Poczuj się piękna w sypialni

Teraz możesz podkręcić atmosferę dzięki pysznej mieszance naturalnych superfoods i afrodyzjaków zawartych w nowości produktowej – The Sexy Formula od ZOJO ELIXIRS.
Poczuj się piękna w sypialni
Fot. mat. prasowe
06.12.2018

Wydłużające się chłodne wieczory sprawiają, że więcej czasu spędzamy w domu i zastanawiamy się, jak ten czas wykorzystać. A jest kilka wyjątkowo przyjemnych sposobów. Może zatem zamiast siadać z herbatą przed ulubionym serwisem VOD, dasz się porwać namiętnej przygodzie z ukochanym? Teraz możesz podkręcić atmosferę dzięki pysznej mieszance naturalnych superfoods i afrodyzjaków zawartych w nowości produktowej – The Sexy Formula od ZOJO ELIXIRS.

To kusząca propozycja na nadchodzącą zimę. Pielęgnacyjna mieszanka całkowicie naturalnych składników, takich jak żeń-szeń, niezwykle modna ostatnio ashwagandha, maca, shatavari i kakao, dzięki której możecie znów wzniecić ogień w sypialni. Taki zestaw znanych roślin wspiera prawidłowe krążenie, pobudza kobiece libido i zwiększa energię seksualną. Właściwości tych aktywnych składników pomogą uwolnić „wewnętrzne piękno” i ogólną witalność.

Skąd takie super moce?

Chociażby z doskonale znanego wszystkim surowego kakao. Już stulecia temu Inkowie uważali je za „napój bogów”. To składnik z licznymi zaletami, zawierający anandamid, dobrze znany neuroprzekaźnik wzmacniający nastrój, określany również jako „cząsteczka błogości”. Kakao jest także bogate w fenetylaminę, która powoduje uwalnianie endorfin, podobnie jak w przypadku aktywności seksualnej lub zakochania. Równie ciekawe właściwości ma shatavari, jeden z najkorzystniejszych znanych adaptogenów z Indii czy Sri Lanki. Odgrywa ważną rolę w ajurwedzie, gdzie jest postrzegany jako naturalny środek wspomagający kobiecą równowagę hormonalną, przynoszący witalność i długowieczność. Działa też jak naturalny afrodyzjak. Shatavari oznacza „ta, która ma setkę mężów” odnosząc się do żeńskiej płodności i seksualnej energii. To składnik wyjątkowo bogaty w przeciwutleniacze. Pozostałe adaptogeny, ashwagandha i grzyby reishi, również zaskakują zaletami. Oba są szczególnie pomocne we wspomaganiu odporności organizmu na stres i łagodzą napięcie, wzmacniają system nerwowy i budują siłę woli. Z kolei żeń-szeń i maca dodatkowo zwiększają energię i poprawia sprawność fizyczną i psychiczną.

Ta jesień będzie wyjątkowo gorąca!

Wszystkie te sześć roślin skomponowano w mieszance The Sexy Formula od ZOJO ELIXIRS. Ta nieco „pikantniejsza” propozycja zawiera wyłącznie naturalne afrodyzjaki i adaptogeny organicznego i ekologicznego pochodzenia. Mimo tego, że to produkt typowo funkcjonalny i pielęgnacyjny jest zaskakująco… smaczny. To nie jest klasyczny krem, ani balsam, a napój. Do przygotowania koktajlu wystarczy łyżeczka, którą należy wymieszać ze szklanką mleka, soku lub koktajlu owocowego lub warzywnego, raz dziennie.

Koszt słoiczka 150g to 198zł, opakowanie 35g to 69zł.

Dostępne online i w butiku na ul. Belwederskiej 32 w Warszawie.

www.zojoelixirs.com

Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie