Właściciele tych imion brzydzą się zdradą. Są wyjątkowo wierni

Skok w bok? To nie dla nich.
Właściciele tych imion brzydzą się zdradą. Są wyjątkowo wierni
fot. Unsplash
22.02.2019

Wierność jest w dzisiejszych czasach towarem deficytowym. Potwierdzają to statystyki i kolejne badania. Coraz częściej się rozwodzimy, a zdrada to nadal główny powód rozpadu związku. Sondaże też nie pozostawiają wątpliwości - na skok w bok pozwala sobie co czwarta kobieta i niemal połowa mężczyzn.

Zobacz również: Imiona, które noszą niewierni mężczyźni

Ryzyko jest więc spore, ale czy można go uniknąć? Tak, wybierając partnera o konkretnym imieniu - czytamy na chillizet.pl. Jak przekonuje serwis, dane osobowe mężczyzny mogą być pierwszym sygnałem, czy można mu zaufać. Nie daje nam to oczywiście stuprocentowej pewności, ale podobno warto spróbować.

Właściciele tych pięciu męskich imion bardzo chcą stworzyć stały związek i nie są zainteresowani przelotnymi romansami.

Damian

Wydaje się, że to kiepski materiał na partnera. Często zmienia dziewczyny, ale kiedy znajdzie tę jedyną - pozostaje jej wierny do końca. Dla prawdziwej miłości jest w stanie zrobić wszystko. To wyjątkowo romantyczny facet.

Jacek

W młodości trudno uznać go za grzecznego chłopca. Zdarzają mu się krótkie znajomości na jedną noc, a w imprezowaniu potrafi się zatracić. Wreszcie jednak dochodzi do wniosku, że woli stabilizację. Żony nigdy nie skrzywdzi.

Zobacz również: Pierwsza litera imienia zdradza, jak potoczy się Twoje życie miłosne

Tomasz

Introwertyk, który wszystkie emocje chowa głęboko w sobie. Trudno go rozgryźć, ale tej jedynej na pewno się to uda. Kiedy zakocha się z wzajemnością, wtedy okazuje swoją wrażliwość i delikatność. A także bezgraniczną wierność.

Adam

Od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia. Mężczyzna o tym imieniu nie lubi szaleć i od początku szuka prawdziwej miłości. Chce w miarę szybko założyć rodzinę i poświęcić jej się bez reszty. Nie widzi innych kobiet poza swoją żoną, ale bywa o nią zazdrosny.

Łukasz

Mężczyzna z sercem na dłoni. Brzydzi się zdradą, dlatego jeśli jego partnerka okaże się niewierna, długo leczy rany. Ale tym bardziej doceni tę, której będzie mógł całkowicie zaufać. W związku nie popada w rutynę, ale cały czas zabiega o względy ukochanej.

Zobacz również: Imiona, które noszą wierne dziewczyny

Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy
Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.46 / 5
gość (Ocena: 2) 25.02.2019 07:23
Pierdolenie o Chopinie
odpowiedz
Anonymous (Ocena: 1) 22.02.2019 14:40
"Często zmienia dziewczyny, ale kiedy znajdzie tę jedyną - pozostaje jej wierny do końca. " Co za baton to pisał :D Wy czytacie czasem co piszecie? Gdzie w tym zdaniu sens?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:55
Pożyczki do 25.000zł w 30minut na twoim koncie tu kredytyk. pl
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:54
kredytok24.pl
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:54
Pożyczki w 30minut na twoim koncie tu kredytyk. pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie