Z Twoich dłoni można wyczytać, czy zdradzisz partnera. Wystarczy spojrzeć na palec wskazujący

Naukowcom udało się to wyczytać z dłoni.
Z Twoich dłoni można wyczytać, czy zdradzisz partnera. Wystarczy spojrzeć na palec wskazujący
Fot. Unsplash
11.12.2018

Jakie powinny być męskie dłonie? Duże i silne - odpowiada bez wahania większość z nas. Nie brakuje jednak kobiet, które zwracają ogromną uwagę na ten szczegół wyglądu faceta. I nic w tym dziwnego, bo kolejne badania wykazują, że długość palców może świadczyć o wierności partnera, a nawet jego orientacji.

Zobacz również: Naukowcy odkryli istnienie „gejowskiej dłoni”. Orientację można wyczytać... z palców

Do tej pory uważano, że stosunek długości palca serdecznego do wskazującego znajduje uzasadnienie wyłącznie u przedstawicieli płci brzydszej. W przypadku kobiet miał to być fakt zupełnie bez znaczenia. Najnowsza teoria naukowców z Uniwersytetu Oksfordzkiego zdaje się jednak temu przeczyć.

Badacze nie mają już wątpliwości, o nas dłoń mówi równie wiele.

Potwierdza to eksperyment przeprowadzony na grupie 275 kobiet. Naukowcy najpierw zbadali ich DNA, a następnie przeprowadzili serię testów psychologicznych. Pytania dotyczyły przede wszystkim sfery uczuciowej, spełnienia w związku czy skłonności do zdrady. W kolejnym etapie przyjrzano się ich dłoniom. Przede wszystkim lewym.

Efekt? Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że długość naszych palców jest bezpośrednio połączona z wiernością lub jej brakiem. Badacze doszli do dwóch podstawowych wniosków:

1. Kobiety z dłuższym palcem wskazującym są bardziej skłonne do zdrady.

2. Kobiety z dłuższym palcem serdecznym są bardziej wierne.

Zobacz również: Ty też masz takie palce? Naukowcy już wiedzą, co to oznacza

Z czego to wynika? Im dłuższy palec wskazujący, tym wyższy poziom „kobiecości”. Decyduje o tym życie płodowe, a konkretnie - estrogen. Im więcej było tego hormonu w organizmie matki, tym większe szanse na to, że nasze życie uczuciowe okaże się bardziej spontaniczne. Oznacza to częstszą zmianę partnerów i dość swobodny stosunek do wierności. Kobieta taka jest postrzegana przez mężczyzn jako bardziej atrakcyjna.

Przy okazji eksperymentu udało się też ustalić, że właścicielki dłuższego palca serdecznego są lepszymi sportsmenkami.

Czy to oznacza, że mężczyźni przy wyborze partnerki zaczną kierować się wyglądem naszych dłoni? Mimo wszystko mamy nadzieję, że nie. To wciąż tylko statystyka, a nie prawda objawiona, która znajduje odzwierciedlenie w 100 proc. przypadków.

Zobacz również: Czy on jest dobrym materiałem na chłopaka? Spójrz na jego stopy!

Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu
Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2018 07:41
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )II
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2018 09:40
U mnie sie zgadza :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie