Jej chłopak polubił zdjęcie innej dziewczyny. Napisała do niej absurdalną wiadomość

Zazdrość czasami odbiera rozum.
Jej chłopak polubił zdjęcie innej dziewczyny. Napisała do niej absurdalną wiadomość
fot. Unsplash
20.05.2019

Jeszcze do niedawna wykrycie zdrady partnera wcale nie było takie proste. Trzeba było przyłapać go na gorącym uczynku albo mieć dobrych informatorów. Niektórzy przez lata prowadzili podwójne życie, bardzo skutecznie ukrywając swoją niewierność. W dzisiejszych czasach to znacznie trudniejsze, a wszystko za sprawą smartfonów i Internetu.

Zobacz również: Wszyscy współczują tej dziewczynie. Jej chłopak zrobił TO w czasie lotu

W telefonie i cyberprzestrzeni znaleźć można wszystko. Także ewidentne dowody na to, że partner nie jest z nami do końca szczery. Przynajmniej teoretycznie, bo historia tej dziewczyny udowadnia, że czasami pozwalamy sobie na nadinterpretację. Z zazdrości szukamy dziury w całym i potrafimy skrzywdzić zupełnie niewinne osoby.

Tak jak ona, gdy zauważyła, że jej chłopak dodaje polubienia pod zdjęciami nieznanej ślicznotki.

O całym zajściu dowiadujemy się z Twittera najbardziej zainteresowanej. Zaatakowana dziewczyna upubliczniła wiadomości otrzymane od nie do końca stabilnej emocjonalnie zazdrośnicy.

X: Mój chłopak lubi wszystkie twoje zdjęcia. Dlaczego miałby to robić, gdyby nic was nie łączyło? On jest mój. Znajdź sobie własnego.

Y: Nie mam pojęcia, kim on jest. W jaki sposób mam kontrolować, kto lubi moje zdjęcia? Co za brednie.

X: Mocny makijaż i krótkie spódniczki działają na cudzych chłopaków. Nie mam zamiaru z nim o tym rozmawiać, bo to twoja wina. Jakoś mnie nie dziwi, że interesuje go dziewczyna w takiej kiecce.

Y: Słuchaj, nie wiem, kim jest twój chłopak i ta sprawa mnie nie dotyczy. Najwyraźniej jesteś bardzo niepewna siebie, skoro rozpętujesz taką aferę. Zrób mi przysługę i skończ temat

- można przeczytać w zapisie rozmowy.

Zobacz również: „Po latach małżeństwa mąż wytknął mi defekt urody. Podobno przeszkadzał mu od zawsze”

X: Mój chłopak też nazywa mnie niepewną siebie, więc na pewno usłyszałaś to od niego. Ty bezczelna i głupia dz***. Nie chcę się z tobą kłócić, ale on już mnie kiedyś zdradził i pewnie zrobi to też z tobą.

Y: Nie zniżaj się do jego poziomu zachowując się w ten sposób. Jeśli mu nie ufasz - zakończ waszą znajomość. Nie posądzaj też niewinnych dziewczyn o to, że twój koleś jest nielojalny.

X: Wiem, o co ci chodzi. Muszę się nad tym zastanowić. Dziękuję. Naprawdę myślisz, że powinnam z nim zerwać?

Y: Osobiście właśnie to bym zrobiła, ale to tylko i wyłącznie twoja decyzja. Zastanów się, co będzie dla ciebie najlepsze.

X: Wiedziałam, że chcesz go dla siebie i dlatego zachęcasz mnie do rozstania. Próbujesz się mnie pozbyć, ale to ci się nie uda

- kończy swój wywód.

Zapowiadało się całkiem rozsądnie, ale ostatnią wiadomością potwierdziła, że chorobliwa zazdrość odebrała jej resztki racjonalnego myślenia.

Zobacz również: Przed randką w kinie otrzymała od chłopaka rygorystyczny regulamin. Tego jej zabrania

Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna
Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.62 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 22:35
Oboje siebie warci. Kolesie lajkujący fotki obcych lasek w internecie to obciach. Tu nie chodzi nawet o to, że ich dziewczyny są pewne czy niepewne siebie a o to, że poważny człowiek nie lajkuje takich zdjęć i nie jara się zdjęciami obcych lasek, które zabiegają o atencje w świecie wirtualnym - jadą na zainteresowaniu takich erotomanów a potem fejm się zgadza. Inaczej nie upublicznialyby swoich zdjęc wszystkim naokoło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 18:50
Tym bardziej śmiać mi się chciało, I'm dłużej czytałam. XD Takiej nie wytłumaczysz.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 20.05.2019 10:20
Haha. Co się czepiać dziewczyny? Niech czepi się swojego misia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 09:45
Kobiety momentami naprawdę są żałosne. Co z tego, ze chłopak zdradził, on polubił zdjęcie obcej baby to niedopuszczalne:D :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 08:12
Smuci, że są takie dziewczyny. Ostatnio jakaś pytała na forum czy puścić chłopaka na imprezę firmową, bo będą tam dziewczyny. Nigdy, na miejscu faceta, nie byłabym z takimi kierunkami. Jakby mi któraś zajrzała w telefon to też pozamiatane.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie