5 cech, po których można poznać desperatkę

Faceci omijają ją szerokim łukiem.
5 cech, po których można poznać desperatkę
Fot. Unsplash
21.01.2019

Desperatka to słowo, które dziś słyszymy bardzo często. Jego wydźwięk jest negatywny. W internetowym słowniku PWN czytamy, że desperat to „człowiek zrozpaczony, który stracił nadzieję i jest gotów na wszystko”. Obecnie ludzie najczęściej używają określenia desperatka w stosunku do kobiet, które tak bardzo pragną mieć partnera, że zrobią bardzo dużo, aby osiągnąć ten cel.

6 zaskakujących cech, które sprawiają, że kobieta staje się dla mężczyzn ideałem

Desperatkom zdarza się trochę ośmieszać, ale bardzo często nie zdają sobie z tego sprawy. Zdobycie mężczyzny jest dla nich najważniejsze. Czasami zachowują się tak, jakby ich życie tylko od tego zależało. Bez faceta czują się mniej wartościowe. Zazwyczaj są to osoby z kompleksami, które w towarzystwie innych ludzi udają innych niż są w istocie.

Ponieważ desperatki przeważnie nie zdają sobie sprawy, że są desperatkami, każda kobieta powinna przeczytać, jakie zachowania świadczą o desperacji. Bez tej świadomości nie ma szans na wprowadzenie zmian na lepsze i na szczęśliwe życie miłosne.

Jesteś gotowa na prawdę?

Zwiążesz się z każdym facetem, aby tylko cię chciał

Nieważne ile ma lat i jak wygląda. Nieważne czy jest kawalerem czy rozwodnikiem. Nieważne jakie ma poglądy i jak się zachowuje. Najważniejsze, że jest osobą płci męskiej. Dla desperatki tylko to się liczy. Mieć faceta u boku i móc się tym pochwalić.

Narzucasz się facetom

Każdy przypadkowo napotkany facet jest dla zdesperowanej kobiety potencjalnym kandydatem na partnera. Zagaduje do takiego i zachowuje się nienaturalnie. Na przykład może bardzo głośno się śmiać, klepać go po ramieniu czy zadawać dziwne pytania (w odczuciu desperatki bardzo zabawne). Narzucanie widać również w lajkowaniu i komentowaniu postów wybranego faceta. Chociaż on nie reaguje, desperatka wytrwale działa.

Nie masz własnego zdania

Zdesperowana kobieta bardzo pragnie akceptacji. Chce przypodobać się facetowi za wszelką cenę i przytakuje mu we wszystkim. Myśli, że w ten sposób go zdobędzie. Tak naprawdę traci jednak szacunek, bo facet dostrzega tę desperację.

Dostosowujesz się do faceta

Zdesperowana kobieta jest w stanie zmienić swój rytm dnia tylko po to, aby nie robić facetowi problemu. Na przykład jeżeli jest rannym ptaszkiem, przestanie wcześnie wstawać. Będzie to robiła razem z ukochanym. Odda swojego ukochanego zwierzaka, bo facet za zwierzętami nie przepada. Dla faceta jest gotowa pofarbować włosy na inny kolor, zmienić styl ubierania się, zacząć chodzić na siłownię i… stanąć na głowie. Dla ukochanego wszystko.

Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg

Wszystko wybaczasz

Facet się spóźnia, zwraca do kobiety bez szacunku, lekceważy i rani, a ona wszystko mu wybacza. Nie wymaga też zupełnie aby się zmienił. Wystarczy, że jej nie zostawi. Mężczyzna to dostrzega i coraz mniej ją szanuje.

 

Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz
Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie