Męskie kody zachowań, czyli jak rozszyfrować faceta? Część 3.

Nie daj się oszukać jego sztuce kamuflażu. Odkryj jego karty.
Męskie kody zachowań, czyli jak rozszyfrować faceta? Część 3.
03.07.2008

Ostatnia, 3. część męskich kodów zachowań. Jeśli nie znasz poprzednich, zacznij od części pierwszej, potem przejdź do drugieji na koniec wróć tutaj. Rozszyfruj facetów i ułatw sobie życie, aby wiedzieć, kiedy na co możesz sobie pozwolić.

 1. Jak się całuje:

  a. Mocno, dominująco – próbuje pokazać, że jest silny, a tak naprawdę jest wrażliwy, udaje kogoś, kim nie jest.

  b. Głęboko – zamiast całowania, woli spenetrować twoją całą jamę ustną łącznie z migdałkami, zaznacza, że to on będzie rządził, typ macho.

  c. Zamyka oczy – łatwo się zakochuje, typ romantyka.

  d. Patrzy na ciebie – chce wiedzieć, co się dzieje, boi się zbytnio odpłynąć i pokazać swoje uczucia.

 2. Jak wygląda jego mieszkanie – jeśli cię nie zaprasza, może to oznaczać, że mieszka z rodzicami albo z dziewczyną, ewentualnie, że jest bałaganiarzem. Jeśli zostałaś zaproszona do jego królestwa, zobacz, jak wygląda jego pokój:

  a. Łazienka – jeśli jest w niej dużo kosmetyków, może to oznaczać, że wyglądem zewnętrznym próbuje ukryć braki we wnętrzu.

  b. Telewizor – jeśli stoi w centralnym miejscu i jest najważniejszym meblem, może się okazać dla ciebie sporą konkurencją.

  c. Osobiste drobiazgi – jeśli nie ma w ogóle zdjęć, obrazów albo jest ich bardzo mało, oznacza to, że nie jest zbyt uczuciowy.

  d. Sypialnia – wielkie łoże, świece, seksowna pościel... są dwa wyjścia - albo często ma gości, albo próbuje otoczką nadrobić swoje umiejętności.

  e. Porządek i czystość – pedantyczne podejście do tego problemu oznacza podejrzliwość, powszechny bałagan oznacza to samo w życiu uczuciowym.

 3. Jak kończy pierwszą randkę – jeśli krótkim stwierdzeniem: „Do mnie, czy do ciebie?”, już wiesz, po co się z tobą umówił. Jeśli zależy mu na czymś więcej, zada pytania w stylu: „Co chcesz teraz robić?” albo „Na co teraz masz ochotę?”
 4. Jakie ma zwierzę:

  a. Psa – można na nim polegać, jest wesoły, lubi się śmiać, w miłości wierny, a zarazem przewidywalny.

  b. Kota – szuka kobiety niezależnej, która zawsze znajdzie dla niego czas, aby się poprzytulać.

 5. Zrób mu test Dalajlamy, poproś, żeby powiedział w skali od 1 – 5, jak bardzo lubi dane zwierzęta (1 = bardzo, 5 = wcale):

  krowa – kariera

  tygrys – uznanie

  owca – miłość

  koń – rodzina

  świnia – pieniądze

Oczywiście w obserwowaniu mężczyzn kieruj się też własnymi doświadczeniami, które powinny być podstawą, bo przecież ludzie są różni i nie można ich zamknąć w schematach.

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2010 14:41
żalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.07.2010 12:50
załosny artykuł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2009 12:12
'oczywiście w obserwowaniu mężczyzn kieruj się też własnymi doświadczeniami, które powinny być podstawą, bo przecież ludzie są różni i nie można ich zamknąć w schematach.' dokładnie taak. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2009 17:15
to samo czytałam w którymś tam numerze JOYa ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2009 22:45
[quote="maua84"]mojemu to przeczytalam, wył z tego...[/quote] hehe, i mówi "kochanie, wyłącz komputer i nie czytaj już tych bzdur" :) :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie