Psychologowie alarmują: 5 cech charakteru, które powinien posiadać facet, aby związek przetrwał

Czy Twój ukochany może się nimi pochwalić?
Psychologowie alarmują: 5 cech charakteru, które powinien posiadać facet, aby związek przetrwał
Fot. iStock
22.01.2019

Nie takie same poglądy, zainteresowania i charaktery przyczyniają się do tego, że związek ma dużą szansę na przetrwanie. Psycholodzy wyprowadzają nas z błędu. Wszystko zależy od konkretnych cech charakteru. W zależności od tego, czy nasz partner je posiada, możemy przewidzieć, czy relacja jest przyszłościowa czy nie. Chociaż na początku zakochane kobiety mają klapki na oczach i ignorują niepożądane zachowania drugiej połówki, lepiej od razu przyjrzeć się jej pod kątem tych najważniejszych cech.

Co mówi o Waszym związku sposób przytulania się? 7 najczęściej spotykanych pozycji

W tym przypadku warto odpowiedzieć sobie nie tylko na pytanie, czy nasz facet je posiada, ale czy my same również możemy się nimi pochwalić. Jeżeli nie, należałoby nad nimi popracować. Oto one.

Konsekwencja

Chodzi o konsekwencję w działaniu. Jego czyny są odzwierciedleniem słów. Wiążę się ona ze stabilnością i odpowiedzialnością. Taki facet, podejmując decyzję, nie zmieni potem nagle zdania. Jego działania staną się odzwierciedleniem decyzji.

Dostępność

Oznacza ona po prostu bycie z drugą osobą i stawianie jej na pierwszym miejscu. Dostępny facet to taki, który spędza z tobą czas, zawsze oddzwania i robi wszystko, aby utrzymać z tobą jak najlepszy kontakt. Czy nie masz problemu, aby się z nim spotkać? Czy odpisuje na twoje wiadomości i oddzwania?

Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg

Przewidywalność

Niektórzy mówią, że jest nudna, ale dzięki niej wiemy, czego możemy spodziewać się po partnerze. Znamy jego reakcje na różne sytuacje i mamy wrażenie, że nic nas nie zaskoczy. Dzięki temu możemy być spokojne. Czy twój facet jest przewidywalny? A może ciągle cię czymś zaskakuje?

Niezawodność

Ta cecha u mężczyzny daje poczucie bezpieczeństwa. Kobieta może być spokojna, że jakakolwiek trudna sytuacja by się nie pojawiła, partner jej nie porzuci. Zamiast tego stawi czoła problemowi. Nie pozostawi jej z nim samej. Czy możesz liczyć na swojego partnera? Pokazał ci to?

„Mój brat spotyka się z nieodpowiednią dziewczyną. Przez nią zaczął palić i opuścił się w nauce”

Responsywność

Ta cecha oznacza zainteresowanie mężczyzny twoimi potrzebami i uczuciami oraz odpowiadaniem na nie. Czy on stara cię zrozumieć? Czy słucha cię? A może liczą się dla niego tylko własne potrzeby i wykorzystuje cię?

 

Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz
Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 14:07
czyli nie wazne jakim psycho jest druga polowka - zwiazek przetrwa bo ... facet ma tych 5 cech .... zdrowka zycze autorce tego cuda ... bo deficyt az bije po oczach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2019 13:45
On nie posiada żadnej :|
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2019 11:31
Dla mnie, oprócz tych cech wymienionych bardzo liczy się też to, żeby był troche szalony. Z moim chłopakiem czesto jeżdże na wycieczki, w góry, skok na bungiee, latanie w tunelu aerodynamicznym - akurat tam byliśmy tydzięń temu, w speedfly pod wrocławiem, super sprawa :D cieszę się, że mogę z nim robić takie rzeczy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie