7 prezentów, które każda dziewczyna chce dostać z okazji Dnia Zakochanych

Zgadza się?
7 prezentów, które każda dziewczyna chce dostać z okazji Dnia Zakochanych
Fot. iStock
06.02.2019

Dla niektórych walentynki to zwykły dzień, ale dla innych 14 lutego jest wyjątkową datą - celebrują wówczas miłość ze swoimi drugimi połówkami. Chodzą do kina, do restauracji, wyjeżdżają w romantyczną podróż albo jedzą kolację w domowym zaciszu.

„Mój eks powiedział mi na do widzenia, że...”. Najbardziej okrutne słowa facetów na wiadomość o rozstaniu

Spędzanie tego dnia w wyjątkowy sposób nie jest jedyną przyjemnością. Wiele par obdarowuje siebie wzajemnie prezentami. Czasami są to drobiazgi, a czasami ekskluzywne rzeczy.

My, kobiety, szczególnie lubimy Dzień Zakochanych właśnie z tego powodu. Lubimy być obdarowywane przez ukochanych. Jakie prezenty ucieszą nas najbardziej w walentynki? Oto 7 podarunków, o których marzy każda kobieta.

Biżuteria

Która kobieta jej nie lubi? Co prawda jedne osoby płci żeńskiej wolą kolczyki, inne bransoletki, a jeszcze inne pierścionki, jednak tego typu błyskotki to coś, co wszystkie (a przynajmniej tak nam się wydaje) pragniemy dostać. Poza tym, że biżuteria jest ładna i cieszy oczy, przydaje się. Dzięki niej stylizacja nabiera wyjątkowego charakteru.

Perfumy

Perfumy sprawiają, że czujemy się piękniejsze i bardziej ponętne. Można powiedzieć, że dzięki temu ogólnie poprawiają nasze samopoczucie.

Kwiaty

Chyba trudno byłoby znaleźć kobietę, która nie ucieszyłaby się na taki prezent. Wyjątkiem mogą być jedynie zapalone ekolożki opowiadające się za tym, aby nie ścinać kwiatów. Jednak w ich przypadku mogłyby się sprawdzić kwiaty doniczkowe. Dlaczego tak bardzo lubimy dostawać kwiaty? Chyba chodzi o to, że podarowanie ich stanowi bardzo romantyczny gest. Jest w nim coś staroświeckiego i bardzo uroczego.

Wyjątkowo zdesperowana singielka. Tym dziwnym anonsem chce zdobyć chłopaka

Słodycze

Co powiecie na kosz słodyczy? Taki, który jest wypełniony czekoladą, ptasim mleczkiem, batonikami, cukierkami i innymi słodkościami. W końcu nic nie poprawia humoru tak, jak słodycze.

Ładna bielizna/piżamka

To może być koszulka nocna, koronkowe spodenki do spania, ładny biustonosz albo figi. Chociaż nikt nie widzi, co mamy pod spodem albo w czym śpimy, czujemy się lepiej ze świadomością, że nosimy coś wyjątkowo ładnego.

Zwierzak z adopcji

Chyba każda z nas marzy o puchatym przyjacielu, który przytuli się do nas w nocy, szturchnie mokrym nosem albo wyciągnie na dwór – na spacer. Dla jednych kobiet najlepszy będzie pod tym względem pies, a dla drugich kot.

Odezwał się do niej niewierny chłopak. W sprytny sposób zarobiła na tym 500 zł

Duży miś

Można się do niego przytulić, oprzeć o niego głowę albo umieścić na półce/łóżku jako dekorację. Z jednej strony to banalny prezent, ale z drugiej bardzo uroczy.

Polecane wideo

Nikt nie wie, która z nich jest córką. Mama nastolatki wygląda... jak jej siostra!
Nikt nie wie, która z nich jest córką. Mama nastolatki wygląda... jak jej siostra! - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.24 / 5
gość (Ocena: 5) 09.05.2022 14:31
Dziewczyna koniecznie musi mieć skórzaną torebkę damską w ręku i ją wyczyścić odkurzaczem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2022 21:18
Pamiętaj o tym żeby torebka damska była mocno wybrudzona i pełna śmieci w środku i popisana.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2022 21:14
Torebka damska żadnym wypadku nie powinna być za czysta Dziewczyna takiej potrzebuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.02.2022 10:27
Twoja dziewczyna musi mieć w ręku torebkę damską i ją odkurzyć w środku.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.02.2022 17:28
Powinna być wykonana ze skóry naturalnej i lekko zniszczona, używana. Może ją wyczyścić odkurzaczem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie