Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?

Na ten temat zostało przeprowadzone badanie. Jego wyniki są zaskakujące.
Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?
Fot. Unsplash
09.12.2018

Jesteście ze sobą już kilka miesięcy i zastanawiasz się, czy to dobry moment na wyznanie swoich uczuć. Twoje myśli nurtuje też pytanie, kto powinien zrobić to pierwszy. Czekać, aż on to zrobi czy podążyć za głosem serca i powiedzieć „kocham cię”? Każdy przypadek jest inny i lepiej nie kierować się działaniem innych ludzi, ale mimo wszystko dobrze wiedzieć, kiedy dla większości następuje ten właściwy czas.

„Rodzice mojego narzeczonego zaoferowali mi pieniądze, żebym go zostawiła”

Na ten temat zostały przeprowadzone badania przez serwis randkowy eharmony. Okazało się, że w porównaniu do ubiegłych lat  - wydłużył się czas oczekiwania z wyznaniem. W 2017 r. wyznanie padało średnio po 137 dniach bycia razem, a w 2014 r. po 112.

W badaniu ustalono również, kto pierwszy mówi „kocham cię”. Okazuje się, że przeważnie robią to mężczyźni. Wskazało na to 70 proc. facetów będących w związkach.

Na warsztat został wzięty również seks i jego powiązanie z wyznaniem uczucia. Ci sami badacze ustalili, że kobiety za bardziej wiarygodne uznają wyznanie po akcie miłosnym, natomiast panowie przed.

Sprawdzian uczuć: 7 rzeczy, które facet robi tylko wtedy, gdy naprawdę Cię kocha

A wy po jakim czasie wyznałyście miłość swojemu facetowi?

 

Polecane wideo

Sam zrobił pierścionek zaręczynowy. Internautki zazdroszczą jego narzeczonej
Sam zrobił pierścionek zaręczynowy. Internautki zazdroszczą jego narzeczonej - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:42
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )II
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.12.2018 17:29
Na pewno nie po 2tyg ani po 2miesiącach. Tak naprawdę to powinno to mieć miejsce po paru latach gdy dokładnie się poznacie. Na początku nigdy nie ma miłości tylko zauroczenie i pociąg seksualny. Prawdziwa miłość jest wtedy gdy po paru latach i wielu wzlotach i upadkach macie ochotę np. usiąść z przy jednym stole lub pójść na zwykły spacer. Nierzadko pojawia się choroba, która uniemożliwia kontakty seksualne i wtedy gdy jest się przyjacielem można przetrwać wszystko
odpowiedz
stop narkotykom w redakcji (Ocena: 5) 09.12.2018 14:21
"Po jakim czasie w związku powinno paść wyznanie „kocham cię” i kto powinien je powiedzieć pierwszy?" WTF ?????
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.12.2018 09:12
Na związek się decyduje wtedy, gdy się wie, że dana osoba nas kocha i to odwzajemniamy. Nie widzę sensu wchodzenia w relacje z kimś, kogo nie kochamy lub ten ktoś nas nie kocha.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.12.2018 08:28
Jestem 13 lat w związku. Nie mówimy tego sobie. To oczywiste
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie