7 miłosnych gestów, które faceci cenią bardziej niż typowe prezenty

Zaskocz go w Walentynki!
7 miłosnych gestów, które faceci cenią bardziej niż typowe prezenty
Fot. Unsplash
13.02.2019

Kiedy kogoś kochamy, chcemy przychylić mu nieba. Staramy się to robić na różne sposoby. Jedni sprawiają bliskim drogie prezenty – czasami takie, które nawet nie są warte swojej ceny, ale zaliczają się do grupy produktów ekskluzywnych. Przecież chcemy, aby ukochana osoba czuła się rozpieszczona. Drudzy stawiają z kolei na okazywanie miłości i sprawianie przyjemności w zupełnie inny sposób. Za pomocą słów i romantycznych uczynków.

7 błahostek, przez które rozpadają się nawet najsilniejsze związki

Okazuje się, że ten drugi sposób ma ogromne znaczenie dla mężczyzn. Chociaż lubią dostawać od swoich dziewczyn fajne prezenty prosto ze sklepowej półki, znacznie bardziej cenią inne przejawy miłości. Ponieważ zbliża się Dzień Zakochanych, podpowiadamy, na czym polegają.

Nie musicie robić dokładnie tego samego. Te pomysły mają was zainspirować.

Listy miłosne

Napisz do swojego faceta piękny list miłosny. Nawet jeżeli nie potrafisz ładnie pisać, pamiętaj, że liczy się gest i on go doceni. Zastanów się, za co najbardziej kochasz swojego faceta i za co chciałabyś mu podziękować (co z tego, że kolejny raz!). Następnie przelej to na papier.

Plan na kolejne lata

Ten pomysł sprawdzi się tylko w przypadku, gdy jesteście razem od kilku lat i masz pewność, że on ma względem ciebie poważne zamiary. Zastanów się, w jaki sposób chciałabyś spędzić z nim następne lata, bazując na waszych wcześniejszych rozmowach. Na przykład ustal, że polecicie do Hiszpanii, zapiszecie się razem na jakiś kurs albo zdobędziecie razem jakiś szczyt. Miej jednak na uwadze, że to głównie na tobie spocznie realizacja tych planów.

Zobacz także: Jego mina mówi wszystko. Zobacz, co dostał od chorobliwie zazdrosnej partnerki

Posiłek

Na pewno wiesz, co twój facet lubi najbardziej. Przygotuj dla niego kolację z trzech dań, na którą będą się składały jego ulubione potrawy i deser. W ten sposób sprawisz mu podwójną przyjemność: z jedzenia i wysiłku, który włożyłaś w przygotowania.

Wycieczka

Jeżeli macie ulubione miejsce albo miejsce, które kojarzy wam się z ważną datą, zróbcie sobie tam wycieczkę w Walentynki. W przypadku gdy nic nie przychodzi ci do głowy, możesz zorganizować coś innego. Choćby tylko na jeden dzień i do innego miasta. To nie musi być szczególna wycieczka. Może się na nią składać spacer, wizyta w cukierni i ewentualnie jakimś muzeum.

Kreatywny prezent

To również nie jest typowy prezent. Chodzi o to, abyś wykonała go własnoręcznie. Wykorzystaj swoje zdolności. Na przykład jeżeli potrafisz ładnie śpiewać, zaśpiewaj specjalnie dla niego piosenkę o miłości. Równie dobrym pomysłem jest wydzierganie czegoś na drutach, namalowanie obrazka, stworzenie zabawnego komiksu z waszych zdjęć albo napisanie wiersza.

Wymiana książek

Macie ulubione powieści? Zaproponuj wymianę. Ty przeczytaj to, co on lubi najbardziej, a on niech zrobi to samo. Potem ustalcie randkę, podczas której porozmawiacie o swoich wrażeniach i wymienicie krytyczne uwagi.

8 powodów, dlaczego wciąż nie możesz znaleźć Tego Jedynego

Wieczór rozpieszczania

Zaserwuj mu to, co on lubi najbardziej. Oprócz ulubionego posiłku może to być masaż, seans filmowy (imitujący do złudzenia seans kinowy), a nawet popisowy taniec…

 

Polecane wideo

Kobiety zwariowały na punkcie tych nietypowych pierścionków "zaręczynowych". Kryje się za nimi nietypowe przesłanie
Kobiety zwariowały na punkcie tych nietypowych pierścionków "zaręczynowych". Kryje się za nimi nietypowe przesłanie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.02.2019 15:27
Faceci wgl cos doceniaja? Bo wg mnie nie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie