Przywitał na lotnisku niewierną dziewczynę. Takiej zemsty się nie spodziewała

Internauci są zachwyceni okolicznościowym transparentem.
Przywitał na lotnisku niewierną dziewczynę. Takiej zemsty się nie spodziewała
źródło: Twitter (twitter.com/krystaala)
05.02.2019

Byłoby wspaniale, gdyby nikt nie musiał tego przeżywać. Fakty są jednak nieubłagane - większość z nas doświadczy kiedyś zdrady. Niewierność stała się czymś tak powszechnym, że to lojalność okazuje się towarem deficytowym. Jak wtedy zareagować? Jedni zamykają się w sobie, inni chcą ratować związek, a są też tacy, którzy planują spektakularną i dotkliwą zemstę.

Zobacz również: Ukarała niewiernego męża. Kazała mu wytatuować sobie TO na klatce piersiowej

Ten młody mężczyzna postanowił upokorzyć publicznie niewierną partnerkę. Ale w tak zabawny sposób, że dziś wspierają go tysiące internautów. Choć został mocno zraniony, znalazł w sobie siłę, by przywitać dziewczynę na lotnisku. Do zdrady doszło najprawdopodobniej w czasie jej podróży albo wcześniej, ale chłopak dowiedział się o tym podczas jej nieobecności.

Australijczyk pojawił się w terminalu z charakterystyczną tabliczką. Nie było na niej jednak imienia ukochanej, jak to zwykle bywa.

źródło: Twitter (twitter.com/krystaala)

Wiem, że mnie zdradziłaś

- czytamy na sporej wielkości transparencie.

Zdradzony mężczyzna czekał z nim w hali przylotów, co musiało być sporym zaskoczeniem dla (najprawdopodobniej) byłej już dziewczyny. A także dla osób zgromadzonych na lotnisku, którzy w napięciu oczekiwali na przylot zdrajczyni. Każdy był ciekaw jej reakcji.

Zobacz również: Właśnie mieli złożyć sobie przysięgę małżeńską. Jednak panna młoda zrobiła coś, co zszokowało wszystkich!

Ta niestety nie została uwieczniona przez internautkę, która sfotografowała chłopaka na lotnisku w Melbourne.

Fotografie polubiło już ponad 75 tysięcy osób, a internauci prześcigają się w ocenach oraz teoriach, co wydarzyło się później.

„Na jej miejscu udawałabym niewidomą”. „Mam nadzieję, że nie rzuciła mu się na szyję”. „Chyba schowałabym się do walizki”. „Musiała go zdradzić w naprawdę podły sposób, skoro chciało mu się odgrywać taką scenkę”. „Coś mi się wydaje, że do dziś nie wysiadła z tego samolotu”. „Słodki desperat” - czytamy w komentarzach.

Niektóre z nich mają charakter matrymonialny. Użytkowniczki Twittera są zachwycone urodą zdradzonego chłopaka i oferują mu pocieszenie.

Zobacz również: Odezwał się do niej niewierny chłopak. W sprytny sposób zarobiła na tym 500 zł

Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa
Osoby spod tych znaków zodiaku nigdy nie uczą się na błędach. Wciąż robią te same głupstwa - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 11.02.2019 18:23
sam sie skompromitowal
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.02.2019 09:28
nie wiem, czy współczuć jej, czy jemu
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.02.2019 08:51
takie sobie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie