

Ten bezlitosny komentarz sporo mówi o naszym nastawieniu do sprawy. Okazuje się, że o ile centymetry w łóżku nie muszą mieć znaczenia, tak w życiu mają ogromne.

Ty też tak sądzisz?

Zobacz również: Podrywa mnie chłopak, który ma 177 cm wzrostu. To nie mężczyzna, ale dziecko

Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego
Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (77)

Ocena: 3.87 / 5
gość (Ocena: 5) 15.07.2019 18:35
Fakt, mam 173 cm wzrostu i nie mogłabym związać się z facetem niewiele wyższym, równym ze mną wzrostem, nie wspominając już o niższym ode mnie. Tak już mam i nic na to nie poradzę, jednak nie zgadzam się z opiniami, że niżsi faceci są kiepscy w łóżku, czy w ogóle beznadziejni, że nie są w stanie zapewnić kobiecie poczucia bezpieczeństwa (co ma piernik do wiatraka?), a już teoria jakoby im większa różnica wzrostu między kobietą, a mężczyzną, tym bardziej udany związek, jest moim zdaniem z d**y wzięta. Z jednym się zgodzę; mnóstwo niższych facetów jest niesamowicie zakompleksiona z powodu swojego wzrostu.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.07.2019 15:50
spaślaki
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 12.07.2019 16:28
chyba jak kobieta ma 175cm i więcej. Ma mm 156cm i nie chciałabym facetowi sięgać pod pachy lub nosić 20cm szpile.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 12.07.2019 14:45
Dokładnie! Tylko, że na wzrost nie ma się wpływu, a na nadprogramowe kg już tak.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.07.2019 14:19
Podobnie jak kobieta 60 kg + to nie kobieta, a spasiona maciorka.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie