9 rzeczy, przez które facet staje się bardzo atrakcyjny (nie chodzi o wygląd)

Są pewne męskie zachowania, które sprawiają, że ich atrakcyjność w oczach płci przeciwnej znacząco rośnie.
9 rzeczy, przez które facet staje się bardzo atrakcyjny (nie chodzi o wygląd)
Fot. pexels.com
18.06.2019

Czego pragną kobiety? Nad tym pytaniem głowił się już niejeden przedstawiciel płci męskiej. Podobno same nie wiemy, czego chcemy i często zmieniamy zdanie. Złośliwi twierdzą nawet, że według kobiet ideał mężczyzny powinien łączyć w sobie skrajnie różne cechy, to znaczy być bad boyem i kochającym ojcem, mieć w banku miliony, ale wyglądać jak uroczy hipster bez pieniędzy, czy odnosić sukcesy zawodowe, pracując zaledwie kilka godzin na dobę.

Być może jest w tym odrobina prawdy, ale czy mężczyźni nie mają dokładnie takich samych standardów względem idealnych partnerek? Przecież wszyscy dobrze znamy ich słynne powiedzenie, że wymarzona kobieta powinna być damą w salonie, kucharką w kuchni i wyuzdaną kochanką w sypialni.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Wszyscy panowie, którzy nadal głowią się nad tym, jacy mężczyźni są atrakcyjni według kobiet, dzisiaj znajdą odpowiedź na nurtujące ich pytanie. I nie, nie chodzi tutaj o męski wygląd. Każda przedstawicielka płci pięknej ma bowiem własny gust i każdej podoba się coś innego. Istnieje jednak 9 cech charakteru, które sprawiają, że męska atrakcyjność znacząco szybuje w górę.

Zobacz także: 7 cech idealnego mężczyzny

#1 Zdrowie i kondycja fizyczna

Żadna kobieta nie uzna, że facet jest atrakcyjny, jeśli ten nie dba o swoje zdrowie. Kiedy mężczyzna dobrze się odżywia, nie unika sportu, a przy tym nie traktuje zwykłego przeziębiania jak śmiertelnej choroby, jego seksapil automatycznie wzrasta.

#2 Ciekawość

„Kochanie, jak ci minął dzień?, „Jak się czujesz?”, „Co szef powiedział o twoim projekcie?” – każda kobieta pragnie, by jej mężczyzna interesował się nią i jej codziennością. Ideał faceta powinien uważnie słuchać swojej partnerki i w razie potrzeby służyć radą.

#3 Bycie miłym dla otoczenia

Nikt nie lubi gburów, którzy skąpią na napiwek dla kelnera lub wdają się w awantury z obcymi bez powodu. Jeżeli facet potrafi być miły dla otoczenia, sam z siebie pomóc starszej osobie, ustąpić miejsca kobiecie czy być życzliwym dla innych, od razu wydaje się bardziej atrakcyjny.

#4 Tolerancja

Facet, który szykanuje innych ze względu na ich orientację, kolor skóry, pochodzenie czy poglądy polityczne, nie jest ani seksowny, ani atrakcyjny dla płci przeciwnej.

#5 Docenianie kobiet

Mężczyzna, który potrafi docenić słynne kobiety i który interesuje się ich sztuką, pracami, książkami, osiągnięciami – od razu zyskuje w kobiecych oczach. W końcu prawdziwy facet to taki, który jest za równouprawnieniem i który uważa, że przedstawicielki płci pięknej mają światu do zaoferowania tyle samo, co mężczyźni.

#6 Hojność

Pomaganie osobom potrzebującym bez nagłaśniania tego w social mediach? Finansowe wspomaganie domów dziecka? Regularne składki na instytucje charytatywne? Kobiety uwielbiają hojnych mężczyzn i to jest fakt!

#7 Dotrzymywanie słowa

Kochamy facetów, którzy są domyślni i dotrzymują słowa. Przykłady? Podoba nam się, gdy mężczyzna robi wcześniej rezerwację w restauracji, do której nas zaprasza. Nie liczy na to, że „może uda się znaleźć wolny stolik”, tylko wcześniej myśli o tym, żeby jego kobieta nie musiała stać w kolejce. Jest punktualny. Odpisuje na wiadomości i oddzwania w terminach, które obiecywał. Wszystkie tego typu zachowania są oznaką szacunku do kobiety.

#8 Odpowiedzialność

Mężczyźni pokroju Piotrusia Pana nie są według kobiet seksowni. Każda z nas marzy o facecie, który jest odpowiedzialny i który potrafi tak pokierować swoim życiem, aby zarówno jemu, jak i jego rodzinie niczego nie brakowało.

#9 Odrobina szaleństwa

Nikt nie lubi nudziarzy, którzy jedyne, co potrafią robić, to leżeć przed telewizorem z puszką piwa. Atrakcyjny facet powinien być spontaniczny, a nawet odrobinę szalony i na przykład od czasu do czasu porwać swoją ukochaną na jakąś wycieczkę za miasto lub za granicę.

Zgadzacie się z tymi punktami? Może dodacie od siebie coś jeszcze?

Zobacz także: Kobiece zachowania, które odstraszają facetów na początku znajomości

Internauci są bezlitośni dla jego wybranki. Nazwali ją... najbrzydszą panną młodą świata
Internauci są bezlitośni dla jego wybranki. Nazwali ją... najbrzydszą panną młodą świata - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.06.2019 09:30
Punkt 1 to podstawa, jeśli ktoś nie uprawia sportu lub pali papierosy jest u mnie skreślony na starcie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie