12 powodów, dlaczego on nie odpisuje na SMS-a. To Ci się nie spodoba....

Prawda nie będzie przyjemna.
12 powodów, dlaczego on nie odpisuje na SMS-a. To Ci się nie spodoba....
Fot. Unsplash
21.12.2018

Wiele dziewczyn doświadcza sytuacji, w której mężczyzna nie odpisuje na wiadomość telefoniczną. Czasami jest ich kilka. Zazwyczaj dzieje się tak po pierwszej randce. Generalnie, w fazie poznawania się. Rzadko kiedy, gdy niezobowiązująca relacja przerodziła się już w coś poważnego.

Gdy facet przestaje się starać...

W związku z tym dziewczyny nie znają dobrze facetów. Nie wiedzą jacy są, nie znają ich znajomych i krewnych. Nie wiedzą, czego się spodziewać i jak zareagować, bo znajomość jest jeszcze bardzo „delikatna”. Zastanawiają się, czy napisać kolejnego SMS-a, a jeżeli tak, po jakim czasie.

Powodów, dlaczego facet nie odpisuje w przeciągu pół godziny, może być wiele. Nie sposób poznać ich wszystkich. Można wymienić jednak takie, które dość często się powtarzają. Przeważnie nie stanowią dobrego sygnału. Odzwierciedlają brutalną prawdę, ale nawet ta jest lepsza od niepewności. Dowiedz się zatem, co najprawdopodobniej jest przyczyną jego milczenia.

POWÓD NR 1

Spotkanie z tobą było wynikiem zakładu z kolegami. On nie ma zamiaru więcej z tobą pisać ani niczego wyjaśniać.

POWÓD NR 2

Ma wyłączony/rozładowany telefon. Nie wie, że czeka na niego wiadomość od ciebie.

POWÓD NR 3

Nie spodobałaś mu się i chce zerwać kontakt.

POWÓD NR 4

Zaczęłaś go denerwować. Chociaż na początku był zainteresowany rozwijaniem znajomości, zmienił zdanie. Teraz uważa cię za natręta.

6 rzeczy, których żaden facet nie zaakceptuje w związku

POWÓD NR 5

Jest zajęty czymś albo kimś innym. Ty na razie nie jesteś dla niego nikim ważnym. Być może traktuje cię jak koło zapasowe.

POWÓD NR 6

Nie ma kasy na koncie. Nie wszyscy faceci płacą abonament. On prawdopodobnie nigdy ci się do tego nie przyzna, bo będzie się wstydził.

POWÓD NR 7

Potrzebuje więcej czasu na napisanie odpowiedzi. Nie wie, co powinien napisać.

POWÓD NR 8

Jest w towarzystwie... swojej DZIEWCZYNY. Niektórzy faceci nie mają skrupułów, aby grać na dwa fronty. Nawet wtedy, gdy są w stałym związku.

POWÓD NR 9

Sprawdza cię. Chce wiedzieć, na jak wiele może sobie pozwolić i jak bardzo ty jesteś zaangażowana. Od twojego kolejnego kroku zależy dalszy rozwój relacji. Popełnisz błąd, jeżeli będziesz pisać dalej i jeszcze robić mu wyrzuty.

POWÓD NR 10

Doszedł do wniosku, że nigdy się w tobie nie zakocha. Wycofuje się z tej relacji.

POWÓD NR 11

Nie lubi pisania. Woli prawdziwą rozmowę. To typ dziwaka, bo nawet niczego nie wyjaśni ci przez SMS-a. W tym czasie w twojej głowie pojawi się mnóstwo scenariuszy.

„Pocałunek to nie zdrada”. Czym dla mężczyzn jest niewierność?

POWÓD NR 12

Nie chce mu się i olewa cię. Nie widzi potrzeby tak częstego kontaktu w początkowej fazie znajomości. Odezwie się, gdy sam poczuje taką potrzebę.

 

Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują
Nazwali ich najbrzydszą parą na świecie. Wyjątkowo do siebie pasują - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:37
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )I
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 23:06
Laski uważajcie. Powód nr.8 jest NAJCZĘSTSZYM powodem, przez który on nie odpisuje. Coś o tym wiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.12.2018 10:28
nie wszyscy na tym swiecie siedza przed zaczarowanym lustereczkiem/telefonem 24/24 - no ale do tego trzeba miec wlasne zycie a nie jego substytut
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.12.2018 16:01
No ale pół godziny? Można zwyczajnie nie zauważyć, ja czasem widzę wieczorem że jakaś wiadomość przyszła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2018 10:27
jak nie odpisuje to mu nie zależy, tyle w temacie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie