8 rzeczy, których żaden facet nie chce od Ciebie usłyszeć

Poruszając je w trakcie rozmowy, bardzo ryzykujesz.
8 rzeczy, których żaden facet nie chce od Ciebie usłyszeć
fot. Unsplash
22.02.2019

W związku bardzo duże znaczenie ma empatia. To ona pozwala na wyczucie, co można powiedzieć, a co nie, jakie działanie spodoba się facetowi, a jakie nie. Dzięki temu można uniknąć spięć, nieporozumień i poważnych kłótni. Skutki bywają naprawdę ogromne. A co najważniejsze, nie da rady ich cofnąć.

6 nawyków zakochanych, które wpływają na szczęście w związku

Jeżeli chodzi o słowa, na pewno każda kobieta musi sama określić, kiedy powiedzieć „stop”. Wszystko zależy od wrażliwości mężczyzny oraz konkretnej sytuacji. Wyróżnia się jednak sprawy, o których nie chce słuchać żaden facet. Ich poruszenie nie skończy się dobrze. Działają na osoby płci męskiej niczym płachta na byka.

O co dokładnie chodzi? 

Twój eks

Porównania do byłego są kategorycznie zabronione, ale ogólnie mówienie o nim sprawi przykrość twojemu aktualnemu wybrankowi. On chciałby, abyś wymazała etap bycia z nim z pamięci. Pragnie być jedynym facetem, o którym myślisz. Mówiąc o byłym, bardzo go ranisz.

„Nic mi nie jest”

On widzi, kiedy coś ci dolega. Chciałby o tym usłyszeć. Jeżeli zatrzymasz to dla siebie, zirytujesz go. On może też pomyśleć, że nie ufasz mu w 100 proc.

Mroczne sekrety

Nie bez powodu niektóre rzeczy zachowuje się dla siebie. Nie czyń go powiernikiem swoich najmroczniejszych sekretów. Uwierz, on może nie zrozumieć, dlaczego byłaś zdolna do popełnienia pewnych czynów i wolałby o nich nie wiedzieć. To nie jest dobry sposób na zacieśnienie więzów.

5 problemów w związku, których ŻADNA kobieta nie powinna ignorować

Uczucie

Nie pytaj go zbyt często, o to, czy cię kocha i za co. Mężczyźni częściej okazują uczucia niż o nich mówią. Nieustanne pytanie ukochanego o miłość zirytuje go. Poza tym jeżeli okażesz niepewność w tej kwestii, on może pomyśleć, że wcale nie jesteś taka wspaniała.

Pytanie o opinię na temat stroju

Faceci nie znają się na modzie i nie znoszą pytań na ten temat. Nie potrafią też dobrze doradzić, a jedynie stwierdzić, czy kobieta wygląda ładnie czy nie. Zdarza się, że myślą… to drugie. Pytając o wygląd, stawiasz ich w niezręcznej sytuacji.

Obrzydliwe rzeczy

Nie opowiadaj mu, jak wymiotowałaś na imprezie u koleżanki. Pomiń szczegóły na temat rozwolnienia. Nie zwierzaj się z problemu, jaki stanowią wrastające włosy. To prawda, ze faceci rozmawiają o obrzydliwych rzeczach ze swoimi kumplami, ale wolą wierzyć, że ich partnerki nie zmagają się z podobnymi problemami.

Dzieci

Rozmowa na ten temat jest potrzebna, ale raz na jakiś czas i z pominięciem szczegółów typu jak nazwiecie pierworodnego. W ten sposób dasz tylko ukochanemu do zrozumienia, że wasz ślub to pewnik, co dla wielu facetów nie ma nic wspólnego z prawdą.

7 miłosnych gestów, które faceci cenią bardziej niż typowe prezenty

Błaganie o przebaczenie

Błaganie kojarzy się z aktem desperacji i poniżeniem. Nie stawiaj się w takiej kompromitującej sytuacji. Wystarczy, że przeprosisz i poprosisz o wybaczenie. Nie rób widowiska i nie używaj górnolotnych słów.

Źródło: love.allwomenstalk.com

Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!”
Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2019 07:21
Poważnie? To kobieta, która spotyka się facetem by się spotykać na pewno nie opowie i nie ruszy takich tematów. Poza tym nie tylko kobiety poruszają te kwestie. Ludzie, którzy rozmawiają na takie tematy zawsze mają dystans i do siebie i do otoczenia.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.02.2019 12:13
Co w tym złego, że facet powie, że w czymś dziewczyna mu się nie podoba? To raczej dobrze - bo można poznać jego gust lub mogłybyśmy ośmieszyć wychodząc ubrane tak, a nie inaczej i chłopak zwrócił na to uwagę......... Co do mówienia obrzydliwych rzeczy to cóż... Tylko niedojrzali chłopcy myślą, że kobieta nie robi pewnych podstawowych czynności biologicznych. Gdy miałam problemy z jelitami mój facet sam się pytał o to "jak mi poszło" tym razem (czy nadal mam problemy czy już wszystko ok). I to on przetykał kibel gdy się zatkał od mojej biegunki. Gdy wymiotowałam wymieniał mi miski i je mył. Dalej ze sobą jesteśmy i nie zmalalam w jego oczach. Wie, że kobiety też robią kupę czy rzygają........ Podsumowując: artykuł do dupy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 08:55
Pożyczki do 25.000zł w 30minut na twoim koncie tu kredytok24.pl
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 22.02.2019 08:52
Emm. A co jak 2 wiąże się z 3? Nie chęć do powiedzenia, co kobiecie dolega może się przecież wiązać z okropieństwem, którego dokonała.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie