Co zrobić, by mężczyźni uważali Cię za bardziej atrakcyjną? 10 sprawdzonych trików

Wszystkie metody zostały naukowo potwierdzone przez badaczy. Wypróbujesz?
Co zrobić, by mężczyźni uważali Cię za bardziej atrakcyjną? 10 sprawdzonych trików
Fot. pexels.com
07.06.2019

Każda kobieta jest piękna. Oczywiście na swój sposób. Bo każda ma inną figurę, wagę wzrost. Ale jest coś, co sprawia, że wszystkie możemy być postrzegane przez mężczyzn jako atrakcyjne. Nie wierzysz? Badacze od lat starają się sprawdzić, na czym tak naprawdę polega damsko-męskie przyciąganie i jaki sposób jest najbardziej efektywny, by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej.

Oto 10 trików, które podnoszą atrakcyjność kobiety o 100%. Wszystkie metody zostały potwierdzone naukowo przez ekspertów.

Wypróbujesz?

Zobacz także: 13 rzeczy, których nie powinnaś robić, jeśli chcesz, by on Cię szanował

Lewa strona

Za każdym razem, kiedy będziesz się spotykać z nowym chłopakiem lub kiedy będziesz próbowała zdobyć jakiegoś przystojniaka, stań po jego lewej stronie. Brzmi dziwnie? Odrobinę, ale to naprawdę działa. Mówiąc do jego lewego ucha, będziesz jednocześnie pobudzać prawą stronę jego mózgu, odpowiadającą za uczucia i emocje. W ten sposób szybciej go sobą zauroczysz!

Ruch bioder

Idąc ulicą wśród tłumu nieznajomych ludzi, wyobrażaj sobie, że jesteś modelką, która kroczy po wybiegu. Wyprostuj plecy, wciągnij brzuch, zakołysz biodrami. Zwłaszcza ten ostatni ruch przykuje męską uwagę. Otaczającym cię facetom wydasz się seksowniejsza i pewniejsza siebie.

Postawa

Rozmawiając z facetem przy stoliku, nachylaj się w jego kierunku. W ten sposób dasz mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana. Twoja szczerość i otwartość sprawi, że nie będzie w stanie ci się oprzeć.

Kontakt wzrokowy

Twoje spojrzenie może powiedzieć facetowi więcej niż tysiąc słów. Ale jeśli chcesz wydać się chłopakowi jeszcze bardziej atrakcyjna, kontakt wzrokowy połącz… z uśmiechem. Badacze sprawdzili, że samo spojrzenie zachęca do flirtu tylko 20% mężczyzn. Jeśli natomiast kobieta jednocześnie patrzy się na nich i uśmiecha, ich chęć flirtu wzrasta aż do 60%.

Zapach

Zapach jest niesamowitym afrodyzjakiem. Kiedy mężczyzna poczuje, że skropiłaś się pięknymi perfumami, jego podniecenie znacznie wzrośnie, a ty wydasz mu się łakomym kąskiem do zdobycia.

Naśladowanie

Jeśli chcesz wydać się facetowi bardziej atrakcyjna i jednocześnie podświadomie przekazać mu, że bardzo do siebie pasujecie, naśladuj jego gesty - tak, jakbyś była jego lustrem. Oczywiście nie rób tego non stop, tylko od czasu do czasu. Kiedy on pije – ty również sięgnij po kieliszek. Kiedy on zakłada nogę na nogę, ty również to zrób.

Dziewczęcy głos

Każda z nas może modulować głosem i sprawiać, by był niższy lub wyższy. Na facetów działa ten drugi dźwięk (nie mylić z piskiem). Wydaje im się seksowniejszy i bardziej dziewczęcy.

Ognista czerwień

Wszystko, co czerwone, natychmiast przykuwa męską uwagę. Ten kolor utożsamiają z siłą, namiętnością, seksapilem. Zakładając więc na imprezę sukienkę w odcieniu czerwieni, zyskujesz pewność, że nie przeoczy cię żaden przystojniak.

Dotyk

Rozmawiasz z niesamowitym ciachem, ale on wciąż nie zaprasza cię na randkę? Podczas dyskusji delikatnie dotknij go w ramię lub chwyć za łokieć, opowiadając mu jakąś historię. To zachęci faceta do większej otwartości wobec ciebie. Nabierze odwagi, by zaprosić cię na wspólny wieczór.
jak być atrakcyjną

Chichot

Dziewczęcy chichot bardzo nakręca facetów. Nie może być jednak nagminny i głupkowaty. Zachichocz słodko z męskiego żartu. To wyda się chłopakowi urocze.

Zobacz także: 5 typów kobiet, o których skrycie marzą faceci

Polecane wideo

Wyglądają niepozornie, ale są rodzicami idealnych dzieci. Tylko spójrz na ich córki!
Wyglądają niepozornie, ale są rodzicami idealnych dzieci. Tylko spójrz na ich córki! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2019 12:08
desperatka lvl hard
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie