„Odkryłam, co oznacza tatuaż mojego chłopaka. Chyba będę musiała go rzucić”

Kocha go, ale nie wie, czy będzie w stanie znosić ten widok.
„Odkryłam, co oznacza tatuaż mojego chłopaka. Chyba będę musiała go rzucić”
fot. Unsplash
24.02.2019

Wiele osób decyduje się na zrobienie tatuażu, który jest wyrazem hołdu dla kogoś bardzo ważnego. Bardzo często chodzi o drugą połówkę. Ludzie tatuują sobie serca z inicjałami, imiona, a inni posuwają się jeszcze o krok dalej.

Jak bezpiecznie usunąć tatuaż?

Tak właśnie zrobił chłopak jednej z użytkowniczek serwisu internetowego Reddit. Mężczyzna pokrył tuszem swoją klatkę piersiową, aby utrwalić na niej twarz byłej dziewczyny. Gdy nowa partnerka odkryła prawdę, bardzo jej się to nie spodobało. Postanowiła poprosić o radę innych użytkowników Reddita, co zrobić w tej sytuacji.

Branden (facet z tatuażem – przyp. red.) ma wytatuowaną kobiecą twarz na klatce piersiowej. To nie jest mały tatuaż. Zaczyna się na jego obojczyku i sięga do pępka. Jest nie tylko duży, ale także niezwykle realistyczny. Poza tym to jego jedyny tatuaż. Kiedy po raz pierwszy go zobaczyłam, nie mogłam zrozumieć, na co patrzę. Myślałam, że to może jakaś fikcyjna postać albo coś innego, niezbyt ważnego. Sama mam jakieś tatuaże.

Kobieta wkrótce poznała prawdę. Na Facebooku natknęła się przypadkiem na zdjęcie dziewczyny, której twarz przypominała rysunek na ciele faceta. Odkryła, że to jego była partnerka. Powiedziała mu o wszystkim, a wtedy on zaczął płakać. Wyznał, że spotykał się z tą dziewczyną kilka lat temu przez kilka miesięcy. Ona zmarła nieoczekiwanie, a on, kierowany ogromnym żalem, postanowił uczcić jej pamięć poprzez ten tatuaż. Właśnie ta wiadomość wstrząsnęła użytkowniczką serwisu Reddit. Wyznała na nim szczerze, że nie wie, jak postąpić z Brandenem.

Nie wiem co robić. Kocham go bardzo i wyobrażam sobie z nim przyszłość, ale nie wiem, czy poradzę sobie z widokiem twarzy jego byłej za każdym razem, gdy ściągnie koszulkę. Czy mogę przejść obok tego obojętnie? A może to jedna z tych cech, które wykluczają wspólną przyszłość mężczyzny i kobiety?

Pod postem pojawiła się debata. Oto niektóre z wypowiedzi.

Na pewno nie jest to jedna z tych niepożądanych cech, które uniemożliwiają związek.

On nie jest złym facetem. Po prostu podjął bardzo złą decyzję pod wpływem żalu.

To jest mężczyzna, który kocha całym sercem i być może podjął złą decyzję z tym tatuażem.

Oprócz wspierających komentarzy pojawiły się też sugestie, aby zakończyć związek.

Ta sytuacja sprawia, że zadaję sobie pytanie na temat jego inteligencji i zdrowych zmysłów.

Tatuaże szybko się nudzą! Kto i dlaczego chce je usunąć?

A co wy byście zrobiły na miejscu tej kobiety?

Źródło: dailystar.co.uk

Polecane wideo

Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!”
Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 1) 24.02.2019 12:42
Emm pogadała z nim o swoich odczuciach i potrzebach? Czy ludzie serio nie potrafią już ze sobą rozmawiać o tym, co im nie pasuje w związku, tylko lecą od razu do internetów z pytaniem, czy gościa żucić bez dania mu szansy na zmianę?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2019 11:45
Tez mam tatuaze dotyczace poprzedniego zwiazku z reszta ex tak samo a jakos zadne z obecnych partnerow nawet nie pisnelo ze to nie jest ok. Przeszlosc to przeszlosc ja nie zaluje, to byla bardzo wazna dla mnie osoba
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 24.02.2019 08:00
I_diotka - być zazdrosną o zmarłą kobietę
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie