Niezawodny sposób, by facet ZAWSZE był Ci wierny

To działa!
Niezawodny sposób, by facet ZAWSZE był Ci wierny
Fot. Unsplash
09.12.2018

Nawet najbardziej udane związki przeżywają kryzysy. Jednym z najpopularniejszych jest niewierność. Dopuszczają się jej zwłaszcza mężczyźni. Przyczyny są różne, jak chociażby emocjonalna izolacja, rutyna, poczucie bycia niedocenianym i wiele innych. Ale zdarza się, że zdradzana kobieta nie daje swojemu partnerowi żadnego powodu do skoku w bok. Mimo to on nie jest jej wierny...

8 sekretów dziewczyn, które mają bardzo duże powodzenie u płci przeciwnej

Na szczęście są sposoby, dzięki którym można się uchronić przed zdradą ukochanego. Sztuka nie polega jednak na tym, aby zastosować je raz. Trzeba przyswoić je sobie raz na zawsze.

Jesteś ciekawa, o jakie sposoby chodzi? Oto one.

Stawaj za nim murem

Poza przypadkami, gdy on naprawdę bardzo zawinił, stawaj za nim murem. Gdy cały świat jest przeciwko niemu, ty musisz pokazać, że jesteś z nim. Ludzie nie zapominają, kto ich wspierał w trudnych chwilach. Takie osoby są skarbami. On byłby naprawdę głupi, gdyby chciał cię zdradzić.

Mów mu komplementy

Mężczyzna pragnie, aby kobieta zachwycała się nim przez cały czas tak, jak na początku związku. Dbaj zatem o to, aby pochwalić go, gdy na to zasługuje. Nie praw wymuszonych komplementów, gdyż on zauważy nieszczerość. Zamiast tego staraj się znajdować w nim coś, co ci się podoba. Oprócz umiejętności i dobrze wykonanej pracy, doceń niektóre cechy fizyczne i charakterologiczne.

Przyjmuj wiele ról

Zarówno ty, jak i twój partner, przyjmujecie w związku wiele ról. Jesteście kochankami, najlepszymi przyjaciółmi, współlokatorami. Sztuka polega na tym, żeby żadnej z nich nie traktować priorytetowo lub z przymusem. Wysłuchuj partnera, kiedy ma problemy w pracy lub z rodziną i doradzaj mu, kiedy tego potrzebuje. Jednocześnie sama pytaj go o radę, aby wiedział, że zależy ci na jego opinii.

Czasem ugryź się w język

Bądź opanowana. Jeżeli masz z tym problem i są takie momenty, kiedy czujesz, że zaraz wybuchniesz, wychodź z pomieszczenia i daj sobie czas na uspokojenie. Nerwy sprawiają, że ludzie wypowiadają słowa, których potem żałują. Potem nie można już tego naprawić. Wszelkiego rodzaju zarzuty wygłaszaj delikatnie i podawaj przy tym logiczne argumenty. Facet to doceni i będzie postępował dokładnie w ten sam sposób. Słowne przepychanki zrażą was do siebie, a on zacznie szukać pociechy w ramionach innej.

6 rzeczy, których lepiej nie zabraniaj facetowi, jeśli nie chcesz go stracić

Okazuj czułość

Mężczyźni szukają w kobiecie przede wszystkim miłości. Musisz mu ją często okazywać. Poczucie bycia kochanym to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Wtedy on nie będzie szukał tego uczucia gdzie indziej. Pamiętaj tylko, aby go nie zagłaskać.

Nie mów o swoich wpadkach

Każdy ma wady i popełnia błędy, ale w rozmowach z facetem lepiej nie mówić o nich na okrągło. Nie opowiadaj o tym, że jako nastolatka robiłaś głupie rzeczy i pomiń to, że nie skończyłaś jakiegoś kursu z lenistwa. Jeżeli facet nasłucha się wielu negatywów na twój temat, może zacząć inaczej cię postrzegać.

Utrzymuj dobre relacje z jego krewnymi

Rodzina to bardzo ważna część jego życia, a ty musisz się stać jej częścią. Nawet jeżeli nie lubisz jego niektórych krewnych, nie okazuj tego. Zawsze bądź uprzejma i pomocna.

Po tym poznasz, że jesteś dla niego dziewczyną tylko na JEDNĄ NOC

Szanuj jego kumpli

On bardzo liczy się z ich zdaniem. Jeżeli bardzo cię polubią, możesz liczyć na wsparcie z ich strony. W razie gdy jemu wpadnie w oko inna dziewczyna, zniechęcą go do zdrady. W końcu szkoda byłoby takiej fajnej dziewczyny, jak ty. Dlatego szanuj ich i utrzymuj z nimi dobre relacje.

Faceci twierdzą, że ta dziewczyna ma idealny brzuch. Poznajcie śliczną Hilde
Faceci twierdzą, że ta dziewczyna ma idealny brzuch. Poznajcie śliczną Hilde - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 3.91 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:36
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..aWszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )..a
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2018 23:41
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.12.2018 10:45
Papilot spamuje komentarze
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.12.2018 19:58
Haha co za brednie, ale chociaż sie uśmiałam czytając ten żenujący artykuł.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.12.2018 14:42
To niezawodny sposób, żeby zostać popychadłem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie