9 trików, które pomogą Ci zostać mistrzynią pocałunków

Facet od razu zauważy różnicę. Oboje będziecie mieli większą satysfakcję z pocałunku.
9 trików, które pomogą Ci zostać  mistrzynią pocałunków
Fot. Unsplash
13.01.2019

Wiele dziewczyn boi się pocałunków, bo nie czuje się w całowaniu dość dobra. Inni radzą im, aby poddały się nastrojowi, ale one wciąż czują, że czegoś brakuje. Nic dziwnego, całowanie to sztuka i można ją doskonalić przez uczenie się nowych rzeczy i zgłębianie innych tajników.

Najbardziej krępujący pocałunek w historii. Wszyscy współczują temu chłopakowi

Jeżeli chcesz zostać mistrzynią pocałunków, zapoznaj się z tymi sekretnymi radami, które zostały opublikowane na portalu allwomenstalk.com.

Zachowaj spokój

Uwierz, spokój to klucz do sukcesu. Dziewczyny, które go zachowują, są świetne w całowaniu. Pocałunkom na pewno nie sprzyjają drżące i pocące się dłonie oraz kołatanie serca. Jeżeli masz z tym problem, zadbaj o nastrój i ćwicz. Z pewnością pomoże półmrok i nastrojowa muzyka.

Wkładaj w pocałunek pasję

Bez pasji trudno o dobry pocałunek. Gdy ją czujesz, wkładasz w niego większy wysiłek, a entuzjazm w całowaniu jest widoczny i oddziałuje pozytywnie również na faceta.

Bądź kreatywna

Rób to, co podpowiada ci intuicja. Nie zastanawiaj się, czy inni tak robią czy nie. Nie ma nic gorszego niż ciągłe powtarzanie tego samego.

Używaj balsamu

Nie ma nic przyjemnego w dotykaniu suchych, spierzchniętych warg. To właśnie one mogą być powodem tego, że on dziwnie reaguje. Nawilżaj regularnie usta. Możesz użyć pomadki smakowej.

Znaczenie jego pocałunków. Rozszyfruj je!

Dostosowuj się do niego

Każdy mężczyzna ma inny sposób całowania się. Dlatego gdy on zacznie cię całować, staraj się do niego dopasować.

Bądź delikatna

Usta to delikatna sfera. Łatwo o jej podrażnienie i powstanie ranek. Jeżeli nie chcesz zadać bólu swojemu facetowi, staraj się całować delikatnie.

Dbaj o higienę jamy ustnej

Jej wygląd sprawia, że on ma mniejszą bądź większą satysfakcję z całowania ciebie. Odwiedzaj dentystę, regularnie myj zęby, nie zapominaj też o czyszczeniu języka. Przed pocałunkiem możesz użyć gumy do żucia albo wypić szklankę soku. Ta pierwsza odświeży oddech, a sok sprawi, że on również poczuje ten smak.

Nie poganiaj go

Nie wyrywaj się z całowaniem. Faceci lubią inicjatywę kobiet, ale wszystko musi przebiec z wyczuciem. Jeżeli on wydaje się mieć na to ochotę, możesz go pocałować, ale najlepiej poczekać, aż on to zrobi. Pozwól mu podjąć te decyzję. Zwłaszcza wtedy, jeżeli nie jesteście razem zbyt długo.

Zadbaj o nastrój

Romantyczny nastrój sprawia, że pocałunek staje się wyjątkowy. Zapal świece zapachowe, które będą w tym przypadku najlepsze. Dzięki nim w pomieszczeniu będzie pięknie pachniało.

Komunikuj się z nim

Przerwij pocałunek i zapytaj go, jak lubi być całowany. Możesz poprosić, aby zaprezentował. Potem ty powiedz albo pokaż, czego oczekujesz. W ten sposób oboje będziecie mieli z pocałunku większą satysfakcję.

Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji!
Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 13.01.2019 13:02
Kolejny artykul , gdzie to znowu kobietą musi. A gdzie strony gdzie facet coś musi?
odpowiedz
oralny (Ocena: 5) 13.01.2019 11:00
to samo dotyczy się całowania kûtasa, ssania go i wora, pieszczenia i połykania nektaru ?
odpowiedz
Mokebe Mol (Ocena: 1) 13.01.2019 10:05
Ja mieć bardzo dużo polka. I powiedzieć jedno, one nie potrafić całować, ja nie lubić się całować z polka. Ja polka otwierać usta to ja jej wkładać moja klinga i mieć spokój, nie musieć jej całować. Raz że polka nie potrafić całować, a dwa że strasznie im śmierdzieć z gęba. No ale ja nie być wybredny, w Afryka ja nigdy nie mieć kobieta bo być za głupi i brzydki, a w Polska mieć całe tabuny polka. Gdzie ja nie pójść tam jakaś polka za mną się oglądać i mnie podrywać. Nawet wczoraj ja mieć sex z polka, ja jej nagadać że ja chcieć z nią być i rano powiedzieć że wyjść na zakupa do Żabka, ona mnie uwierzyć. Ale ja nie być głupi ja już tam się u niej nie pojawić, ja szukać kolejna głupia polka na sex.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie