Blondynki nie są sexy?

Większość z nas żyje w przeświadczeniu, że blondynki są najbardziej sexy.
Blondynki nie są sexy?
03.07.2008

Całe życie większość z nas uważała, że blondynki to najbardziej seksowne kobiety. Tymczasem to nie prawda! Tak przynajmniej dowodzą badania niemieckiego seksuologa, profesora Wernera Habermeha z Hamburga.

To właśnie on udowodnił, że najbardziej seksowne i aktywne seksualnie są kobiety o rudych włosach. Mają dużo więcej partnerów niż panie o jakimkolwiek innym kolorze włosów.

Niestety dla mężczyzn, naturalnie rude kobiety stanowią tylko 2% wszystkich stąpających po Ziemi. Jednak farbowanie włosów również może wyrażać twoją seksualność.

innym ciekawym faktem jest to, że, według Uniwersytetu Floryda, mężczyzn najbardziej pociągają brunetki o długich włosach. Naukowcy twierdzą, że wynika to z podświadomego szukania "zdrowej" i godnej partnerki, a w tym przypadku długie oraz ciemne włosy rozpoznawane są jako taki właśnie znak.

No cóż, drogie blondynki, nie traktujcie tego personalnie, ale okazuje się, że badania nie są dla was korzystne. Na szczęście, teoria i praktyka to dwie różne sprawy :).

Polecane wideo

Komentarze (138)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2009 13:26
[quote="Gosc"]to juz kur*wa czwarty artykuł który niby ma udowodnic ze blondynki są gorsze, wypraszam sobie. Widocznie osoba która umieszcza te artykuły jest zazdrosną brunetką bo jak inaczej wyjaśnić to że juz czwarty artykuł widzę potępiający blondynki a o brunetkach jakos ani slowa??[/quote] dokładnie. ^^ zazdrość przemawia przez niektórych, zazdrość. poza tym w tym artykule amją jedną rację: teoria a praktyka to dwie różne rzeczy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2009 18:37
Kiedy ci naukowcy się w końcu nauczą, że życia nie zmienią żadne badania?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2009 14:17
rude sa brzydkie alezy jaki odcień rudego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.04.2009 14:16
ja jestem blondynką i kocha sie wemnie połowa chłopaków ze szkoły :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2009 21:42
to juz kur*wa czwarty artykuł który niby ma udowodnic ze blondynki są gorsze, wypraszam sobie. Widocznie osoba która umieszcza te artykuły jest zazdrosną brunetką bo jak inaczej wyjaśnić to że juz czwarty artykuł widzę potępiający blondynki a o brunetkach jakos ani slowa??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie