Poradnik dla obcokrajowców, jak NIE randkować z Polkami. 7 zakazanych zdań

Te słowa są dla nas największą obrazą.
Poradnik dla obcokrajowców, jak NIE randkować z Polkami. 7 zakazanych zdań
fot. Unsplash
20.12.2018

Od dawna słyszymy, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie. Zachwyt nad kobietami znad Wisły nie ogranicza się jednak tylko do komplementów. Najlepszym dowodem na to jest rosnąca liczba obcokrajowców, którzy decydują się zawrzeć z nami związek małżeński. Takich mieszanych związków jest coraz więcej, a mężczyźni z całego świata odwiedzają nasz kraj w poszukiwaniu idealnej żony.

Zobacz również: To dlatego obcokrajowcy żenią się z Polkami. Wyznali szokującą prawdę

Wbrew krzywdzącym opiniom, to wcale nie takie proste. Nie wystarczy, że facet z Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemiec okaże nam zainteresowanie. Musi się bardzo postarać, żeby zdobyć nasze serce i przypadkiem nie urazić narodowej dumy - przekonuje serwis slavorum.org. Na jego łamach opublikowano krótki poradnik, jak nie randkować z Polkami.

Autorka wymienia w nim 7 tekstów, których podobno żadna z nas nie zaakceptuje. Ty też?

#1 „Jesteś całkiem fajna, jak na Polkę”

Według autorki często jesteśmy traktowane jako kury domowe z postkomunistycznego kraju. Mężczyźni myślą o nas stereotypowo i mają wobec nas niewielkie wymagania. Dla nich Polska to wciąż kraj trzeciego świata.

#2 „Wyglądasz jak rosyjska laleczka”

Okazuje się, że to obraza. Autorka zarzeka się, że Polki nie wyglądają jak Rosjanki, Ukrainki, Chorwatki czy Serbki. Wszystkie potrafimy być piękne, ale na swój unikalny sposób. Porównanie do innych Słowianek jest w złym tonie.

#3 „Polskie dziewczyny są najpiękniejsze!”

Podobno mało która mieszkanka naszego kraju potraktuje to jako szczery komplement. Raczej jako utarty, patetyczny slogan. „Miłość nie zna narodowości” - czytamy na łamach serwisu.

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

#4 „Marzę o polskiej żonie, ten kraj jest taki tani”

To podobno najgorsze, co może usłyszeć Polka z ust obcokrajowca. Zasobność naszego kraju nie powinna mieć nic do rzeczy. „Naprawdę myślisz, że my też jesteśmy tanie?” - pyta autorka. Według niej brak euro jako waluty nie określa naszej wartości.

#5 „Słyszałem, że Polki są bardzo konserwatywne”

„Chociaż większość z nas to katoliczki, wcale nie jesteśmy więźniami mężczyzn” - uspokaja autorka. Według niej Polki są silne niczym lwy i wcale nie zostały stworzone do tego, by służyć płci przeciwnej.

#6 „Szukam polskiej dziewczyny, bo jesteście religijne”

Z artykułu dowiadujemy się, że w naszym kraju feministki mają coraz więcej do powiedzenia. A nawet jeśli głęboka wiara ogranicza nasze pole widzenia - to nie powinien być problem. Religijność i uległość to nie to samo.

#7 „Zabiorę cię do mojego kraju, nie powinnaś tu być”

Brak szacunku dla korzeni to ostatni z siedmiu grzechów głównych. „Nawet jeśli Polka nie jest zadowolona ze wszystkiego, co dzieje się w jej kraju - nigdy nie wybaczy ci obrażania jej ojczyzny”.

Wszystko się zgadza?

Zobacz również: Obcokrajowiec radzi, jak „spotkać, uwieść i zaliczyć Polkę”. Ma nas za wyjątkowo łatwe

Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking
Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 3.55 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:38
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )I
odpowiedz
Malinowski (Ocena: 5) 22.12.2018 19:35
W kontaktach z Polkami wystarczy mieć obcy paszport i już jest 90% sukcesu, zarówno jeśli chodzi o związek jak i jednorazowy numer. Polki lecą na obcokrajowców nie widzàc nic po drodze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 18:47
Większość nie jest obrazą. A rosyjska laleczka to komplement. To, że Polki są najpiękniejsze też. I że religijne.
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 20.12.2018 12:41
Polki lubią murzynów i arabów, mają taką prostytucką naturę po prostu. Lata komuny wywarły duży wpływ na rozwój mózgu Polki. Taka za granicą zachowuje się jak pies który całe życie stał na łańcuchu, aż tu nagle łańcuch się zerwał. Lata taki kundel jak porąbany , skacze, krótko mówiąc wariuje. To samo robią Polki za granicą, dają dup.y komu popadnie i gdzie popadnie. Każda ma kompleks niższości i wydaje jej się że jak już jakiś murzyn zwróci na nią uwagę to złapała Pana Boga za nogi. Tak więc nie ma znaczenia co obcokrajowiec powie na randce z Polką, mógłby nawet dać jej w pysk, ona i tak jest za głupia żeby zrozumieć aluzje.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 10:28
Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie