8 powodów, dlaczego wciąż nie możesz znaleźć Tego Jedynego

Jeżeli ich sobie nie uświadomisz, nie wprowadzisz pozytywnych zmian w swoje życie.
8 powodów, dlaczego wciąż nie możesz znaleźć Tego Jedynego
Fot. iStock
08.02.2019

Niektóre kobiety narzekają, że przyciągają niewłaściwych mężczyzn. Bardzo często jest to ten sam typ. Na przykład alkoholik, życiowy nieudacznik czy facet agresywny. Ich partnerki męczą się z nimi, cierpią i nie wiedzą, dlaczego w ich życiu ciągle powtarza się ten sam schemat związku. Czasami myślą, że to pech, ale tak naprawdę za każdym razem popełniają te same błędy. Świadomość tego, na czym polegają, może im pomóc znaleźć odpowiedniego mężczyznę i stworzyć z nim udaną relację opartą na zaufaniu i prawdziwej miłości.

„Mój eks powiedział mi na do widzenia, że...”. Najbardziej okrutne słowa facetów na wiadomość o rozstaniu

Oto powody, które sprawiają, że ciągle trafiasz na „złych” facetów.

Nie szukasz we właściwych miejscach

Dyskoteki, zadymione puby i inne miejsca tego typu to najgorsze z możliwych wyborów, jeżeli chodzi o szukanie życiowego partnera. To właśnie tam najczęściej można spotkać zawodowych podrywaczy. Lepiej rozejrzyj się wokół siebie albo poszukaj nowego środowiska.

Jesteś naiwna i szybko się zakochujesz

To najgorsze połączenie, jakie może być. Wierzysz w każde słowo faceta, a on może cię okłamywać. Dodatkowo jego wizerunek w twoich oczach jest zniekształcony przez uczucie. Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. Bądź bardziej krytyczna i daj sobie więcej czasu na poznanie faceta. Staraj się też nie poddawać uczuciom.

Nosisz zbyt wyzywające ubrania

W dzisiejszych czasach wydaje się czymś naturalnym noszenie ubrań obcisłych, prześwitujących i krótkich. Częściowo wynika to z mody. Znaczenie ma też to, że widząc inne kobiety ubrane w ten sposób, zanikają nasze opory. Mimo wszystko lepiej nie nosić krótkich spodenek, spódniczek i dużych dekoltów. Takim wyglądem przyciągniesz niewłaściwych facetów.

Przywitał na lotnisku niewierną dziewczynę. Takiej zemsty się nie spodziewała

Jesteś zdesperowana

Masz niskie poczucie własnej wartości. Uważasz, że bez faceta jesteś gorsza. Porównujesz się ciągle z zajętymi kobietami i za wszelką cenę chcesz kogoś mieć. Nieważne, jaki jest jego status, wiek, jakie ma cechy charakteru i słabości. Liczy się tylko to, aby kogoś mieć. W efekcie lądujesz w związku z beznadziejnym mężczyzną.

Słuchasz się innych

Dlaczego należy kierować się w sprawach sercowych tylko własnym sercem i rozumem? Nie wszyscy dobrze ci życzą. Niektóre koleżanki (i nie tylko) mogą specjalnie zasugerować związek z beznadziejnym facetem, posługując się manipulacją.

Zbyt szybko przechodzisz do „tych rzeczy”

Niektórzy faceci są bezwzględni. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia zalecają się do kobiet tylko po to, aby je wykorzystać. Żeby rozpoznać wartościowego faceta, musisz czekać. Jeżeli jemu naprawdę na tobie zależy, bez wahania na to przystanie. Gdy nie stawiasz tego warunku, sama pozbawiasz siebie szansy na związanie się z kimś wartościowym.

Lubisz typ przystojnego podrywacza

Niestety oni zmieniają się tylko w powieściach i filmach romantycznych. Daj szansę facetom mniej urodziwym i mniej przebojowym. Wśród nich możesz odnaleźć skarb.

Wyjątkowo zdesperowana singielka. Tym dziwnym anonsem chce zdobyć chłopaka

Twój ojciec był nieudacznikiem/agresorem/alkoholikiem

Od tego, jakiego kobieta ma ojca i jak ją traktował w dzieciństwie, zależy jej powodzenie w miłości. Nawet jeżeli rodziciel był wobec niej beznadziejny, córka czuje się bezpiecznie w takiej relacji, w której partner powiela zachowania ojca. Dlatego kobiety źle traktowane w dzieciństwie przez ojca często związują się z facetami, którzy przypominają ich pod względem zachowania.

Najprzystojniejsi pasażerowie metra
Najprzystojniejsi pasażerowie metra - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 01:11
Bo patrzę tylko na wyglad☹☹
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 18:10
brakuje tu najwazniejszego - jestes powiatowa ksiezniczka i masz z doopy wymagania
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 13:51
Najważniejsze to nie myśleć o braku faceta, tylko cieszyć się życiem, skupić na sobie, rozwijać zainteresowania, dbać o siebie, a wtedy przyciągnie się mężczyznę na swoim poziomie. Tak od siebie jeszcze dodam, że nie ma co się śpieszyć ze związkiem. Lepiej się z kimś znać conajmniej rok przed związkiem, wtedy nie ma „niespodzianek”
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2019 07:32
Ja mam taki problem ze do 7-8 miesięcy związku mam różowe okulary i jestem zakochana na zabój a potem nagle zaczynam trzeźwo patrzeć. I nikt mi nie pasuje
zobacz odpowiedzi (4)
analna dziewica (Ocena: 5) 08.02.2019 06:19
oto lista wymagań które trzeba spełnić. by mieć chłopaka: - spijać nektar z jego pały - lizanie odbytu - lizanie moszny - ssanie i obciąganie kûtasa, moszny i odbytu - wkładanie kûtasa do dûpy a potem zaraz do ust ?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie