„Chciałbym czytać w jej myślach”. 7 rzeczy, które KONIECZNIE chce wiedzieć Twój facet

Bądź z nim szczera.
„Chciałbym czytać w jej myślach”. 7 rzeczy, które KONIECZNIE chce wiedzieć Twój facet
Fot. pexels.com
21.05.2019

Czasem chciałybyśmy, żeby nasi partnerzy czytali nam w myślach i od razu wiedzieli, czego potrzebujemy lub o co się złościmy. Niestety, to nie takie proste – żaden mężczyzna nigdy nie zgadnie, co w danym momencie chodzi ci po głowie. Możesz wierzyć lub nie, ale ten stan rzeczy frustruje ich tak samo mocno, jak nas.

Co zatem partner chciałby usłyszeć od ciebie wprost, bez niedomówień i domysłów? Oto 7 takich rzeczy.

Zobacz także: „On musi cię naprawdę kochać!” - najgorsze teksty, które ciągle słyszą puszyste partnerki prawdziwych przystojniaków

#1 Czemu jesteś zła lub smutna?

Ukochany pyta cię, jak się czujesz, a ty mówisz „w porządku”, choć czujesz się przygnębiona lub jesteś wściekła? W ten sposób postępuje wiele dziewczyn i wiesz co? Mężczyźni naprawdę mają tego dość, tym bardziej, że twój kiepski nastrój jest przecież wyczuwalny na kilometr. Następnym razem wyjaśnij więc partnerowi, czemu jesteś nie w humorze – dzięki temu będzie mógł cię pocieszyć, doradzić ci lub (jeśli wściekasz się z jego powodu), podjąć próbę wyjaśnienia ci pewnych irytujących cię kwestii.

#2 O jakim prezencie marzysz?

Bez względu na okazję, twój mężczyzna ma zawsze ten sam problem. Nie wie, z jakiego prezentu szczerze się ucieszysz. Skróć jego męki i podpowiedz mu, jaki podarunek skradnie twoje serce.

#3 Co chcesz zjeść?

Wybór odpowiedniej restauracji na randkę sprawia mężczyznom sporo kłopotu. Zastanawiają się, czy zabrać cię na sushi (przecież nie każdy je lubi), czy raczej na swojską pizzę (może jest za mało wykwintna?). Oszczędź mu zakłopotania i sama wskaż restaurację, w której serwują twoje ulubione dania.

#4 O co się złościsz?

Każdy facet, który wchodzi w nowy związek, zazwyczaj na początku delikatnie bada, na ile może sobie pozwolić. Czy złoszczą cię np. jego kilkuminutowe spóźnienia? Czy nie znosisz, jak w nieładzie rozrzuca swoje buty w przedpokoju? Takie „testowanie” nowej partnerki kończy się jednak nierzadko awanturami, dlatego mężczyzna od razu chciałby poznać listę rzeczy, które wyprowadzają cię z równowagi.

Zobacz także: Te 4 sekrety mężczyźni ukrywają przed nami najczęściej

#5 Co sprawia Ci przyjemność?

Zanim spędzicie ze sobą swoją pierwszą wspólną noc, facet odchodzi od zmysłów. Nie wie, czy lubisz grę wstępną, jakie masz podejście do seksu oralnego, czy wolisz szybki numerek, czy raczej powolny, namiętny seks… On oddałby wszystkie skarby świata za to, byś uchyliła mu rąbka tajemnicy!

#6 Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Możesz wierzyć lub nie, ale twój partner bardzo chciałby wiedzieć, kiedy planujesz zajść w ciążę i o ilu dzieciach marzysz. Byłoby to dla niego znaczne uproszczenie, bo on na pewno też ma pewne plany co do tej kwestii.

#7 Co Cię martwi?

Twój facet chciałby, abyś wprost wyjawiła mu, czym się zamartwiasz. Bez względu na to, czy martwią cię akurat sprawy zawodowe, czy osobiste. Jeśli podejrzewasz, że cię zdradza, również powiedz mu o tym prosto w oczy. Mężczyźni chcą mieć jasność w takich sytuacjach.

 

Polecane wideo

11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej”
11 przystojniaków z Netflixa, przez których będziesz w kółko klikać „oglądaj dalej” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.05.2019 17:58
„Z iloma spałaś przede mną?”
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.05.2019 09:09
słodko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie