Wytknął żonie, ile razy nie chciała się z nim kochać. Zapisał KAŻDĄ jej wymówkę

Prowadzoną przez kilka tygodni ewidencję pokazał wreszcie ukochanej.
Wytknął żonie, ile razy nie chciała się z nim kochać. Zapisał KAŻDĄ jej wymówkę
Fot. iStock
03.01.2019

Statystyki są nieubłagane. Wielu mężczyzn nie czuje się usatysfakcjonowanych swoim życiem intymnym. Zwłaszcza, kiedy są już po ślubie i proza życia wygrywa z namiętnością. O wymówkach zmęczonych żon odmawiającym mężom chwili przyjemności krążą już legendy. I sporo niesmacznych żartów.

Zobacz również: Kochankowie oszaleli na punkcie „MIELENIA ZBOŻA”. Tę pozycję trzeba znać

Tym razem to niestety nie jest dowcip. Jedna z nich otrzymała od swojego wybranka bardzo dosadny list, w którym małżonek wytyka jej brak zainteresowania sprawami łóżkowymi. Młody mężczyzna, aby udowodnić ukochanej, że coś jest nie tak - podszedł do tematu wyjątkowo skrupulatnie.

Przez 1,5 miesiąca odnotowywał w arkuszu kalkulacyjnym każdy stosunek i nieudaną próbę.

fot. Thinkstock

Jesteśmy razem od 5 lat, a 2 lata temu wzięliśmy ślub. Oboje mamy 26 lat. Niedawno kupiliśmy dom, nie mamy dzieci, ale sporo na głowie. Ostatnie miesiące spędziliśmy na remontowaniu nieruchomości, w pracy miałam dwa razy więcej obowiązków, niż zwykle. Na dodatek walczyłam na siłowni, żeby trochę schudnąć.

Wczoraj rano, kiedy mój mąż był w drodze taksówką na lotnisko, wysłał mi wiadomość. Stwierdził ironicznie, że w czasie 10-dniowej delegacji nie będzie za mną tęsknił. Załączył też arkusz kalkulacyjny, w którym odnotował każdą próbę zainicjowania igraszek. Łącznie z moimi wymówkami. Zgodnie z jego wyliczeniami kochaliśmy się tylko 3 razy przez ostatnich 7 tygodni. Na 27 podjętych przez niego prób.

Pokazał najgorszą stronę swojego charakteru, o której istnieniu nie miałam pojęcia. Zachował się niedojrzale. Jesteśmy dorosłymi ludźmi z mnóstwem obowiązków i stresów. Mam na głowie wiele obowiązków. To chwilowa przerwa, a nie kryzys, który powinien mi wypominać

- czytamy we wpisie zdruzgotanej żony.

Zobacz również: Ilu partnerów to norma? Ujawniono aktualne wyniki dla każdej grupy wiekowej

fot. Unsplash / boredpanda.com

26-latka poszła o krok dalej i odważyła się pokazać załącznik, o którym wspomniała. W specjalnie stworzonej tabeli jej małżonek spisał każdy przypadek, kiedy ukochana odmówiła mu bliskości. Wraz z cytatami. Na liście „wymówek” znalazły się m.in.:

„Oglądam teraz serial” (kolejny raz ten sam odcinek „Przyjaciół”)

„Jestem spocona i cuchnąca, potrzebuję wziąć prysznic” (nie umyła się aż do następnego poranka)

„Po wczorajszym razie wciąż jestem trochę obolała”

„Chcę obejrzeć ten film” (zasnęła 15 minut później)

„Nie zdążę wziąć prysznica i przygotować się na wieczorne wyjście” (dotarliśmy 20 minut przed czasem)

„Jutro muszę wcześnie wstać”.

„Jesteś zbyt pijany”.

„Przejadłam się”

- to tylko część z ponad 20 odnotowanych przypadków.

Czy powinna mieć mu za złe, że wciąż na nią naciska, a na dodatek prowadzi taką ewidencję?

Zobacz również: Od tylu centymetrów zaczyna się facet. Kobiety zmierzyły... idealne przyrodzenie!

Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku
Idealna technika masturbacji dla każdego znaku zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (38)

Ocena: 4.47 / 5
gość (Ocena: 4) 06.01.2019 14:29
Jak czytam niektóre wasze komentarze to mam wrażenie że facet jest winny wszystkiemu. Kobieta zdradzi? Wina faceta. Facet zdradzi? Jego wina, niech spada. Wytknął żonie, ile razy nie chciała się z nim kochać? Jego wina, pewnie zły w łóżku. "W dużej ilości przypadków winny jest sam facet." A skąd wiesz? Badania jakieś na ten temat prowadziłaś? "Ja mam męża budowlańca i zawsze winę zrzucam na niego." No po prostu świetnie. Tylko uciekać. Jak czytam takie rzeczy to odechciewa mi się ślubów i związków. Pewnie zaraz jakaś oświecona pani domu mi odpowie że jestem głupi, nie mam racji (no bo jak mogę mieć skoro chłopem jestem.) i że niewielka strata. A no właśnie. Strata niewielka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2019 20:11
Trzy razy w pół roku dwa lata po ślubie? I dziwne że facet się wkurzył.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.01.2019 12:08
Dziwne bo u mnie to jest tak, że to ja się swojego chłopa nie mogę doprosić a jesteśmy razem już 6 lat, fakt, że to nie jest tak, że codziennie mogła bym to robić ale jednak za każdym razem jak robie podchody do niego to on jest strasznie zmęczony :D
zobacz odpowiedzi (1)
Mokebe Mol (Ocena: 1) 04.01.2019 08:51
Ja nie rozumieć tego artykuł. Przecież polska kobieta nigdy nie odmawiać Mokebe sex.a. Ja iść ulicą i móc mieć każda polka, nieważne czy ona być stara panna czy mężatka. One widząc Mokebe mieć już mokre dziura. Polka nigdy nie odmawiać murzyn, mój wujek Simon mówić tak samo jak ja. One wszystko zrobić by być z Mokebe, a Mokebe tylko je ruch.ać i jechać dalej. Hehe ale polka być głupia i łatwa. Polska raj dla murzyn.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 03.01.2019 21:35
Stare. Lista była wiele razy na innych stronach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie