Absurdalne wymówki kobiet: „Nie będziemy się dziś kochać, bo…”

Faceci mogą poczuć się oszukani.
Absurdalne wymówki kobiet: „Nie będziemy się dziś kochać, bo…”
Fot. iStock
06.01.2019

Na początku związku praktycznie nie wychodzimy z łóżka. Mamy czas i ochotę, by jak najlepiej się poznać. Także fizycznie. Pierwsze zauroczenie nie trwa jednak długo. Po kilku miesiącach lub latach wspólnego pożycia dawne pożądanie traci nieco na intensywności i przegrywa z prozą dnia codziennego. Coraz częściej odmawiamy partnerowi bliskości.

Zobacz również: Wytknął żonie, ile razy nie chciała się z nim kochać. Zapisał KAŻDĄ jej wymówkę

Statystyczny mężczyzna może robić to zawsze i wszędzie, dlatego tak trudno mu zrozumieć naszą odmowę. Słynny „ból głowy” stał się tematem żartów, ale i pretensji. Kobiety są oskarżane o to, że wymyślają coraz bardziej absurdalne wymówki, byle tylko uniknąć zbliżenia. My oczywiście zaprzeczamy, bo wcale nie jesteśmy aż tak oziębłe.

Czyżby? Uczestniczki dyskusji na łamach forum Mumsnet pozwoliły sobie właśnie na chwilę szczerości. Wyznały, że faktycznie zdarza im się w tym temacie oszukiwać, stosując wyjątkowo dziwne tłumaczenia

#1 Moja błona dziewicza odrosła

Jedna z internautek przez dłuższy czas unikała bliskości dzięki tej wymówce. Jej partner widocznie nie był najlepszy z biologii.

#2 Właśnie nałożyłam sztuczną opaleniznę

Brzmi oryginalnie, ale to bardzo popularny motyw. Przecież każdy wie, że samoopalacz potrzebuje sporo czasu, by się wchłonąć.

#3 Coś mi wpadło do oka

To ulubiona wymówka jednej z uczestniczek dyskusji. Tak długo pociera powiekę, aż jej partner straci ochotę na czułości.

#4 Muszę iść do łazienki

Nie wystarczy tak powiedzieć. Trzeba to również zrobić. Kobiety znikają w toalecie na przynajmniej 20 minut, by zasugerować problemy żołądkowe.

#5 Słyszę niepokojące głosy w moim brzuchu

Kłopoty gastryczne to sprawdzona wymówka, której nie można w żaden sposób sprawdzić. Skoro coś przelewa mi się w żołądku, to nic z tego.

Zobacz również: "Mój chłopak nie kochał się ze mną przez rok. Gdy się rozstaliśmy, wreszcie wyjaśnił mi, dlaczego"

#6 Migrena rozsadza mi czaszkę

Zwykłe boleści już nie wystarczą. Coraz częściej narzekamy na potężną migrenę albo klasterowy ból głowy, które doprowadzają nas niemal do utraty przytomności.

#7 Nie będę tego robiła w brudnej pościeli

Narzekanie na bałagan także ma sporo zwolenniczek. Najczęściej przeszkadza nam nieświeża pościel, ale też smugi na oknach albo brudne podłogi.

#8 Jutro mam wizytę u ginekologa

Mężczyźni nie mają wystarczającej wiedzy na ten temat, więc szybko odpuszczają. W końcu to oczywiste, że przed badaniem nie można tego robić.

#9 Moja mama może nas odwiedzić

Straszenie rodzicami lub teściami podobno zawsze się sprawdza. Facet nie chciałby zostać przez nich przyłapany. Na samo wspomnienie o rodzicach traci ochotę.

#10 Nie chcę robić tego przy świadkach

I wcale nie chodzi o igraszki w miejscu publicznym. Wiele kobiet odmawia czułości, bo w każdej chwili do sypialni może wejść ukochany kot lub pies.

Dodasz coś od siebie?

Zobacz również: Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!

Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku
Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
Katrina (Ocena: 5) 10.01.2019 21:21
Powiem tak, każda z nas ma czasem takie chwile, że nie ma ochoty, ale ja odkąd znam żel potęgujący doznania Libidizer przyznaję, że mam ochotę zdecydowanie częściej :)
odpowiedz
A. (Ocena: 5) 07.01.2019 09:35
Z ginekologiem to prawda. Miałam robioną cytologie, kiedy byłam 12h po stosunku. Lekarz tylko powiedział, że jestem trochę brudna. Wystarczyło, i 2 dni przed wizytą nie uprawiam sexu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2019 09:32
Kompletne bzdury, jak można wymyśleć coś takiego? Brudna podłoga? Może wejść pies? Rozumiem problemy gastryczne, to czasem się zdarza, z tego powodu również i ja musiałam uniknąć zbliżenia. Ale jeśli po prostu nie mam ochoty to mówię wprost.
odpowiedz
Janek (Ocena: 5) 06.01.2019 21:50
Nigdy nie odmawiam moim kolegom. Zawsze się wypnę albo zrobię lodzika:*
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 06.01.2019 14:04
Ale z wizytą u ginekologa to prawda, zwłaszcza, jeśli seks jest bez prezerwatywy. Moja koleżanka dostała kiedyś ochrzan od lekarza (starała się z mężem o dziecko, toteż współżyli bez zabezpieczenia) - doktor powiedział, że to utrudnia badanie i tyle. Co innego seks z prezerwatywą, wtedy to rzeczywiście nie przeszkadza absolutnie. Problemy gastryczne (przelewanie się w żołądku) to też nie wymówka, bo znam parę, w której to ona nie chciała stosunku własnie z tego powodu, facet naciskał i skończyło się tak, że po prostu zwymiotowała. Naprawdę nie zawsze są to wymówki - poza tym, jeśli seks jest świetny, to bez powodu się nie odmawia, taka prawda ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie