7 błahostek, przez które rozpadają się nawet najsilniejsze związki

Nawet nie zgadniesz, o co chodzi!
7 błahostek, przez które rozpadają się nawet najsilniejsze związki
Fot. iStock
11.02.2019

Z reguły do rozstania dochodzi z poważnej przyczyny. Na przykład może nią być uczucie do drugiej osoby, zdrada, duża odległość dzieląca partnerów, różnice kulturowe czy inne. Zdarza się jednak, że jest nią zupełna błahostka. Zastanawiasz się, o co dokładnie chodzi? Dowiedz się, a być może staniesz się bardziej wyrozumiała w tych sprawach i unikniesz rozpadu relacji.

HIT SIECI: Dziewczyna szuka chłopaka, który będzie udawał narzeczonego przed jej rodzicami

Czas spędzany ze znajomymi

Bycie w związku nie oznacza posiadania kogoś na wyłączność. To ważne, aby mieć jeszcze życie poza relacją. Bardzo często zdarza się jednak, że jedna z osób jest zazdrosna o ten czas spędzany z innymi ludźmi. Ma pretensje, robi awantury i tym samym zamyka drugą połówkę w klatce. Jeżeli takie zachowanie się powtarza, może doprowadzić do najgorszego.

Krytykowanie znajomych/rodziny

Znajomi i rodzina są święci. Lepiej ich nie krytykować, bo takie zachowanie może wywołać urazę, a z czasem przerodzić się w coś gorszego. Jeżeli problem z nimi jest poważny, trzeba porozmawiać, ale dobierając słowa bardzo uważnie.

Oglądanie się za innymi kobietami na ulicy

Faceci często to robią. Tak działa ich instynkt. To nie znaczy, że są zainteresowani tymi kobietami, po prostu je podziwiają. Tak samo jak kobiety zachwycają się aktorami grającymi w filmach. Nie warto robić awanturę o oglądanie się.

7 prezentów, które każda dziewczyna chce dostać z okazji Dnia Zakochanych

Dieta

Kobiety coraz częściej stawiają na zdrowe odżywianie się i gotują zdrowe potrawy. Próbują nakłonić do ich jedzenia swoich facetów, którzy niekoniecznie mają ochotę na ryż z warzywami. Wolą raczej schabowego z zimniakami. Mężczyźni przywiązują dużą uwagę do jedzenia, dlatego na ten temat pojawiają się awantury. One również prowadzą do rozpadu związku.

Wygląd

W tym przypadku największymi winowajczyniami są kobiety, które czasami niezbyt delikatnie wytykają ukochanym mankamenty w wyglądzie. Próbują też zmienić ich styl i… rządzą się w temacie. Czasami facet faktycznie potrzebuje zmian, ale często zdarza się, że kobieta chce go zamienić w kogoś innego. Nic dziwnego, że on będzie czuł się czuł z tym źle. Partnerki powinny okazywać więcej zrozumienia i akceptacji swoim facetom.

Pieniądze

Kłótnie o pieniądze pojawiają się, gdy jedna osoba jest zbyt rozrzutna albo zbyt oszczędna. Zamiast się sprzeczać kobieta i mężczyzna powinni porozumieć się w tym temacie i ustalić, na co pieniądze odkładają, kto za co płaci i ile pieniędzy na co przeznaczają.

Lista miast, w których mieszkają najbardziej atrakcyjni faceci

Zwierzak

Niektóre kobiety tak bardzo kochają swojego zwierzaka, że wywołują tym zazdrość mężczyzny. Bardzo często to kot lub pies są na pierwszym miejscu. Kobiety poświęcają więcej czasu swoim pupilom niż ukochanemu. Nic dziwnego, że druga połówka ma pretensje. Stawianie zwierzaka na pierwszym miejscu zamiast faceta nie doprowadzi do niczego dobrego.

 

Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram
Nazwali ją najpiękniejszą mamą w Polsce. Kasia podbija Instagram - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 09:18
Raczej nie uwzględnianie partnera w swoim życiu i niepoświęcanie wystarczającego czasu razem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 08:57
strasznie stereotypowy artykul
odpowiedz

Polecane dla Ciebie