11 zachowań partnerki, przez które mężczyźni odchodzą

W pewnym momencie facet powie: „stop” i nie zawaha się odejść.
11 zachowań partnerki, przez które mężczyźni odchodzą
Fot. iStock
11.12.2018

Są zachowania, które zdyskwalifikują cię w oczach mężczyzny. Nawet jeżeli będzie darzył cię szczerym, gorącym uczuciem. W pewnym momencie powie: „stop” i nie zawaha się odejść.

Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?

Przekonaj się, o co chodzi. W ten sposób możesz uniknąć straty kogoś wartościowego. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że ich niektóre zachowania są nie do przyjęcia. Wyróżnia je portal allwomenstalk.com.

Plotkowanie

Plotkowanie uchodzi za prymitywne zachowanie, chociaż dopuszcza się go wiele kobiet i mężczyzn. Odrobina nieszkodliwych plotek jest akceptowana, ale jeżeli kobieta ciągle plotkuje o znajomych w towarzystwie swojego faceta, ten zacznie się zastanawiać, czy jego traktuje tak samo, gdy spotyka się z ludźmi. Takie podejrzenie nie jest bez sensu. Doświadczenia ludzi pokazują, że plotkary rozpowiadają różne informacje również na temat osób, z którymi plotkują.

Szantaż emocjonalny

Niektóre kobiety posługują się nim, gdy chcą coś osiągnąć. Na przykład grożą partnerowi, że zrobią sobie krzywdę, jeżeli nie spełni ich oczekiwań. Mężczyźni nie znoszą, gdy stawia się ich w takiej sytuacji. Uciekają, gdy tylko nadarzy się okazja.

Wyzwiska

Niektóre kobiety poniżają mężczyzn, obrzucając ich wyzwiskami w chwilach złości. W ten sposób chcą ich zmotywować do działania, ale nie osiągną niczego dobrego. Facet może nawet się załamać – nigdy nie wiadomo, jaki jest jego próg wrażliwości. Mężczyzna zamknie się w sobie i będzie miał duży żal, jeżeli tak go potraktujesz. Nawet jeżeli zrobisz to tylko raz.

Zadawanie tych samych pytań

Mężczyźni tego nie tolerują. To nieznośne, gdy ciągle słyszą z ust kobiety te same pytania. Poza tym według niech takie zachowanie jest oznaką tego, że nie słuchają odpowiedzi. Natomiast gdy pytanie dotyczy przykładowo uczuć mężczyzny albo jego opinii o kobiecym wyglądzie, może zdradzić niskie poczucie wartości kobiety.

Niezawodny sposób, by facet ZAWSZE był Ci wierny

Zwracanie się do niego o pomoc w każdej sprawie

Mężczyźni lubią pomagać kobietom, ale proszenie o pomoc w każdej sprawie jest przesadą. Oni myślą wtedy, że partnerka jest nieporadna niczym dziecko i czują irytację, że wszystko jest na ich głowie. Zachowaj chociaż odrobinę samodzielności.

Zachowywanie się w sposób, którego on nie znosi...

...zwłaszcza, jeżeli otwarcie ci powiedział, że tego nie cierpi. Dla niego to oznaka robienia na złość, braku szacunku i respektu wobec jego uczuć. Nie zdziw się, jeżeli się obrazi, a gdy zachowanie będzie się powtarzało, zdecyduje się zostawić cię samą.

Życie przeszłością

Nie ma nic złego we wspominaniu przeszłości, o ile nie zdarza się to zbyt często. Mowa o czasie, zanim zostaliście parą. Facet nie jest jego częścią, dlatego może poczuć się odrzucony, gdy będziesz nim żyć.

Oburzanie się na zdrową krytykę

To prawda, że niezbyt miłe uwagi, które słyszymy na nasz temat, nie są przyjemne. Mimo wszystko dobrze jest ich wysłuchać ze spokojem i nie oburzać się, o ile są wypowiadane uprzejmym tonem. Mało tego, dla dobra waszego związku dobrze byłoby, abyś wzięła je sobie do serca i postanowiła się zmienić. Facet nie zwraca ci uwagi bez przyczyny.

Podejmowanie decyzji bez konsultacji z nim

Skoro jesteście parą, podejmujcie decyzje wspólnie. Jeżeli za każdym razem będziesz podejmowała je bez konsultacji z nim, postawisz go w niezręcznej sytuacji. Facet będzie miał wrażenie, że nie liczysz się z jego zdaniem. Pomyśl, co by było, gdybyś znalazła się na jego miejscu.

Lenistwo i brak ambicji

Nie musisz mieć bardzo dużych ambicji, być perfekcjonistką i pracować od rana do wieczora, ale faceci nie lubią leniwych kobiet bez żadnych ambicji. Chyba, że sami tacy są – wówczas się dogadacie. Mężczyzna może jednak chcieć zbudować z tobą lepszą przyszłość. To będzie niemożliwe z leniwą i pozbawioną jakichkolwiek ambicji partnerką.

Poprosił, żeby założyła czarną sukienkę na randkę. Powód okazał się przerażający

Nie wykorzystuj go finansowo

Zakochany facet lubi wydawać pieniądze na partnerkę, ale są pewne granice. Jeżeli nie odwzajemniasz się tym samym i liczysz na to, że on ciągle będzie ci dawał prezenty i fundował różne rzeczy, przygotuj się na rozstanie. Chyba, że on będzie kompletnym idiotą.

Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość!
Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:41
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )II
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2018 21:14
Nie zgadzam się co do plotkowania. Z moim facetem obgadujemy dosłownie wszystkich i wszystko, ale gdy jesteśmy poza swoim towarzystwem nie opowiadamy o naszym związku i szczegółach nikomu. No chyba że rodzinie ale to też nie wszystko.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2018 18:54
Moja była wykazywała wszystkie te zachowania. Dosłownie wszystkie. Ciężka sprawa takie przypadki.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie