Ona twierdzi, że kobiety prowokują facetów takim wyglądem. Chodzi o usta i nogi

Jeśli wpadniesz, nie miej pretensji do mężczyzny, ale do siebie - przekonuje.
Ona twierdzi, że kobiety prowokują facetów takim wyglądem. Chodzi o usta i nogi
Fot. pexels.com
24.06.2019

Każdy wrażliwy człowiek zdaje sobie sprawę, że ofiara zasługuje przede wszystkim na współczucie. Próba usprawiedliwienia niewłaściwego traktowania to nic innego, ale rozmywanie odpowiedzialności. Dobrze wie o tym każda ofiara gwałtu, która musi się tłumaczyć z tego, jak była ubrana i czy nie zachęciła oprawcy swoim zachowaniem. Te kwestie nie powinny w ogóle się pojawiać, ale dla niektórych wciąż mają znaczenie.

Zobacz również: Jak się ubierać, by zdobyć bogatego mężczyznę? (Tę listę stworzyła partnerka milionera!)

Okazuje się, że nie tylko mężczyźni miewają takie dziwne pomysły. Ostatnia wypowiedź tej pisarki jest najlepszym dowodem na to, że nie możemy liczyć nawet na kobiecą solidarność. Choć sama jest przedstawicielką płci pięknej - próbuje zrzucić winę na inne panie. Pretekstem mają być… wysmarowane balsamem nogi i błyszczyk na ustach.

Tak, ona naprawdę twierdzi, że połyskujące w słońcu kończyny i usta to niepotrzebne prowokowanie mężczyzn.

Jestem naprawdę zmęczona i obrzydzona słuchaniem kobiet, które udają ofiary, chociaż same starają się uwodzić mężczyzn smarując usta błyszczykiem, a nogi balsamem rozświetlającym. Później decydują się na wspólną noc, bo są tak podniecone, że nie potrafią powiedzieć stop. W efekcie narzekają na niechcianą ciążę i udają, że to wszystko wina faceta

- napisała Denise McAllister, bardzo aktywna na Twitterze pisarka znana ze swoich kontrowersyjnych poglądów.

Już raz straciła pracę za serię bardzo agresywnych i homofobicznych wpisów, ale najwyraźniej ciągle jej mało. Kiedy została powszechnie skrytykowana - teraz ona sama „zgrywa ofiarę”.

Zobacz również: „Każda posłuszna żona musi o tym pamiętać”. 30 rad, które oburzyły internautki

„Moja córka prosiła mnie ostatnio o kupno błyszczyka, ale wytłumaczyłam jej, że jest na to za młoda. Całe szczęście, bo okazuje się, że błyszczące usta powodują ciążę”.

„Spoglądam właśnie na swoje przesuszone nogi, mając na ustach balsam. Chyba czas je wreszcie nawilżyć i sprowokować kilku nieodpowiedzialnych mężczyzn”.

„Jak się nazywa kobieta, która robi z ofiar sprawców? Denise McAllister” - ironizują komentatorki. Wywołana do tablicy autorka postanowiła dodać coś od siebie.

Często słyszę, jak panie oskarżają mężczyzn o to, że ci nie biorą odpowiedzialności za swoje intymne wybory. Prawda jest jednak taka, że to kobiety mają decydujące zdanie w tej kwestii. Decydują się przespać z facetem, bo po prostu to lubią. Nie ma w tym nic złego, ale nie udawaj później, że wpadka to wina wszystkich innych, ale nie twoja

- stwierdziła na łamach metro.co.uk.

I na tym powinna chyba zakończyć.

Zobacz również: „Zostałam wychowana, by służyć mężowi”. Burza po słowach pięknej dziewczyny

One świecą nawet w ciemności. Te dziewczyny przesadziły z rozświetlaczem
One świecą nawet w ciemności. Te dziewczyny przesadziły z rozświetlaczem - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2019 12:08
ta pani ma chyba jakis problem ze sobą...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.06.2019 16:28
To co napisała to prawda i jak ktoś już niżej zwrócił uwagę - nie ma tu słowa o gwałcie, za to są słowa o kobietach, które najpierw zgadzają się na seks (więc to nie gwałt), a później zrzucają winę na mężczyzn.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.06.2019 08:26
Przepraszam, ale gdzie w jej wypowiedzi jest o gwałtach? Jest o seksie za opopulną zgodą i niechciane ciąży, a nie zmuszaniu kogoś do stosunku wbrew jego woli.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie