Upokorzyła niewiernego chłopaka. Zerwała z nim w czasie imprezy i pokazała nagranie

Zrobiła to w obecności przyjaciół i... kilku milionów internautów.
Upokorzyła niewiernego chłopaka. Zerwała z nim w czasie imprezy i pokazała nagranie
źródło: Twitter (twitter.com/tianaperea__)
22.12.2018

Statystyki są nieubłagane - zdradzamy coraz częściej, a wierność powoli staje się towarem deficytowym. Wielu ludzi przekonuje się o tym boleśnie na własnej skórze, a to prowadzi do prawdziwych dramatów. Zdradzony partner traci resztki pewności siebie, jego życia wywraca się do góry nogami, popada w depresję i nie widzi nadziei na przyszłość.

Zobacz również: Dwie bardzo dziwne rzeczy, które świadczą o tym, że on Cię zdradza

Nasze reakcje bywają nieprzewidywalne i dramatyczne w skutkach. Zazwyczaj zamykamy się w sobie i nie chcemy, by ktokolwiek próbował nas pocieszać. Jest nam wstyd, że zaufaliśmy oszustowi. Bohaterka tej historii mogła zakończyć związek z niewiernym chłopakiem po cichu, ale zdecydowała się na spektakularne rozwiązanie.

Zrobiła to w czasie własnego przyjęcia urodzinowego. W obecności przyjaciół i milionów internautów.

źródło: Twitter (twitter.com/tianaperea__)

Tiana Perea nie miała wątpliwości, że ukochany nie jest w stosunku do niej uczciwy. Najpierw pojawiły się plotki, a później ewidentne dowody zdrady. Delikwent miał podrywać inną dziewczynę i zachęcać ją do spędzenia razem nocy. Prawdopodobnie nie udało mu się jej zdobyć, ale przy okazji stracił oddaną partnerkę.

Dla 21-latki to wystarczający powód, by przestać mu ufać. Zamiast załatwić sprawę na osobności - postanowiła dać mu lekcję, którą na długo zapamięta. I może dzięki temu zrozumie, że lojalność to podstawa każdego udanego związku.

Zobacz również: Niepozorny szczegół, po którym rozpoznasz, że facet na 100% Cię zdradza

W czasie wznoszenia urodzinowego toastu młoda Amerykanka odkryła wszystkie karty. Ku ogromnemu zdziwieniu najbardziej zainteresowanego.

Chciałam podziękować Santosowi. Dzięki niemu zrozumiałam, że zasługuję na kogoś lepszego. Każdy z nas wie, że próbowałeś przelecieć pewną dziewczynę. Wszyscy widzieliśmy screeny tego, co do niej pisałeś. Wysyłałeś jej filmy i zdjęcia, które dostałam od ciebie również ja. Gdybyś się nie zorientował - skończyliśmy i możesz spieprzać

- ujawniła dziewczyna. W tym samym momencie pojawił się brat Tiny, który przekazał jej już byłemu chłopakowi torbę z jego rzeczami. Młody mężczyzna nie miał wyjścia i musiał opuścić imprezę. Wtedy znajomi otoczyli 21-latkę, utwierdzając ją w przekonaniu, że podjęła najlepszą decyzję.

Okolicznościowy film, który upubliczniła na Twitterze, zobaczyło już 6 milionów internautów.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Mąż nazywał ją „grubą krową” i zdradzał. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób
Mąż nazywał ją „grubą krową” i zdradzał. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:37
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..a
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2018 15:53
Dla mnie to dziecinada, ściągać w to osoby z otoczenia, taka dziecinna zahrywka. Jestem za bardzo dumna, żeby miliony ludzi wiedziało że facet mnie zdradził
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 14:13
Bardzo dobrze zrobiła temu frajerowi. Ma nauczkę na przyszłość, i uważam że powinna to zrobić z każdym niewiernym dupkiem każda zdradzona dziewczyna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 10:33
Piszcie pomysłu na najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 10:32
Mogła się lepiej zemścić...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie