Jakiej kobiety mężczyźni NIGDY nie poproszą o rękę? 14 cech, które SKREŚLAJĄ w męskich oczach

Przez nie możesz zostać singielką do końca życia.
Jakiej kobiety mężczyźni NIGDY nie poproszą o rękę? 14 cech, które SKREŚLAJĄ w męskich oczach
Fot. Unsplash
05.01.2019

Zazwyczaj piszemy o tym, jakich kobiet faceci szukają na żony, ale tym razem przyjrzymy się zjawisku z drugiej strony. Można wymienić cały szereg cech i zachowań, które według mężczyzn skreślają kobietę jako kandydatkę na żonę albo każą im się jeszcze raz poważnie zastanowić nad wyborem. Miłość sama w sobie nie wystarczy, aby związek kwitł i nie zapewni udanej przyszłości.

W jaki sposób nieśmiałe dziewczyny mogą poderwać faceta?

Duże znaczenie pod tym względem ma liczba negatywnych cech. Na jedną czy dwie – o ile nie są jednymi z najgorszych – faceci przymkną oko, ale gdy jest ich wiele, robi się nieprzyjemnie.

Jakie cechy skreślają kobietę w oczach mężczyzny? Jeżeli on w porę je zauważy, ona może zapomnieć o obrączce na palcu.

Lubi wytykać wady innym

Rzadko kiedy dostrzega wady w sobie i nie szuka winy w sobie, za to zwróci uwagę na najmniejszy błąd drugiej osoby i wytknie go. Czasami głośno, a czasami za plecami. Nieważne, czego ten błąd dotyczy.

Nie potrafi gotować

Mężczyźni szukający żony zwracają również uwagę na praktyczne umiejętności. Domowe obiady są nie tylko smaczniejsze, ale także tańsze niż dania zamawiane na wynos czy stołowanie się na mieście.

Jest bałaganiarą

Kolejna z pożądanych praktycznych umiejętności dotyczy sprzątania. Mężczyźni oczekują, że kobieta zadba o dom. Oczywiście z ich pomocą.

Jest leniwa

Chodzi zarówno o lenistwo fizyczne, jak i intelektualne. Faceci szukają kobiet zaradnych i z ambicjami. Leniwej kobiecie trudno będzie pogodzić pracę z wychowywaniem dziecka i domowymi obowiązkami. Im starsze dziecko, tym więcej przy nim obowiązków. Zamiast rozmowy z potomkiem, będzie surfowała w Internecie albo oglądała film.

Jest dwulicowa

Zwłaszcza w stosunku do innych kobiet. Przy innych ludziach jest dla nich miła, ale gdy tylko odejdą, obgaduje je i opowiada o nich kłamstwa. Mężczyźni szukają dobrych kobiet, ale nie zawsze odkrywają w porę prawdziwe oblicze swoich wybranek. Często dopiero po latach dostrzegają, że są podłe.

Jest czarnowidzem

„Będzie gorzej” to jej ulubione powiedzenie. Wszędzie i we wszystkich dopatruje się minusów i negatywnych cech. Czarnowidztwo to jej specjalność. Towarzystwo takiej kobiety jest zdaniem facetów bardzo męczące.

Ilu partnerów to norma? Ujawniono aktualne wyniki dla każdej grupy wiekowej

Ugania się za facetami

Kobieta, która ciągle potrzebuje męskiej atencji, jest skreślona w oczach facetów. Oni obawiają się, że mogą zostać zdradzeni.

Prowadzi rozrzutny styl życia

Traci pieniądze na głupstwa. Na przykład ciągle je na mieście, chociaż mogłaby gotować w domu albo kupuje tylko ubrania drogich marek. Generalnie pieniądze przeciekają jej przez palce. W ogóle nie potrafi oszczędzać.

Lubi narzekać

Jest typową malkontentką. Większość rzeczy wprawia ją w niezadowolenie.

Jest zawistna

Zawiść to jedna z najgorszych cech. Zawistna kobieta źle życzy innym zamiast wziąć się do pracy nad sobą. Rozsiewa złą energię. Faceci takich unikają, ale nie zawsze dostrzegają zawiść u kobiet, bo one nierzadko dobrze ją ukrywają.

Jest roszczeniowa i niewdzięczna

Uważa, że wszystko jej się należy. Nie docenia drobiazgów. Mężczyźni wiedzą, że takiej kobiecie nigdy nie dogodzą, nawet stając na rzęsach.

Ma o sobie zbyt wielkie mniemanie

Wystarczy, że wyjdzie jej jedna rzecz albo okazuje się w czymś dobra, a już popada w samozachwyt nad sobą. Brakuje jej pokory i skromności. Życie z taką osobą nie jest łatwe, bo często protekcjonalnie traktuje innych i uważa siebie za lepszą.

Jest niesłowna

Często zdarza jej się nie dotrzymywać słowa. Mężczyźni wiedzą, że życie z taką osobą oznacza wieczną niepewność oraz frustrację. Nie wiadomo też, czy dotrzyma przysięgi małżeńskiej...

6 rzeczy, które sprawiają, że kobieta podoba się facetom

Jest plotkarą

Uwielbia plotkować o innych. Lubi rozsiewać zwłaszcza niekorzystne informacje na temat innych ludzi i stawiać ich w złym świetle. Dla facetów ta cecha jest nie do przyjęcia.

Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki
Te szare myszki w kilka godzin przemieniły się w ślicznotki - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 4.4 / 5
EloElo (Ocena: 5) 05.01.2019 20:47
2-4 aaa no tak, bo przecież dalej jesteśmy w średniowieczu! Zapomniało mi się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2019 19:05
Pomijając dobre cechy gospodyni domowej, wystarczy że jest dobrym i skromnym człowiekiem. Przykro mi ale współczesne polki takie nie są.
zobacz odpowiedzi (2)
Gość (Ocena: 1) 05.01.2019 16:49
Jestem leniwa, lubię rozrzutnosc, narzekam, nie umiem gotować... Większość z tych cech do mnie pasuje. Jedyne co to nie cierpię bałaganiarstwa i czarnowidztwa, nie uganiałam się też nigdy za facetami, oni mnie w tym wyręczali. Dziś jestem juz żoną :-D mój mąż nie jest desperatem. To przystojny, młody, zaradny facet który jakby chciał mógłby mieć inna żonę, a jednak chciał mnie :-) kobieta ma znać swoją wartość, wtedy może być nie do zniesienia a faceci i tak będą się za nią uganiać. Bo to lepsze niż szara myszka, zakompleksiona, która wszystko podaję na tacy żeby tylko nie stracić faceta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2019 14:50
Ideał!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2019 14:38
idealny facet więc wynajmu sprzataczke. praczke i mozna iść do teatru :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie