5 typów kobiet, o których skrycie marzą faceci

Jakie dziewczyny najbardziej rozpalają męską wyobraźnię? Oto typy kobiet, o których non stop myślą faceci!
5 typów kobiet, o których skrycie marzą faceci
Fot. pexels.com
05.06.2019

Na ich widok mężczyznom miękną kolana. Przed zaśnięciem faceci myślą i fantazjują tylko o nich. Skrycie marzą nie tylko o przygodnym romansie z nimi, ale także o stałym związku. Kto robi tak piorunujące wrażenie na płci przeciwnej? 5 typów kobiet. Sprawdź, czy mowa o Tobie!

Polecamy także: Jakich tatuaży nie powinny robić kobiety? Tatuator wymienił wzory, których nie robią sobie „normalne dziewczyny”

#1 Słodkie niewiniątko

Jest nieśmiała i nawet nie zdaje sobie sprawy, jak działa na facetów, którzy są wokół niej. Co chwilę spuszcza wzrok, a jej niewinność i kruchość sprawiają, że mężczyźni natychmiast pragną otoczyć ją opieką. Jej niepewność i kompletny brak wyrachowania działają na facetów jak magnes – chcą być dla takiej dziewczyny opiekunem i nauczycielem. Kręci ich myśl, że zdobędą kobietę, której żadnemu mężczyźnie nie udało się jeszcze uwieść. Faceci mają instynkt łowcy we krwi i lubią podbijać nowe tereny.

#2 Pasjonatka

Ta dziewczyna ma swoją pasję i potrafi mówić o niej godzinami w interesujący sposób. Jeśli podróżuje – zawsze ma garść niesamowitych historii w zanadrzu. Jeśli amatorsko robi zdjęcia – umie opowiedzieć o tym tak pasjonująco, że mężczyzna natychmiast chce zostać albo jej uczniem, albo modelem. Kobieta, która ma własne hobby, bardzo imponuje facetom, bo motywuje ich do ciągłego samorozwoju. Poza tym z kimś takim trudno się nudzić.

#3 Dziewczyna, która już ma chłopaka

Zajęte dziewczyny bardzo często są obiektem westchnień innych mężczyzn. Faceci automatycznie postrzegają je jako takie, które mają w sobie „to coś”. Poza tym zakazany owoc zawsze kusi. Zauważyłaś, że kiedy zaczynałaś randkować z jakimś facetem, nagle pojawiali się inni adoratorzy? A wcześniej, kiedy z nikim się nie umawiałaś, twój telefon milczał i nie dostawałaś żadnych propozycji? No właśnie.

#4 Uwodzicielska bogini

Ubiera się kobieco i często chodzi w szpilkach. Zawsze pięknie pachnie, a jej chód jest bardzo zmysłowy. Przyciąga męski wzrok każdym swoim gestem. Lubi flirtować i jest bezpruderyjna. Stanowi totalne zaprzeczenie typu numer 1, czyli Słodkiego niewiniątka, ale działa na mężczyzn równie mocno. Kiedy wyobrażają sobie, jak szalona jest w sypialni, nie potrafią przestać o niej fantazjować.

#5 Kandydatka na żonę

Jest dobra, miła, umie słuchać i… uwielbia gotować. Taka kobieta potrafi zatroszczyć się o swojego mężczyznę i być dla niego wsparciem w każdej sytuacji. Facet przebywając w jej towarzystwie czuje, że byłaby świetną żoną i matką. Wierna, uczuciowa, ale na pewno nie nudna. Jej seksapil, choć może nie tak ostentacyjny, przejawia się właśnie w… normalności. U boku takiej kobiety facet może być sobą i właśnie dlatego tak bardzo go to pociąga.

Zobacz także: „Mój facet ma słabość do innych kobiet. Ciągle jakąś podrywa…”

Polecane wideo

Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność
Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
Olcia<3 (Ocena: 5) 06.06.2019 10:50
Ja raczej jestem typem 1, mam pasje która jest pisarstwo, gotowanie to takie malitkie hobby. Za nim zaczęłam się spotykać z moim teraźniejszym chłopakiem to faktycznie nikogo nie było, ale teraz też nie ma raczej takich sytuacji. Choć mój jest zazdrosny o niektórych kolegów lub znajomych. Co do 4 to nie czuje się taka choć mój twierdzi i daje mi do zrozumienia że taka jestem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 11:39
Co z tego że latają za takimi, jak większość facetów do niczego się nie nadają. Że mną wiecznie flirtuja jakieś podstarzale dziady co mają żony i myślą że wyrwa młodszą. Może mają kasę, ale wyglądają jak siódme nieszczęście, nie każdy rozumie że kasa to nie wszystko
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 09:26
Nic dziwnego, że nie mam problemów ze znalezieniem kogoś, skoro jestem miksem tego wszystkiego 😅 Tak, mówię to żartobliwie, chociaż to prawda. W zależności od humoru mogę być i 1 i 4. W dodatku mam pasję, a jednym z moich hobby jest gotowanie. No i... już kogoś mam. Może głupia jestem, bo wierna i pakuję się tylko w stałe związki.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 05.06.2019 07:53
Jakie to szczęście, że nie widzę siebie w żadnym z tych akapitów. A jak znalazłam faceta, to było wręcz odwrotnie - wcześniej 3-4 osoby się o mnie starały, a teraz mam spokój.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie