Wszyscy współczują tej dziewczynie. Jej chłopak zrobił TO w czasie lotu

To chyba nie był dobry czas i miejsce...
Wszyscy współczują tej dziewczynie. Jej chłopak zrobił TO w czasie lotu
źródło: Twitter (twitter.com/kzakev)
21.04.2019

Chyba żaden moment nie jest dobry na rozstanie. Rozpad związku zawsze bardzo boli i trudno zrobić to nie raniąc drugiej osoby. Istnieją jednak sytuacje, kiedy naprawdę lepiej się wstrzymać i zaczekać na bardziej sprzyjające okoliczności. Pokład samolotu na pewno nie jest dobrym pomysłem.

Zobacz również: 9 najgorszych męskich wymówek na zakończenie związku

Przekonał się o tym pewien młody mężczyzna, który postanowił rzucić swoją dziewczynę w czasie długiej podróży. O zatrważającej sytuacji dowiadujemy się dzięki innemu pasażerowi, który uwiecznił ją na zdjęciu i opublikował na Twitterze.

W krótkim czasie jego wpis polubiło ponad 100 tysięcy internautów. Co nie oznacza, że spodobało im się zachowanie głównego bohatera.

Zapłaciłem sporo pieniędzy za wykupienie dostępu do pokładowego Wi-Fi, żeby pokazać wam jak ten koleś rzucił swoją dziewczynę w czasie lotu, a ona teraz szlocha

- czytamy w opisie dramatycznej fotografii.

Na pierwszym planie widzimy sprawcę całego zamieszania. Mężczyzna nerwowo ściska swoje dłonie, a tuż za nim widzimy jego zrozpaczoną partnerkę. Już eks. Porzucona kobieta nie miała wyjścia i musiała wytrwać obok niego do samego końca lotu. Ucieczka z pokładu nie była możliwa, tak samo jak zmiana miejsca.

Zobacz również: „Mój eks powiedział mi na do widzenia, że...”. Najbardziej okrutne słowa facetów na wiadomość o rozstaniu

„Ten facet ewidentnie musi popracować nad wyczuciem czasu”.

„Jakim trzeba być sadystą, żeby zrobić to w czasie lotu? Przecież oni są na siebie skazani na przynajmniej kilka najbliższych godzin”.

„Co za obrzydliwy palant. Nie dość, że ją zranił, to jeszcze publicznie upokorzył” - czytamy w komentarzach.

Uczestnicy dyskusji wspominają podobne sytuacje, których byli świadkami. Okazuje się, że zrywanie w przestworzach, choć to wyjątkowo głupi pomysł, zdarza się naprawdę często. Być może wynika to ze stresu związanego z lotem. W nerwach pozwalamy sobie na większą szczerość, niż zwykle.

Zobacz również: Zerwał z dziewczyną przez SMS, ale wszyscy... chwalą go z tego powodu. Oto, co napisał

Była dziewczyna musi żałować, że go zdradziła. Spójrz, jak zmienił się po rozstaniu!
Była dziewczyna musi żałować, że go zdradziła. Spójrz, jak zmienił się po rozstaniu! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.04.2019 11:01
tak się nie robi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2019 11:01
współczuję
odpowiedz

Polecane dla Ciebie