6 rzeczy, których żaden facet nie zaakceptuje w związku

Zazwyczaj wychodzą na jaw po dłuższym czasie. Gdy mężczyźni je odkrywają, zrywają ze swoimi partnerkami.
6 rzeczy, których żaden facet nie zaakceptuje w związku
Fot. Unsplash
15.12.2018

Nawet największe uczucie mężczyzny do kobiety wygaśnie, jeśli ta będzie zachowywała się w sposób nie do zaakceptowania. W tym przypadku nie chodzi o drobne wpadki i gorsze dni, ale długotrwałą postawę. To właśnie ona powoduje, że facet chce odejść. Na dodatek są niewielkie szanse, że on kiedykolwiek zechce wrócić. Dlatego najlepiej od razu uświadomić sobie, czego mężczyźni nigdy nie zaakceptują na dłuższą metę.

Dlaczego on nie chce się zaangażować? 9 powodów, na które nigdy byś nie wpadła

Czerpanie korzyści ze związku

Są kobiety nastawione wyłącznie na pozyskiwanie korzyści ze związku i tylko dlatego w nim tkwią. Mężczyzna nie zauważy tego od razu, ale po jakimś czasie klapki na pewno spadną mu z oczu. Jeżeli chodzi o korzyści mogą one dotyczyć zarówno rzeczy materialnych, jak i innego rodzaju. Na przykład kobieta ma kogoś, kto jej wysłucha, pomoże, przyjedzie do niej, gdy będzie tego potrzebowała. Problem w tym, że nie odwzajemnia się tym samym.

Zaangażowanie emocjonalne w poprzedni związek

Kobieta nie zapomniała o swoim byłym. Wciąż go kocha i myślami jest z nim, chociaż przed swoim facetem udaje, że to na nim jej zależy. Mimo najlepszych starań nie udaje jej się do końca ukryć prawdy. Czasami wspomina byłego, porównuje do niego aktualnego chłopaka, śledzi go w mediach społecznościowych, wypytuje o niego znajomych i wiele innych. Takie ślady nie pozostają niezauważone.

Wprowadzanie nerwowej atmosfery

Są kobiety, które potrafią zrobić aferę z drobnostki. Są w gorącej wodzie kąpane. Szybko się denerwują i zanim opanują emocje, wygarną facetowi to i owo. Czasami zupełnie niesłusznie. Mężczyźni pragną u boku kobiety, która wprowadza miłą atmosferę, reaguje ze spokojem i nie upokarza ich słowami. Z innymi trudno im wytrzymać. Nie wyobrażają sobie małżeństwa z nerwowymi, drobiazgowymi partnerkami.

Niezawodny sposób, by facet ZAWSZE był Ci wierny

Niewdzięczność

Chociaż mężczyzna bardzo się stara, kobieta i tak jest niezadowolona. Nie docenia poświęcenia faceta, jego zaangażowania w relację i prezentów, które od niej dostaje. Ma nierealne wyobrażenia co do związku.

Traktowanie jak koła zapasowego

To taka sytuacja, w której kobieta jest z facetem, ale jednocześnie rozgląda się za fajniejszym partnerem. Traktuje go przedmiotowo, wykorzystuje i stosuje gierki. Nie zwraca uwagi na jego uczucia. Jeżeli poznaje kogoś „lepszego” bez wahania go porzuca. Zanim tak się stanie potrafi grać na kilka frontów. Inteligentny facet w końcu zauważa, że jest przysłowiowym „wróblem w garści”, ale przeważnie mija trochę czasu i dochodzi do zranienia uczuć.

Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?

Skrajny egoizm

W związku liczą się tylko jej potrzeby. Zawsze to ona decyduje, gdzie pojedziecie na wycieczkę, jaki film obejrzycie wieczorem i do czyich znajomych wybierzecie się z wizytą. Jej problemy są najważniejsze i oczekuje pełnego zaangażowania faceta w ich rozwiązanie. Sama z siebie niewiele daje. Takie kobiety tak naprawdę kochają tylko siebie i nie potrafią stworzyć normalnego związku. Najgorsze jest to, że tego nie dostrzegają. Może im się nawet wydawać, że kochają mężczyznę i wszystko jest w porządku, ale trwają w błędnym przekonaniu.

Polecane wideo

„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów
„W życiu nie widziałam tak upiornych zdjęć”. Sesja ślubna podzieliła internautów - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:39
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )I
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:36
ughhhhhhhhhhhh to jest taka kurwa psychologia za trzy złote, żałuję znalezienia tej strony, aczkolwiek mogłam się tego spodziewać, po prostu szok termiczny w sferze społecznej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2018 20:00
Mój chłopak zawsze wprowadza nerwową atmosferę i się o wszystko obraża. Jeśli go nie przeproszę (choć w większości nie mam za co), to potrafi się do mnie w ogóle nie odzywać.
odpowiedz
Vitek (Ocena: 3) 16.12.2018 14:56
I vice versa faceci!
odpowiedz
Janek (Ocena: 5) 15.12.2018 18:08
Moi faceci nie akceptują braku lewatywy przed stosunkiem. Także wszyscy mamy pod górkę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie