To nie koniec afery dubajskiej. Dla szejków Polki to nadal „bardzo pożądany TOWAR”

Nasze rodaczki dla pieniędzy podobno zrobią wszystko.
To nie koniec afery dubajskiej. Dla szejków Polki to nadal „bardzo pożądany TOWAR”
Fot. Unsplash
26.03.2019

Po sukcesie książki „Dziewczyny z Dubaju”, która ma zostać niedługo zekranizowana, na rynku pojawił się kolejny tytuł nawiązujący do tzw. afery dubajskiej. „Jak podrywają szejkowie” autorstwa Marcina Margielewskiego ma być kolejnym dowodem na to, że bogacze z Bliskiego Wschodu rzeczywiście lubią towarzystwo pięknych i bezwstydnych Europejek.

Zobacz również: Tak polskie „modelki” walczyły o pracę w Dubaju. Ujawniono nowe SMS-y

W tak konserwatywnym państwie wyznaniowym, jakim są Zjednoczone Emiraty Arabskie, to już prawdziwy przemysł. Ten, kto ma pieniądze, może w łatwy sposób spełniać swoje najbardziej mroczne fantazje erotyczne. Pomocne okazują się m.in. Polki, które postrzegane są jako „bardzo pożądany towar”.

Dziewczyny traktowane są jak rzeczy, które można sobie kupić - informuje superstacja.tv.

Tutaj nie ma miejsca na flirt i zdobywanie. „Szejkowie w zasadzie to nie podrywają, tylko kupują kobiety. Wiele Europejek zgadza się – w zamian za duże pieniądze – uczestniczyć w organizowanych przez arabskich arystokratów erotycznych imprezach” - twierdzi jeden z informatorów. W samym Dubaju działa przynajmniej kilka lokali, które specjalizują się w organizacji podobnych zabaw.

Zarezerwowane są tylko dla specjalnie wyselekcjonowanych gości. Są tam prywatne lądowiska dla samolotów, aby można było dowieźć zarówno szejków, jak i obsługujące ich kobiety. Są też baseny, restauracje i sale kinowe, w których puszczane są tylko filmy erotyczne. To ogromne pałace, które z powodzeniem mogłyby pomieścić kilka tysięcy osób, a bawią się w nich tylko szejkowie, ich goście i dziesiątki modelek, które wynajmowane są jako panie do towarzystwa

- czytamy w książce.

Skąd szejkowie biorą chętne dziewczyny? Mają od tego ludzi.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Jestem modelką z Dubaju

To zależy od szejka, który taką imprezę organizuje. Niektórzy szejkowie korzystają z pomocy agencji modelek, które są jednocześnie agencjami towarzyskimi, inni zatrudniają tzw. skautów, czyli swoich własnych agentów. Zadaniem skautów jest bywanie w różnych klubach w całej Europie i „wyłapywanie“ tam dziewczyn, które są w guście szejka. Czasami, bawiąc się w klubach w Dubaju, można zauważyć mężczyzn w kandurach, czyli typowych, białych sukniach arabskich. I wtedy można być pewnym, że to albo policjanci, albo właśnie skauci, którzy przyszli wybrać szejkowi kobiety na imprezę. Szukają pasujących do gustu szejka kobiet i proponują im zapłatę za dotrzymanie mu towarzystwa. Nigdy nie ma mowy o seksie. Przynajmniej nie wprost. Dziewczyny, które się na to zdecydują, już nie kontynuują zabawy w klubie, tylko od razu jadą ze skautami na prywatne lotnisko. Niektóre kobiety, wiedząc, że są takie możliwości, same szukają w klubach skautów, żeby załapać się na taką imprezę i zarobić, ale są i takie, które są takimi propozycjami totalnie zaskoczone

- ujawnia rozmówca Marcina Margielewskiego.

Okazuje się, że to świetnie zorganizowany proceder, któremu nie zaszkodziła medialna afera. Lektura „Jak podrywają szejkowie” tylko to potwierdza.

Zobacz również: Afera dubajska: Ujawniono, które polskie celebrytki dorabiają jako ESCORT GIRLS!

Polecane wideo

Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Jedna z nich ma zaledwie 15 lat...
Tak wyglądały prostytutki 100 lat temu. Jedna z nich ma zaledwie 15 lat... - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Analna dziewica (Ocena: 5) 26.03.2019 18:12
polki to kürwy 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2019 17:53
Nie tylko szejkowie robią takie rzeczy i nie tylko polki dają dupy za hajs
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2019 16:28
To zwykła prosty...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.03.2019 09:03
Marzy mi się taka imprezka ale do modelki mi daleko ehhh
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie