7 męskich cech, którym nie potrafimy się oprzeć (Idealny facet ma je wszystkie!)

Ile z nich ma Twój partner?
7 męskich cech, którym nie potrafimy się oprzeć (Idealny facet ma je wszystkie!)
Fot. Unsplash
06.07.2019

Czego tak naprawdę szukamy w mężczyznach? Czasami chyba same chciałybyśmy wiedzieć... Ocenianie facetów pod kątem pewnych kryteriów to zwykle rzecz indywidualna, jednak niektóre cechy działają na zdecydowaną większość z nas. Mężczyzna posiadający ich komplet to wręcz ideał, choć takiego można szukać ze świecą.

Oto lista wszystkich atutów, które sprawiają, że mamy do nich słabość. Jak wielu z nich Ty nie potrafisz się oprzeć?

Zobacz także: 6 cech kobiecego wyglądu, na punkcie których mężczyźni mają obsesję

PEWNOŚĆ SIEBIE

Dużą zaletą u faceta jest jego zaradność, dojrzałość i pewność siebie. Dzięki tym cechom wiemy, że możemy na nim polegać i czujemy się przez to bezpiecznie. Dodatkowo bardzo podoba nam się, kiedy facet wie czego chce i potrafi o to walczyć. 

MOCNY CHARAKTER

Wiele z nas marzy o niegrzecznym chłopcu, który pod naszym wpływem uległby magicznej przemianie. Jak w komedii romantycznej. Dlatego w mężczyznach pociąga nas silny, niezłomny charakter i determinacja, choć najlepiej idące w parze z opiekuńczością. Jeśli któraś z Was zna takiego faceta... poprosimy o numer!

PIĘKNY UŚMIECH

Uśmiechający się mężczyzna wysyła nam komunikat - jestem wesoły, pogodny i otwarty. Na jego widok od razu miękną kolana i znika cały stres związany z pierwszą randką. A jeśli do tego amant ma piękne, równe i śnieżnobiałe zęby… można się rozmarzyć.

CZUŁOŚĆ

Pocałunki na powitanie i pożegnanie, trzymanie za rękę na spacerze, czy czułe SMS-y to bardzo miłe gesty, od których robi nam się cieplej na sercu. Bo wcale nie oczekujemy jakichś niesamowicie romantycznych gestów każdego dnia. Przez te drobne szczegóły wiemy, że facet nas kocha, a to dla nas najważniejsze.

TALENT

Facet z pasją, to jest to! I wszystko jedno, co leży w kręgu jego zainteresowań, ważne by był temu w pełni oddany, a nasze serca zabiją szybciej. Najbardziej lubimy, kiedy panowie angażują nas w swoje pasje, bo to znak, że im na nas zależy. 

TROSKLIWOŚĆ

Mężczyzna, który zawsze jest obok, gdy jesteśmy w potrzebie, to prawdziwy skarb. Rozczulamy się, kiedy oferuje nam swoją kurtkę, a wieczorem odprowadza pod same drzwi, aby być pewnym, że bezpiecznie dotarłyśmy do domu. Totalnie nas oczarowują, kiedy szczerze zainteresowani są tym co u nas słychać i nie mają nic przeciwko naszemu narzekaniu, czy wyżalaniu się. Taki facet to opoka, a właśnie jej zwykle kobiety szukają u płci przeciwnej.

Zobacz też: Kiedy jest zbyt wcześnie na słowa „Kocham Cię”?

POCZUCIE HUMORU

Gdy facet potrafi nas rozśmieszyć i poprawić humor nawet w kiepskim momencie, jesteśmy za nim gotowe iść na koniec świata. Poczucie humoru jest bardzo ważne, ponieważ ono często rozładowuje napiętą atmosferę w trudnych sytuacjach. Jest więc swoistą gwarancją udanego związku.

Śliczne modelki plus size, do których wzdycha wielu facetów. W bikini wyglądają BARDZO apetycznie!
Śliczne modelki plus size, do których wzdycha wielu facetów. W bikini wyglądają BARDZO apetycznie! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2019 13:16
To super! Ale może warto to powiedzieć mężowi, a nie wypisywać w Internecie.
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 06.07.2019 21:25
"Wiele z nas marzy o niegrzecznym chłopcu, który pod naszym wpływem uległby magicznej przemianie." Wciskajcie kobietom dalej kit, że mężczyzna zmieni się z bad boya w księcia pod jej wpływem. Mężczyzna zmieni się tylko wtedy, gdy sam tego chce. Chcenie bądź nie chcenie kobiety nie ma tu nic do rzeczy, a próba wywierania nacisku czy wpływu przesz kobietę zazwyczaj tylko wywołuje opór mężczyzny.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2019 13:49
smiech kobiety przed seksem dobrze swiadczy o facecie - smiech w trakcie lub po ... to juz roznie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2019 13:10
Moj mąż jest idealnym mężczyzna po 5 latach małżeństwa nic sie między nami nie zmieniło ( oprócz 2 dzieci) kocham go i nie wyobrażam sobie bez niego zycia
odpowiedz

Polecane dla Ciebie