6 zaskakujących cech, które sprawiają, że kobieta staje się dla mężczyzn ideałem

Posiadasz je?
6 zaskakujących cech, które sprawiają, że kobieta staje się dla mężczyzn ideałem
Fot. Unsplash
15.01.2019

Faceci są wzrokowcami, ale czy to znaczy, że mniej urodziwe kobiety nie mają u nich szans? Nic bardziej mylnego! Może być wręcz na odwrót – w oczach płci brzydkiej są bardzo atrakcyjne. Bardziej niż kobiety, które z wyglądu przypominają miss. Wszystko zależy od tego, jakie cechy charakteru posiadają.

7 „niewinnych” rzeczy, które popychają do zdrady

Piękna kobieta, o ile nie wyróżnia się nimi, nie znajdzie uznania w męskich oczach. Na początku mogą być nią zafascynowani, ale z czasem zauroczenie przeminie. Z kolei mniej atrakcyjna kobieta nie zwróci od razu uwagi faceta. Jeżeli jednak ma fajny sposób bycia, z czasem zacznie on to dostrzegać i zakocha się w niej tak bardzo, że nawet nie spojrzy na inną. Wygląd to nie wszystko, chociaż każda kobieta powinna być zadbana.

Nad jakimi cechami charakteru powinnaś pracować, żeby stać się bardziej atrakcyjna w oczach płci przeciwnej? Jedną z nich jest pewność siebie, ale nie tylko o nią chodzi. Zdradzamy tę tajemnicę.

Dobroć, szczera życzliwość wobec innych ludzi

Teraz modne jest pomaganie zwierzętom i walka o ich prawa. Niestety bardzo często kobiety, które to robią, zachowują się rażąco wobec innych ludzi. Źle im życzą, podkładają świnie, opowiadają o nich kłamstwa i robią inne rzeczy tego typu. Na dodatek działają za plecami i udają dobre dusze. Potrafią na pokaz zamieścić na Facebooku prośbę o zbiórkę pieniędzy dla chorego dziecka oraz pomagać innym. Wiele ludzi ulega ich zwiedzeniu. W czasach gdy człowiek człowiekowi wilkiem, tym cenniejsza staje się prawdziwa dobroć i życzliwy stosunek do innych. Jak ją rozpoznać? Dobro można zobaczyć w ludzkich oczach, ale są też inne sposoby na sprawdzenie, z kim mamy do czynienia. Na przykład bycie wolontariuszem świadczy o dobroci i empatii. I najważniejsze – dobrzy ludzie często nie afiszują się ze swoją dobrocią.

Prawdziwa tolerancja

Tolerancja jest bardzo modna, ale obecnie często przybiera taki kształt, że ludzie tolerują to, co dla nich wygodne, a z prawdziwą tolerancją nie mają nic wspólnego. Takie wybiórcze podejście do tolerancji sprawia, że człowiek sam się ośmiesza. W cenie jest prawdziwa tolerancja i nieodwracanie kota ogonem, co często zdarza się pseudo tolerancyjnym osobom.

Nieosądzanie

Osądzanie jest okropnym zachowaniem, ponieważ nigdy nie znamy całego kontekstu sytuacji. Nie wiemy, co jest w sercu i głowie drugiej osoby. Nie mamy pojęcia, czym się kieruje w swoim postępowaniu. Człowiek, którego nazywamy złodziejem, może okazać się kleptomanem. Człowiek, będący katolikiem i robiący duże zakupy w niedzielę, może robić je dla sąsiadki, która ma pustą lodówkę. Człowiek, który dopuszcza się okrutnego czynu, może mieć chorobę psychiczną, a człowiek w pośpiechu zjadający batonika w sklepie (przed zapłaceniem) może cierpieć na cukrzycę. Faceci lubią kobiety, które nie oceniają. Wiedzą, że również ich nie osądzą, zanim nie zdobędą pełnego rozeznania sytuacji.

Chcesz znaleźć miłość w 2019 roku? W takim razie zrób (i zrealizuj!) te postanowienia

Zdecydowanie

Niezdecydowanie bywa bardzo irytujące, tym bardziej że często wiąże się ze zmianami. Niezdecydowana osoba nie potrafi podjąć decyzji nawet w błahych sprawach, a co dopiero w tych poważnych. Przebywanie z nią, już nie mówiąc o byciu w związku, jest męczące. Nigdy nie wiadomo, czy w ostatniej chwili nie zmieni zdania. Dlatego zdecydowanie to bardzo atrakcyjna cecha charakteru. Ponadto świadczy o tym, że kobieta wie, czego chce.

Radość życia

Wyobraź sobie dwie kobiety. Jedna patrzy spode łba i ma ponury wyraz twarzy. Lubi narzekać i we wszystkim dopatruje się zła. Druga uśmiecha się, ma uniesioną głowę i blask w oczach. Zarówno dla jednej, jak i drugiej kobiety to codzienna postawa. Jak można się domyślić, mężczyznę przyciągnie ta druga. Radość życia udziela się, podobnie jak czarnowidztwo. Łatwiej i przyjemniej żyje się u boku osoby, która jest radosna.

6 typowych kobiecych zachowań w związku, które wkurzają facetów

Życiowa pasja

Pasja sprawia, że nasze życie staje się ciekawsze, mamy więcej energii i ochoty do działania. Za jej sprawą wydzielamy pozytywną energię. Prawdziwa pasja zawsze przyciąga płeć przeciwną. Faceci wyczują, kiedy kobieta naprawdę jest nią ogarnięta, a kiedy nie. Nie ma większego znaczenia, jaka jest to pasja. Równie dobrze może to być układanie bukietów, robienie maskotek, jazda na nartach czy czytanie książek.

Jej narzeczony zginął tragicznie przed ślubem. Uczciła jego pamięć wzruszającą sesją zdjęciową
Jej narzeczony zginął tragicznie przed ślubem. Uczciła jego pamięć wzruszającą sesją zdjęciową - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2019 11:30
Życiowa pasja jest bardzo ważna! Ja zauwazyłam, że odkąd mam sama swoja pasje, to dużo lepiej mnie odbiera mój chłopak. Latam w tunelu aerodynamicznym, w speedfly pod wrocławiem. Super sprawa, on się mega cieszy, że mam hobby bo przez długi czas nie miałam niczego "swojego"
odpowiedz
gosia (Ocena: 5) 15.01.2019 14:05
Jak się odchudzasz tak jak ja to proponuje włączyć do kuracji figurena slim, po tym jak włączyłam ten preparat moje odchudzanie znacznie przyśpieszyło
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 11:52
facetowi i tak nie dogodzi... chociaż miałby miss polonie, to i tak prędzej czy później zacznie szukać wrażeń na boku, także sorry ale nie warto się o nich starać ani z nimi być lojalnym...
odpowiedz
jagdan (Ocena: 5) 15.01.2019 11:01
Radość życia i pasja? Te dwie rzeczy akurat w Polsce ciężko zrealizować ... Radość życia i spełnienie osiągnęłabym gdybym znalazła pracę, wymagań finansowych zbyt wygórowanych nie mam, idealnie spełniam kryteria, ale co z tego jak w PL pracę załatwić można praktycznie po znajomości .... Nawet lekarzom jest ciężko pod względem specjalizacji, bo większość miejsc jest już ustawiona. A w innych pracach każdy chce doświadczenia, a żaden pracodawca nie chce przyjąć bez tego i tak błędne koło się zamyka. Zostają tylko proste prace typu telemarketing, macdonald , tam każdego przyjmą, okrutna rzeczywistość tego kraju
zobacz odpowiedzi (1)
Janek (Ocena: 1) 15.01.2019 10:52
Idealna kobieta nie istnieje. Idealne kobiety wymarły wraz z rewolucją sexulną połowu XX wieku. To co teraz jest nie ma nic wspólnego z kobietą. To roszczeniowy twór, tylko z fizjologi przypominający kobietę. Jedynie powrót do starych tradycji uratował by tą cywilizację. Kobieta powinna służyć mężczyźnie, dbać o dom, wychowywać dzieci. A taka współczesna samica nie ma ani jednej z tych cech. Jedynie Islam będzie w stanie przywrócić stare dobre czasy. Już niedługo.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie