5 sygnałów, że jesteś dla facetów bardziej atrakcyjna niż myślisz

Masz kompleksy i uważasz się za zupełnie przeciętną dziewczynę? Mężczyźni mogą mieć na Twój temat zupełnie inne zdanie.
5 sygnałów, że jesteś dla facetów bardziej atrakcyjna niż myślisz
Fot. Unsplash
15.03.2019

Na pewno znasz to uczucie, gdy wydaje ci się, że każda, nawet najbardziej przeciętna dziewczyna, jest ładniejsza od ciebie. Patrzysz w lustro i myślisz o wszystkich swoich wadach: za dużym nosie, popękanych naczynkach na skórze, źle układających się włosach. Niewykluczone, że z tego powodu chce ci się płakać i postanawiasz sobie twardo, że zaczniesz odkładać pieniądze na operacje plastyczne…

Zobacz także: On rozpoznaje dziewczyny po kształcie i kolorze paznokci. Radzi, których unikać

STOP. Kobiety bardzo często są dla siebie zbyt surowe. Zacznij bardziej doceniać to, jaka jesteś wspaniała. Zwłaszcza, że być może nie dostrzegasz tego, jak pozytywnie reaguje na ciebie płeć przeciwna…

Na YouTubie znajdziecie kanał Jasna Strona, który jeden ze swoich filmików poświęcił właśnie tej tematyce i przedstawił 8 sygnałów, że jesteś dla facetów bardziej atrakcyjna, niż myślisz. My wybrałyśmy spośród nich 5 najbardziej znamiennych. Oto one!

#1 Ludzie rzadko mówią Ci komplementy

Sądzisz, że najczęściej miłe słowa słyszą osoby, które są atrakcyjne? Otóż… wcale tak nie jest. Brzmi absurdalnie, ale to prawda. Najbardziej atrakcyjne dla płci przeciwnej kobiety bardzo rzadko słyszą komplementy, ponieważ otoczenie sądzi, że skoro są tak piękne, to nie trzeba dodatkowo podnosić ich pewności siebie. Jeśli zatem rzadko słyszysz pochlebstwa, możesz być pewna, że mocno oddziałujesz na mężczyzn.

#2 Mężczyźni robią dzióbek, kiedy na ciebie patrzą

Ten odruch jest prawie niedostrzegalny, bo trwa dosłownie kilka sekund. Świadczy jednak o tym, że mężczyzna, który w twoim towarzystwie układa usta w dzióbek i patrzy na twoje usta, odbiera cię jako bardzo atrakcyjną osobę. Ten gest jest podświadomy i mówi jedno: facet marzy o pocałunku!

#3 Nieznajomi patrzą Ci w oczy

Zdarza się, że jadąc autobusem czy tramwajem przyłapałaś jakiegoś mężczyznę na tym, że ci się przyglądał? Może nawet patrzył ci w oczy, choć przyłapałaś go na gorącym uczynku? To oznaka tego, że działasz na płeć przeciwną jak magnes.
Zobacz także: 6 zaskakująco prostych sposobów, by… znaleźć chłopaka!

#4 Ludzie unoszą brwi na Twój widok

To odruch, nad którym nie da się zapanować. Kiedy coś wywołuje na nas niesamowite wrażenie, mimowolnie unosimy brwi. Nie zdziw się zatem, jeśli jakiś mężczyzna na twój widok otworzy szerzej oczy i uniesie brwi. To szczera reakcja na piękną osobę, czyli na ciebie.

#5 Mężczyźni próbują być bardzo blisko Ciebie

Gdy ktoś jest ci obojętny, nie próbujesz się do niego zbliżyć, prawda? To naturalne. Podobnie jak to, że starasz się być jak najbliżej człowieka, który jest dla ciebie atrakcyjny. Następnym razem zwróć na ten szczegół uwagę. Jeśli jakiś facet do ciebie podejdzie, a w czasie rozmowy od czasu do czasu muśnie twoje ramię czy rękę, możesz być pewna, że uważa cię za piękną i marzy o tym, żeby nawiązać z tobą flirt.

Jeśli chcesz poznać resztę sygnałów, świadczących o Twojej atrakcyjności, zajrzyj tutaj:

5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy
5 ubrań, dzięki którym każdy facet obejrzy się za tobą na ulicy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 10:41
Czy teraz największym osiągnięciem kobiet jest to, że jakiś patafian będzie się ślinił na widok kawałka du.py i cy.cka?
odpowiedz
Me (Ocena: 5) 15.03.2019 09:58
Teraz faceci w komunikacji miejskiej są tylko przyklejeni do ekranów swoich smartfonów...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie