Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg

Chłopak opublikował zapis szokującej rozmowy w Internecie.
Chciała, żeby zapłacił za nią rachunek na randce. Odpowiedź chłopaka zwaliła ją z nóg
Fot. Unsplash
10.01.2019

Kiedyś sytuacja była jasna i klarowna. Mężczyzna zapraszający kobietę na randkę zawsze regulował rachunek za całą kolację. Dziś różnie z tym bywa, bo dla wielu z nas to kolejny przejaw męskiej dominacji. Żądamy równouprawnienia, także w czasie spotkań towarzyskich. Chcemy płacić po połowie, aby nikt nie czuł się specjalnie zobowiązany. Nie jest to jednak standard, więc panowie mogą czuć się zdezorientowani.

Zobacz również: Faceci mają dość zachłannych partnerek. Wyliczają, za co kobieta w związku musi płacić

Tak jak internauta ukrywający się pod pseudonimem CuteBananaMuffin. Młody mężczyzna na łamach serwisu reddit.com opublikował zapis rozmowy z obiektem swoich westchnień. Przynajmniej do niedawna, bo po tej wymianie zdań ich drogi raczej na zawsze się rozejdą. Dziewczyna poczuła się bardzo urażona jego zachowaniem w czasie wspólnego wyjścia. Poszło o rachunek.

Nie spodobało jej się to, że nie sfinansował jej drogiego dania. A teraz jeszcze nie widzi w tym nic złego.

Po której stronie stanęli komentatorzy? Zapoznaj się z pełnym zapisem wiadomości, jakie para wymieniła ze sobą przed ostatecznym zerwaniem znajomości.

On: Hej, masz ochotę wyjść dziś wieczorem?

Ona: Oczekujesz, że wyjdę z tobą po tym, co zrobiłeś ostatnim razem? Wow.

On: Co takiego zrobiłem?

Ona: Musiałam zapłacić za jedzenie i picie, które zamówiłam. Uregulowałeś rachunek tylko za siebie.

On: I co z tego? Zaprosiłaś mnie, więc ciesz się, że nie musiałaś płacić za moje zamówienie. Zjadłem carbonarę i wypiłem piwo, a ty wzięłaś homara i wino za 80 euro. Moje jedzenie kosztowało 17,50 euro, a twoje 110. Naprawdę oczekiwałaś, że za to zapłacę? Jestem studentem, a nie sponsorem.

Ona: Jesteś bezczelny! Nigdy więcej z tobą nie wyjdę, jeśli nie jesteś w stanie zapłacić za jedzenie dziewczyny, a wcześniej zaakceptowałeś zaproszenie. Dżentelmeni zawsze płacą za kobietę, więc wydaje mi się, że po prostu jesteś gejem.

Zobacz również: Szymon obliczył, ile kosztuje go związek. „Lekką ręką 2000 zł miesięcznie”

On: Jestem dżentelmenem. Właśnie dlatego zostałem, zamiast wyjść, kiedy ciągle opowiadałaś, jak bardzo lubisz innego kolesia i chciałabyś się z nim umówić.

Ona: Pier*** się. Chciałeś tylko się ze mną przespać. Żegnaj, przegrywie.

On: Cóż… Oczywiście, że chciałem się z tobą kochać. Ale później zorientowałem się, że nie mam 20 euro, aby za to zapłacić.

Ona: Pier*** du***.

Chłopak na pożegnanie wysłał jej taki obrazek:

źródło: reddit.com

Internauci nie mieli wątpliwości, po czyjej stanąć stronie.

„Zaprosiła cię tylko po to, by zamówić sobie drogie jedzenie i nie musieć za to płacić”. „Każdy, kto ma takie wymagania wobec drugiej osoby, tak naprawdę nie nadaje się do związku. Dobry ruch”. „To jedna z tych kobiet, która nie ma zamiaru pracować, siedzi całymi dnami oglądając seriale oraz wścieka się, kiedy wracasz po 10 godzinach harówki i nie masz siły umyć jej naczyń”. „Chciałbym zobaczyć jej minę, kiedy dostała rachunek - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że jeszcze kiedyś się spotkają?

Zobacz również: Aneta od roku jest w związku. Obliczyła, ile na tym ZAROBIŁA

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie
Znaki zodiaku, które robią złe pierwsze wrażenie - zdjęcie 1
Komentarze (48)
Ocena: 4.42 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2022 08:39
Głupia dziunia będzie się unosić jak balon na ogrzane powietrze przy porządnym chłopie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2019 12:52
give me 5 bro i stay away from polish girls
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.06.2019 21:51
Ja bym powiedział, to nie brak kultury ale zwyczajne bydło. Z taka panieną nie należy w ogóle dyskutować tylko uciąć od razu znajomość. Roszczeniowy pustak i do tego nadzwyczaj bezczelny. I jeszcze ją "z nóg zwaliło"?? Ręce opadają. Oj ciężkie czasy idą dla takiego gów..a... Gentelmenem to można być dla kobiety a nie dla takiej wyrachowanej francy.Jak tu ktoś napisał ale musiała kociej mordy dostać jak jej przyszło zapłacić...Brawo on.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.01.2019 16:44
Zasadą jest,że płaci ten,kto zaprasza,inaczej jest to naciąganie (ja cię zapraszam,a ty płacisz za siebie i za mnie....?). Jeśli chce to zrobić druga strona,to może,ale obowiązku nie ma.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2019 22:19
Płaci ten co zaprasza, a dwa nigdy nie bierze się najdroższych i najtańszych dan
odpowiedz

Polecane dla Ciebie