9 sygnałów świadczących o tym, że... facet Cię NIE KOCHA

Czy on zachowuje się w ten sposób w twoim towarzystwie? Jeżeli tak, to niezbyt dobra wiadomość.
9 sygnałów świadczących o tym, że... facet Cię NIE KOCHA
Fot. iStock
26.01.2019

Nieważne są słowa, ale czyny. To właśnie na ich podstawie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy mężczyzna darzy nas prawdziwym uczuciem, czy nic do nas nie czuje. Jego zapewnienia o miłości mogą być bowiem kłamstwami.

6 zaskakujących cech, które sprawiają, że kobieta staje się dla mężczyzn ideałem

W sposobie bycia faceta można wyróżnić szereg zachowań, które na to wskazują. Aby zyskać 100 proc. pewności, trzeba się przekonać, czy są powtarzalne. Jedno jeszcze o niczym nie świadczy i można je odczytywać na wiele sposobów.

Oto zachowania wskazujące, że on jednak cię nie kocha.

Nie słucha cię

Często zdarza się, że ty mówisz coś do niego, ale jego uwaga jest pochłonięta czymś innym. Ogląda telewizję, robi sobie kanapki, siedzi przed komputerem… Masz wrażenie, że mówisz do ściany, bo on odpowiada ci bardzo zdawkowo i nawet na ciebie nie patrzy. Jego ignorancja to dowód na brak miłości, o ile występuje od dłuższego czasu.

Często go irytujesz

Wystarczy, że o coś go zapytasz, a on już się irytuje. Pokrzykuje na ciebie, mówi, żebyś dała mu spokój albo odburkuje. Jeżeli ten stan utrzymuje się od dawna i nie ma racjonalnego wytłumaczenia (na przykład poważne problemy, które mogą tłumaczyć nerwowość) nie szanuje cię. Brak szacunku świadczy z kolei o braku uczucia.

Macie coraz mniej wspólnych tematów

Coraz trudniej znaleźć wam wspólny temat do rozmowy. Wymiana zdań ogranicza się do prozaicznych spraw. To nie to samo co kiedyś.

Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg

Zbywa twoje prośby

Prosisz go o coś, a on odciąga to w czasie. Ciągle zbywa twoje prośby. Czujesz, że nie możesz na niego liczyć.

Nie stawia cię na pierwszym miejscu

Na pierwszym miejscu zawsze znajdzie się coś innego: koledzy, rodzina, praca, szkolenie… Ty zawsze możesz poczekać. On w ogóle nie dostrzega tego, że jesteś poszkodowana.

Nie zależy mu na tym, aby zrobić dobre wrażenie na twoich bliskich

Tak w ogóle to ich unika. A jeżeli już znajdzie się w ich towarzystwie, nie stara się zrobić dobrego wrażenia pod żadnym względem. Czasami nawet wstydzisz się przez to za niego.

Nie stara się o czas z tobą

Kiedyś nie mógł wytrzymać dnia bez skontaktowania się z tobą. Obecnie coraz rzadziej cię odwiedza i dzwoni. Masz wrażenie, że już mu na tobie nie zależy.

Nie chce rozmawiać na temat wspólnej przyszłości

Zawsze gdy próbujesz poruszać ten temat, on stara się go zmienić albo odpowiada samymi ogólnikami. Twierdzi, że macie jeszcze czas na takie ustalenia albo nie jest gotowy, aby o tym rozmawiać.

5 pomysłów na niezapomnianą randkę

Nie szuka kontaktu fizycznego z tobą

Nie bierze cię za rękę, nie obejmuje i nie przytula. Co prawda czasami jeszcze się to zdarza, ale coraz rzadziej. Czasami wydaje ci się, że jesteś bardziej jego przyjaciółką niż dziewczyną.

Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają
Śliczna 24-latka pokazała, z kim chce wziąć ślub. Internauci jej odradzają - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.01.2019 10:39
Ja tez juz na swojego patrzec nie moge
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2019 09:42
8 lat związku i tak nam i powiem wam, mnie to pasuje. Fajnie jakby jeszcze sobie kogoś na boku znalazł, a najlepiej żeby odszedł. Szczerze patrzeć na niego nie chce. Nie że mnie brzydki, po prostu czas motylków w brzuszku minął
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie