Chciała pokazać miłość do męża, a tylko się oszpeciła. „Wyglądasz jak ciężko chora”

Imię ukochanego na ciele to nic w porównaniu z tym tatuażem.
Chciała pokazać miłość do męża, a tylko się oszpeciła. „Wyglądasz jak ciężko chora”
źródło: Reddit (imgur.com/ga1zyzZ)
24.01.2019

Niektórym nie wystarczą czułe słówka. Coraz częściej czujemy potrzebę, by udowodnić swoją miłość w bardziej namacalny sposób. Nie tylko poprzez konkretne czyny, ale także… znakując własne ciało. Okolicznościowe tatuaże wciąż cieszą się ogromną popularnością. Pomimo wielu przykładów, że nie jest to raczej najlepszy pomysł.

Zobacz również: Ukarała niewiernego męża. Kazała mu wytatuować sobie TO na klatce piersiowej

Doskonale wiedzą o tym pracownicy klinik medycyny estetycznej, którzy każdego dnia usuwają podobne dowody miłości. A także sami tatuażyści, bo klienci wracają do nich z prośbą zakrycia imienia ukochanej osoby innym wzorem. Uczucie okazuje się często mniej trwałe od takiej „ozdoby”.

Czy podobnie będzie tym razem? Nawet jeśli związek przetrwa, ten oryginalny motyw może być źródłem wielu nieprzyjemności.

Na łamach serwisu reddit.com opublikowano zdjęcie pewnej bardzo zakochanej kobiety, które zrobiła sobie nietypowy tatuaż na cześć jej męża. Romantyczna „dziara” została umiejscowiona na ramieniu i nie jest pierwszą, jaka znalazła się na jej ciele. Choć pozostałych dokładnie nie widać - pomysłowością na pewno przebiła je wszystkie.

Wzór przedstawia odcisk górnej i dolnej szczęki ukochanego. Łącznie 24 odbite na skórze zęby, co przypomina odcisk wykonywany często w gabinetach stomatologicznych. Z tą różnicą, że tym razem konieczne było wytłumaczenie. Większość internautów twierdzi, że zaokrąglony motyw przypomina raczej groźną chorobę.

Niestety, wciąż nieznane są motywacje upiększonej / oszpeconej klientki.

Zobacz również: Dziewczyny z ohydnymi tatuażami. Miało być zalotnie, wyszło paskudnie (ZDJĘCIA)

źródło: Reddit (imgur.com/ga1zyzZ)

„W życiu nie widziałam niczego bardziej obrzydliwego”. „Czarno-biała wersja wyglądałaby lepiej. Teraz tatuaż przypomina zaawansowaną opryszczkę”. „Twój mąż jest wężem? Żaden człowiek nie jest w stanie otworzyć ust tak szeroko”. „Pod spodem powinnaś dopisać, o co chodzi, żeby inni nie pomylili tego z zaraźliwą chorobą” - czytamy w komentarzach.

Na kilka tysięcy negatywnych i ironicznych wypowiedzi tylko jedna wydaje się pozytywna: „Pogratulować małżonkowi, że ma tak proste zęby i żadnego mu nie brakuje”. To jednak marne pocieszenie, bo pomysłowa żona będzie musiała chodzić z tym do końca życia. Chyba, że zdecyduje się na bolesny i kosztowny zabieg usunięcia.

Zdjęcie odnotowało już niemal milion wyświetleń, więc sprawa jest naprawdę poważna.

Zobacz również: Chciały pochwalić się tatuażami. Teraz z tych dziewczyn śmieje się cały Internet

Polecane wideo

Chciały pochwalić się tatuażami. Teraz z tych dziewczyn śmieje się cały Internet
Chciały pochwalić się tatuażami. Teraz z tych dziewczyn śmieje się cały Internet - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 15:57
Jak strupy po ropniakach
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 12:49
Wgl jak dla mnie tatuaze na czesc drugiej polowki sa ryzykownym i dziwnym posunieciem. Co to ma na celu? Wyrazic oddanie partnerowi? Pewnie tak ale wg mnie dziwna droga. Albo ktos sobie tatuuje imiona... no ludzie, zycie wam nie pokazalo jeszcze ze nic nie trwa wiecznie? A co jak sie rozstaniecie, co powiecie nowemu partnerowi?? Albo tatuaz „ Michał” kolejny partner w razie wypadku bedzie musial nazywac sie Michał hahahah chorzy ludzie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 12:26
Debilizm ludzki nie zna granic jest to przerażające i fascynujące zarazem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 11:53
obrzydliwe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2019 11:48
Zamiast serduszek ,kwiatków i motylków ma zęby męża , i cóż w tym złego , fajnie i na pewno oryginalnie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie