7 rzeczy, przez które skreślają nas faceci

Nie na wszystkie mamy wpływ...
7 rzeczy, przez które skreślają nas faceci
fot. Unsplash
20.02.2019

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni bardzo szybko dokonują pierwszej oceny kobiety na podstawie jej wyglądu. Tym samym w ciągu kilku sekund można bezpowrotnie stracić szansę u fajnego faceta albo go sobą zainteresować. Na co osoby płci męskiej najbardziej zwracają uwagę? Czego nie możesz zaniedbać? Z pewnością jest to sylwetka (panowie nie lubią dużej nadwagi), włosy, cera i ubranie (preferowane są kobiece stroje).

5 problemów w związku, których ŻADNA kobieta nie powinna ignorować

Wbrew pozorom wygląd to nie wszystko. Faceci poddają ocenie jeszcze inne rzeczy. Od nich również zależy twoja szansa na znalezienie drugiej połówki. Niestety nie na wszystkie masz wpływ…

#1 Przeszłość

Jest bardzo ważna, a zwłaszcza to, ilu miałaś facetów i co z nimi robiłaś. Trzeba jednak zaznaczyć, że duża liczba facetów cię nie skreśla, ale zależy to od tego, czy wszyscy byli twoimi kochankami i czy z nimi mieszkałaś. Życie w konkubinacie to niezbyt pochlebne świadectwo. Poza tym niektórzy faceci oceniają to, z jakiej rodziny pochodzisz. Nie chodzi o jej zasoby finansowe, ale patologie, np. alkoholizm.

#2 Fobie / zaburzenia

Różnego rodzaju fobie i upośledzenia mogą cię skreślić. Życie z taką osobą jest trudniejsze. Istnieje też ryzyko, że przekażesz dziecku „złe geny”. Ponieważ niektórzy faceci kierują się tym, jakim materiałem na matkę jest ich wybranka, kobiety z fobiami i zaburzeniami mają znacznie mniejsze szanse na znalezienie życiowego partnera.

#3 Podobieństwo do byłej / nielubianej koleżanki, siostry, matki

To jedna z rzeczy, na które nie masz wpływu. Podobieństwo do jednej z tych osób może skreśla cię na pierwszy rzut oka. Mężczyźni nie chcą spotykać się z kimś, kto kojarzy im się z jedną z powyższych osób. Powody powinny być zrozumiałe. Ty raczej też byś nie chciała faceta, gdyby przypominał ci kolegę, który kiedyś ci dokuczał.

7 miłosnych gestów, które faceci cenią bardziej niż typowe prezenty

#4 Agresja

Niektóre kobiety są agresywne, zwłaszcza w stosunku do innych kobiet: fajniejszych, ładniejszych, lepiej ubranych, lepiej wykształconych, sympatyczniejszych… Agresywna kobieta zawsze znajdzie jakiś powód do agresji, który najczęściej wynika z jej kompleksów. Agresję trudno ukryć. Można ją zobaczyć na twarzy czy poznać po zaciśniętych pięściach.

#5 Poglądy religijne

Chociaż zdarzają się związki (nawet małżeńskie!) osób, które są innego wyznania albo wierzących i ateistów, dla niektórych jest to przeszkoda nie do pokonania. Facet ateista może skreślić katoliczkę, a facet katolik ateistkę. Nie dlatego, że są negatywnie nastawieni dla osób o innych poglądach, ale wiedzą, jakie problemy mogą pojawić się w przyszłości na tym tle.

#6 Zainteresowanie poważnym związkiem

Jeżeli w głowie ci tylko romanse, facet szukający kobiety na stałe, odrzuci cię.

#7 Sposób bycia

Depresyjny sposób bycia jest bardzo zniechęcający. Jeżeli ciągle chodzisz ze smutną miną, nie dziw się, że faceci cię unikają. Oni wolą radosne, uśmiechnięte dziewczyny. Przy takich od razu poprawia im się humor. Smutne kobiety kojarzą im się też z innymi negatywnymi cechami, takimi jak: narzekanie i krytykowanie wszystkiego i wszystkich dookoła.

6 nawyków zakochanych, które wpływają na szczęście w związku

Polecane wideo

Mąż nazywał ją „grubą krową” i zdradzał. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób
Mąż nazywał ją „grubą krową” i zdradzał. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2019 14:09
dziwne, bo mm wrzenie, ze faceci lubią kobiety/dziewczyny z problemami. Przynajmniej tak zauważyłam w moim otoczeniu. Wydaje im się wtedy że są bohaterami i wyciągną ukochaną z depresji. Gdy kobieta płacze, zawsze znajdzie pocieszyciel, a ja jako ta silna, muszę borykać w samotności z problemami.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.02.2019 18:25
Co do punktu 1, to faceci także winni dobrze się prowadzić. Większość ma niezliczoną ilość panienek na koncie, a od kobiet się wymaga cnotliwości. A może w końcu jakiś artykuł o tym jacy powinni być faceci?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 17:26
No pięknie. Czyli jak mam dysfunkcyjnego ojca to już nie mam szans na miłość, tak?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie